Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canım ben yediklerime dikkat ediyorum sadece açıkcası pek birşey yapmıyorum hergün ceviz fındık badem yemeye çalışıyorum incir iyi diye biliyorum onun dışında pek bişi yapmıyorum. Dikkat edilmesi gereken birşeyler varsa yazan olursa ben de çok sevinirm..

Şuan ben de merkezdeyim kızlar inş yumurtalıklarım iyi duruma gelmiştir...iğneleri kullanıyorum. Artık toplama için randevu verirler sanırım

Canım mehmet hoca bana sadece coenzim q içerikli vitaminlerin faydalı olduğunu söylemişti, ben de solgar markalı bi ilaç aldım, onu içtim her gün. Yiyecekler konusunda diğer arkadaşımın dediği gibi, incir, ceviz, fındık gibi şeyler iyi geliyor. Ayrıca polen-bal karışımlarından yiyebilirsin. Son olarak transferden sonra kabak çekirdeği, kayısı, ananas suyu da eklemiştim ben yediklerime. Allah'a şükür tuttu, Allah size de en kısa zamanda nasip eder inşallah. Ben size dua ediyorum hep, sizler de hamileler için de dua edin kızlar :)
İnş canlar Rabbim bize de nasip etsin ilk seferde tutsun

Allahım hepimizin dualarını kabul etsin inş.. ananası diğer forumda da gördüm. Transferden sonra mı yemek lazım yani o zaman mı önemli. Benim henüz toplanma bile olmadı. İğneleri kullanıyorum perşembe falan alırız dedi ama bilemedim tabi :)

Evet canım transfer sonrası diye biliyorum ben de. Trasnferden sonra baya bi kabak çekirdeği ve meyve suları tüketmiştim. Tabi etkisi gerçek midir, yoksa denk mi geldi bilemiyo insan ama elimizden geleni yapıyoruz işte. Bu sırada yumurta toplanması benim de epey uzamıştı, herkesten uzun süre iğne olmştum, hem rezervim azdı hem de yavaş tepki veriyordu. Bunlar belirleyici değil. Allah ol desin yeter.

Kızlar günaydın.
Ikinci denememi yaptırmıştım eylül başında tutmadı. Mehmet hoca genetik baktiralim demisti. Carsamba günü arayıp gaziden randevu aldılar adıma.
Bu testleri yaptıran var mı acaba ne kadar sürüyor 1 gunde bitiyor mu? Dogudan geleceğiz ve eşim de ben de ona göre izin alacağız. Bilgisi olan cevaplandirirsa sevinirim
Genetik test icin kan aliyorlar sadece, 2 dk lık işlem. Randevnuzu ne zamana almşlar? Gazide normalde sonuç cikmasi uzun süruyor ama mehmet hoca gönderiyor insallah kısa zamanda ögrenirsiniz ve tertemiz çıkar

Genetik test icin kan aliyorlar sadece, 2 dk lık işlem. Randevnuzu ne zamana almşlar? Gazide normalde sonuç cikmasi uzun süruyor ama mehmet hoca gönderiyor insallah kısa zamanda ögrenirsiniz ve tertemiz çıkar
Sagolasin Insallahh.. 15ine almış mehmet hoca. Sonucu bize bildirin demişti sekreter sanırım ben alacağım sonuçları ve telefon ettim 20 günde çıkar dedi gazideki bayan

Evet canım transfer sonrası diye biliyorum ben de. Trasnferden sonra baya bi kabak çekirdeği ve meyve suları tüketmiştim. Tabi etkisi gerçek midir, yoksa denk mi geldi bilemiyo insan ama elimizden geleni yapıyoruz işte. Bu sırada yumurta toplanması benim de epey uzamıştı, herkesten uzun süre iğne olmştum, hem rezervim azdı hem de yavaş tepki veriyordu. Bunlar belirleyici değil. Allah ol desin yeter.
Öyle tabi.. Rabbim nasip edecek inş.. hepimize bizlerde elimizden geleni yapıcaz..

Sagolasin Insallahh.. 15ine almış mehmet hoca. Sonucu bize bildirin demişti sekreter sanırım ben alacağım sonuçları ve telefon ettim 20 günde çıkar dedi gazideki bayan
Biz çabuk çiksn diye özel lab.da yaptırdk, 15 günde cikacak. Randevu beklemedk gerci ama sonuç icin zaman ayni

Son düzenleme:
Eşine vitamin verip aşılama denicektir bence canım.. proxed diye (yanlış hatırlamıyorsam) öle bi vitamin var doktoruna da sor ama eşin onu kullansın baya faydası var. Adını tam hatırlayamamış olabilirim ama
Sperm istedgi sayida çikar inşallah :KK43: ultrasonda yumurta gördü hoca, bir de kan tahlili almişti.az önce aradilar yumurta var dediler. Yarin görüsmeye gdecegiz ne olacak bakalım

X