Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

kızlar bende antibyotık kullanmaya başladım 21 haziranda lucrin başlıcam çok heycenlıyım bende çikolata kisti var 2cm ve 1,5 cm sol da ama inanılmaz ağrılarım oluyor adet bittiği halde devam ediyor ağrılarım aceba herkeste bu kadar çok ağrı oluyormu?

mrb canım bende novaat ikikere dendim ikiside pozitif sonuç aldım ama ikiside düşdü benim oradan sonuç alan çok tanıdım insanlar var
merhaba tekrar; yazıları okuyunca biraz moralim bozuldu okudukça.ilk denemelerde başarılı olanlar artık bu başlığa yazmıyorlar belkide, bilemiyorum.. senin düşüklerinin sebebi anlaşılabildi mi?

merhaba tekrar; yazıları okuyunca biraz moralim bozuldu okudukça.ilk denemelerde başarılı olanlar artık bu başlığa yazmıyorlar belkide, bilemiyorum.. senin düşüklerinin sebebi anlaşılabildi mi?
merhaba canım bize genetik testi yapıldı kan pıhtılaşması çıktı bence duşük normal her kadinda yüzde otuzu düşük yapa biliyor bizim hamilelimiz riskili çünkü ilaçlarla bünye terz dönüyor

kızlar bende antibyotık kullanmaya başladım 21 haziranda lucrin başlıcam çok heycenlıyım bende çikolata kisti var 2cm ve 1,5 cm sol da ama inanılmaz ağrılarım oluyor adet bittiği halde devam ediyor ağrılarım aceba herkeste bu kadar çok ağrı oluyormu?
Mrb canim bende de cikolata kisti var adetten once oluyor bir iki gun kala ...aylik takipnyaptiriyor musun

X