Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Sizin opu ne zaman olmuştu? Benim transfer de belki cumartesi olur diye bekliyordum ama daha söylemediler, yarın belli olurmuş. Bildiğim kadarıyla Ahmet bey çift, Mehmet bey tek koyma yanlısıymış. Yanlış bi duyum da olabilir tabi ama bence sen istediğini dile getir druna. belki uygun görür onlar da.

Benim opu pazartesi oldu canim sen ne zamandı belki transferde buluşuruz
yaaaa benim doktor Mehmet bey (( ne ara soyleyim şimdi onun derdine düştüm transfere gidince de belki ayarlamış oluyorlar amaaan

Benim opu pazartesi oldu canim sen ne zamandı belki transferde buluşuruz
yaaaa benim doktor Mehmet bey (( ne ara soyleyim şimdi onun derdine düştüm transfere gidince de belki ayarlamış oluyorlar amaaan

benim daha dün oldu opu, senin baya geçmiş oluyo opudan cumartesiye kadar, 5. gün embriyosu mu olcak acaba? sana ne zaman söylediler ne zaman olacağını transferin?

bence tekrar ararlarsa hemşire hanıma sor, belki sorar hocaya? seninkinin sayısı çoksa yapar belki. benim zaten bir tanecik olduğu için

Evet canım sanırım beşinci gün olucak cumartesi dediler yarın aramayacaklarmis cuma günü arayacaklarmis transferle ilgili bilgi cermek icin dediğin gibi embriyologa bi sorayım bakım benim 12 tane canım ama kaçı dayanır bilinmez bu ikinci denemem ilkinde dondurulmaya elverişli kaliteli olmamislardi o yüzden biraz korkuyom

slm kızlar, bugün de aradılar, benim için mucize gibi bir şey olmuş, yumurtalardan biri geç döllenmiş. artık 2 yumurtam var ve transfer de yarın olacakmış :) Allah sonunu da güzel eder inşallah ya :) Lütfen dua edin bana

Maşallah barekallah canım çok sevindim Rabbim sonunu da güzel eylesin bizleri de haberdar et emi :)))

Canimmm gözün aydin ne guzel bir haber bu :)) insallah ikisini de transfer ederler ikisi de tutunur. Allah yardımcın olsun yarın mübarek gün dualarimiz seninle olacak

slm cnm, ne yaptın oldu mu opun? döllenenlerden haber geldi mi? seni merak ettim.
Maalesef sadece 7 tane toplandi yumurta 3 tane fire verdik dedi ne demek istedi anlamadim. Bu 7 taneden de 3u döllenmiş cumartesi transfer olacak bugun arayacaklar bakalım kaci kaldi kaci kaliteli

Allah yardımcin olsun. İnşallah
Amaralli Merhaba.sanirim siz Konya da oturuyordunuz.bende konya dayım. Geçenlerde çok kanama oldu.kon6a da doğum yapacağınızı yapmistiniz. Benimde geçen gün çok şiddetli kanamam
oldu.kapi kapı gezdik ve sonunda Meram Tıp a geldim. Burası hat safhada düzensiz. Çok şükür kalp sesi vardı. Bu kanama durumlarında siz nereye gittiniz. Cevap yazarsan çok sevinirim.

Birde novaart i aradım hiç umursamadilar.

Merhaba. Ben Ankara'dayım Konya'da olan başka bir arkadaş ama ismini hatırlayamadım. Doktorlarla irtibat kurman daha iyi olabilir. Geçmiş olsun atlatirsin inşallah cabucak. Ben de çok kanama yaşamıştım bişey olmadı sukur

Bebeginiz hayırlı olsun
Size sorum şu; birden fazla embriyo koydurtmak için ne zaman konuşuyoruz ve kabul ediyor mu doktorlar?

Bebeginiz hayırlı olsun
Size sorum şu; birden fazla embriyo koydurtmak için ne zaman konuşuyoruz ve kabul ediyor mu doktorlar?
Teşekkür ederim. Darısı sizlere olsun inşallah. Öncesinde pek konuşma fırsatı olmadı. Zaten embriyo sayısına doktor ve embriyolog birlikte karar veriyorlar. Transfer esnasında konuşma fırsatı oldu sadece. Onlar tecrübeli oldukları için de kararlari daha mantıklı geldi bana.

Bana da dün transfer sırasında kaliteleri ve kaç tane koyacakları hakkında bilgi verdiler. Biri çok kaliteli, diğeri geç döllendi diye, ikisini birden transfer ettiler. Onlar duruma göre en iyi kararı veriyorlardır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…