Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Hayırlı olsun.kaçıncı denemeydi?biraz zor olacak ama ikna etmeye çalışıyorum.hoca bayramda da çalışıyorlardı. Senin transfer bayramı gelecek?
Teşekkür ederim 2. Denemem olacak ilki başka bir hastanedeydi. Bilmiyorum bayrama denk gelecek gibi görünüyor umarım açıktır bayramda.

Slm cnm, bugün kanlı değildi akıntım, ondan dolayı gitmedim, yarın opu için gitcem :) az sayıdaki yumurtamdan beklenmedik güzel sonuçlar umut ediyorum, hayırlısı :)
Kaliteli olsun tek olsun iki olsun sayının cok da önemi yok cnm nasip kader kısmet isleri bu işler. Hadi insallahh olumlu sonuçlar alırsın Allah yardimcin olsun :)

Slm kızlar dün opu dan sonra çok fenaydim bi poşet ilaç vermişlerdi hoş hepsi gereklidir ona bişey diyemem ama ülser olduğum için dünden beri midem mahvoldu kaçtır gül hemşireyi arıyorum açmıyor hanımefendi antibiyotiklerı kullanmayacam diye doktoru arayacam ona da çekindim

Merhabalar hanimlar.. bizde yarina randevu aldik Novaartta Ahmet hocaya.. insaallah hersey sıkıntısız devam eder.. Rabbim hayirli saglikli evlat nasip etsin..

Aleykum selam Canim midene dokunduysa ara doktoru cekinme bence

Aleykum selam Canim midene dokunduysa ara doktoru cekinme bence
Sağol canım aynen dediğin gibi yeni aradım sağolsun açtı doktor antibiyotiklerı bırak dedi rahatladım. Darısı size inşallah doktorlar çok iyi hepsinden Allah razı olsun memnun kalırsın inşallah

Sağol canım aynen dediğin gibi yeni aradım sağolsun açtı doktor antibiyotiklerı bırak dedi rahatladım. Darısı size inşallah doktorlar çok iyi hepsinden Allah razı olsun memnun kalırsın inşallah
Insallah canimm.. bu ikinci denemem olcak.. insaallah Rabbimin izniyle bu sefer olur.. doktorlarin methini cok duydum gercekten islerinde basarililar. Ilk denememde gitseydim keske dedim ama hersey nasip kismet yani olsaydi olurdu zaten..

Slm cnm, bugün kanlı değildi akıntım, ondan dolayı gitmedim, yarın opu için gitcem :) az sayıdaki yumurtamdan beklenmedik güzel sonuçlar umut ediyorum, hayırlısı :)
Nasil geçti canim opu? Kac tane toplamışlar?

Slm kızlar ben de bugun gittim. Önümüzdeki ay başlıyor tedavi, amh 1.30 yaş 35 ama yumurtalıklar 39 olmuş. Bakalım şansı cok vermedi Ahmet hoca ama denincez. 7 yaşında bir kızım var ve kardeşi olsun cok istiyor.

Canım iyiydi, benimle girenlerin hep ağrısı vardı çıktıklarında ama benim hiç olmadı :) 3 tane toplanmış, az benim sayı olarak ama kısmet.
Gecmis olsun cnm inşallah güzel kaliteli dollenir o 3 tanesi de. Yarın haberi verirler ayy cok heyecanlı döllenme süreci:) benim de opu yarın bakalım biz kac yumurtlayacaz:)

Gecmis olsun cnm inşallah güzel kaliteli dollenir o 3 tanesi de. Yarın haberi verirler ayy cok heyecanlı döllenme süreci:) benim de opu yarın bakalım biz kac yumurtlayacaz:)
Çok yumurta olmasi bisey ifade etmiyor canm.. onemli olan döllenme zamani gelişen embriyo.. 1 taneylede hamile kalanlar var.. hayirlisi Allah tan insaallah.. tez vakitte ``Anne``oluruz..

Çok yumurta olmasi bisey ifade etmiyor canm.. onemli olan döllenme zamani gelişen embriyo.. 1 taneylede hamile kalanlar var.. hayirlisi Allah tan insaallah.. tez vakitte ``Anne``oluruz..
Aynen öyle sağlam olsun benim olsun :) amiinnnn inşallah hepimiz kavusuruz tez zamanda

Az önce aradılar, 3 taneden 1i döllenmiş, yarın da arayacaklarmış, bakalım 1 tane de olsun ama beni bırakmasın inşallah, dualarınızı bekliyorum :)

Sağolasın cnm, inşallah seninki daha iyi olur, tez vakitte hayırlısıyla sonuç alırsın:) Haberder et sen de

Kizlar benim transfer cumartesiymiş epey bi badire atlattık transfere yaklaşan arkadaşlarla inş sonu da güzel olur kızlar novaartta kaç yumurta transfer ediyorlar bi bilgisi olan var mı anneme kalsa üç beş tane koysunlar nolcak diyor da :))) iki olsun istiyorum yhaa ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…