Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canım arayıp randevu alaydin keşke.cok yorumlar doktorlar hiç yoktan muayene konuşma derken vakit alır apar topara gelmez randevulu iken.

Kızlar benimde sorum hamile olup Ankaralı olanlara..doğumu nerde yapmayı dusunuyorsunu

Ben liv hastanesinde yapmayı planlıyorum.ama ahmet-mehmet hoca koruyu oneriyorlarmis..yenidogan yoğun bakimi iyi diyemm.ayrıntılı ultrason için prof.dr.Ali ergünü tavsiye ederim..ablamın doktoru süper biri..

Kızlar benimde sorum hamile olup Ankaralı olanlara..doğumu nerde yapmayı dusunuyorsunu

Ben Mehmet hocayla devam ediyorum, sanırım Koru'da da doğum olur diye düşünüyorum. Hem evimizin karşısında, hem de etrafımda doğum yapanlar orası iyi diyorlar. Liv de iyidir tabi ama daha pahalı olabilir.

Bugün kontrole gittim biraz yavaş büyüyor gibi arayacaklar bakalım ne diyecekler e 2 1400 muş ilk tedavi de ohss olmustum dondurulmuş tu burada yine dondurma olsa ohss yüzünden ücret alirlarmi bilgisi olan var mi

Rapor için evrak istemiyorlarmis gazi de hocalar cikartiyormus tedavi için bazı evrak istiyorlar oraya bildirin rapor kullanmak istiyorum diye ona göre işlem yapıyorlar

Bugün kontrole gittim biraz yavaş büyüyor gibi arayacaklar bakalım ne diyecekler e 2 1400 muş ilk tedavi de ohss olmustum dondurulmuş tu burada yine dondurma olsa ohss yüzünden ücret alirlarmi bilgisi olan var mi
ohhs yüzünden dondurma işlemi yapılırsa ücret alınıyor. 1500 tl.

Bugün gttim ilk defa, bende sorun görmedi, sperm sayısı problemimiz var. Tüp bebege gerek kalmayabilir dedi. Anlamadm baska bi yöntem mi deneyecegz?

Kızlar çok soru sordum biliyorum ama birşey daha soracağım. Tüp bebeğe nasıl gazırlık yaptınız? Beslenme olsun başka türlü olsun ne önerirsiniz?

Kızlar çok soru sordum biliyorum ama birşey daha soracağım. Tüp bebeğe nasıl gazırlık yaptınız? Beslenme olsun başka türlü olsun ne önerirsiniz?
Canım ben yediklerime dikkat ediyorum sadece açıkcası pek birşey yapmıyorum hergün ceviz fındık badem yemeye çalışıyorum incir iyi diye biliyorum onun dışında pek bişi yapmıyorum. Dikkat edilmesi gereken birşeyler varsa yazan olursa ben de çok sevinirm..

Şuan ben de merkezdeyim kızlar inş yumurtalıklarım iyi duruma gelmiştir...iğneleri kullanıyorum. Artık toplama için randevu verirler sanırım

Bugün gttim ilk defa, bende sorun görmedi, sperm sayısı problemimiz var. Tüp bebege gerek kalmayabilir dedi. Anlamadm baska bi yöntem mi deneyecegz?
Eşine vitamin verip aşılama denicektir bence canım.. proxed diye (yanlış hatırlamıyorsam) öle bi vitamin var doktoruna da sor ama eşin onu kullansın baya faydası var. Adını tam hatırlayamamış olabilirim ama

Kızlar günaydın.
Ikinci denememi yaptırmıştım eylül başında tutmadı. Mehmet hoca genetik baktiralim demisti. Carsamba günü arayıp gaziden randevu aldılar adıma.
Bu testleri yaptıran var mı acaba ne kadar sürüyor 1 gunde bitiyor mu? Dogudan geleceğiz ve eşim de ben de ona göre izin alacağız. Bilgisi olan cevaplandirirsa sevinirim

Canım mehmet hoca bana sadece coenzim q içerikli vitaminlerin faydalı olduğunu söylemişti, ben de solgar markalı bi ilaç aldım, onu içtim her gün. Yiyecekler konusunda diğer arkadaşımın dediği gibi, incir, ceviz, fındık gibi şeyler iyi geliyor. Ayrıca polen-bal karışımlarından yiyebilirsin. Son olarak transferden sonra kabak çekirdeği, kayısı, ananas suyu da eklemiştim ben yediklerime. Allah'a şükür tuttu, Allah size de en kısa zamanda nasip eder inşallah. Ben size dua ediyorum hep, sizler de hamileler için de dua edin kızlar :)

Canım mehmet hoca bana sadece coenzim q içerikli vitaminlerin faydalı olduğunu söylemişti, ben de solgar markalı bi ilaç aldım, onu içtim her gün. Yiyecekler konusunda diğer arkadaşımın dediği gibi, incir, ceviz, fındık gibi şeyler iyi geliyor. Ayrıca polen-bal karışımlarından yiyebilirsin. Son olarak transferden sonra kabak çekirdeği, kayısı, ananas suyu da eklemiştim ben yediklerime. Allah'a şükür tuttu, Allah size de en kısa zamanda nasip eder inşallah. Ben size dua ediyorum hep, sizler de hamileler için de dua edin kızlar :)
Allahım hepimizin dualarını kabul etsin inş.. ananası diğer forumda da gördüm. Transferden sonra mı yemek lazım yani o zaman mı önemli. Benim henüz toplanma bile olmadı. İğneleri kullanıyorum perşembe falan alırız dedi ama bilemedim tabi :)

X