Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Bana da dün transfer sırasında kaliteleri ve kaç tane koyacakları hakkında bilgi verdiler. Biri çok kaliteli, diğeri geç döllendi diye, ikisini birden transfer ettiler. Onlar duruma göre en iyi kararı veriyorlardır.
Hayirli olsun transferiniz. İnşallah güzel haberlerinizi de duyacagiz buradan. Beklemek sürecin en zor kısmı.

Bana da dün transfer sırasında kaliteleri ve kaç tane koyacakları hakkında bilgi verdiler. Biri çok kaliteli, diğeri geç döllendi diye, ikisini birden transfer ettiler. Onlar duruma göre en iyi kararı veriyorlardır.
Hayirli olsun Canım nasil gecti iyi misin simdi? Yine de sorayim bakalim yaa. Ikizde falan değil gözüm tek de olsa tutsun, şansım artsın istiyorum. Bakalım konuşacağım yine de iki tane için.

günaydın kızlar.. bugun transferi olcak varmıydı.. Rabbim hayırlı güzel sonuçlar almayı nasip etsinn. darısı diğer tedavi gören arkadaşlara ve bana inşallah:anneadayı::anne::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Hayırlı olsun canım. Şuan bekleme süreci.kafaya takmamaya çalış derim.tabi kolay değil amataktıkça günler geçmek bilmiyor.

hayırlı olsun inşallah .. benım daha var cnm esimin ilaç kullanması lazım.. hersey duzeldıkten sonra baslıcaz nasipse
Insallah en kısa surede başlarsınız siz de hayırlısıyla

Allah yardımcınız olsun.
Aminn sağol

Merhaba canım hayırlısıyla olur inşallah.şuan ordamısın?ALLAH yardımcın olsun.
Ciktim şükür atlattık şimdi bekleme süreci. Hayırlısı Rabbimden

Hayırlı olsun canım. Şuan bekleme süreci.kafaya takmamaya çalış derim.tabi kolay değil amataktıkça günler geçmek bilmiyor.

Sağol cnm aynen öyle. Bugün konyaya yolculuk yapcaz. Orda bi gün kalıp 3-4 saat de Alanyaya gitcez. Bi sakıncası olmaz di mi? Mehmet beye eşim sormuş, gidin yapın tatilinizi diye ama hemşire 3-4 gün yapmamanızı öneririrz dedi, kafam karıştı.

Dışardan gelip ertesi gün yola çıkan oluyo di mi?

Sağol cnm aynen öyle. Bugün konyaya yolculuk yapcaz. Orda bi gün kalıp 3-4 saat de Alanyaya gitcez. Bi sakıncası olmaz di mi? Mehmet beye eşim sormuş, gidin yapın tatilinizi diye ama hemşire 3-4 gün yapmamanızı öneririrz dedi, kafam karıştı.

Dışardan gelip ertesi gün yola çıkan oluyo di mi?
Aynı gün yola çıkan biri vardı novaartta. Bence tatil çok iyi gelir. Hele doktor da gidin dediyse.

Transfer olan arkadaşlar, dr size de 3. Günde vurmalık bi iğne verdi mi? Adını unuttum ama az önce yaptım. Ne işe yarıyor acaba bilrn var mı?
Bi de pıhtılaşma sorunum olduğu için her gün kan sulandırıcı iğnem var zaten.

Transfer olan arkadaşlar, dr size de 3. Günde vurmalık bi iğne verdi mi? Adını unuttum ama az önce yaptım. Ne işe yarıyor acaba bilrn var mı?
Bi de pıhtılaşma sorunum olduğu için her gün kan sulandırıcı iğnem var zaten.
Canim bana da verdi. 2. Yada 3. Gun embriyolarina verdi. Araştırdım catlatma ignesiymis embriyolarin daha fazla bolunmesini sagliyormus. Birkac aciklama yapmislar ama en mantiklisi bu geldi bana çünkü heo 2. 3. Gun transferlerine vermişler. Ben de yarib yapacam 0.3 lük cekip yapacaksin dedi.

Canim bana da verdi. 2. Yada 3. Gun embriyolarina verdi. Araştırdım catlatma ignesiymis embriyolarin daha fazla bolunmesini sagliyormus. Birkac aciklama yapmislar ama en mantiklisi bu geldi bana çünkü heo 2. 3. Gun transferlerine vermişler. Ben de yarib yapacam 0.3 lük cekip yapacaksin dedi.

Canım çok teşekkür ederim. İnşallah güzel sonuç alcaz :)

Merhaba. Ben Ankara'dayım Konya'da olan başka bir arkadaş ama ismini hatırlayamadım. Doktorlarla irtibat kurman daha iyi olabilir. Geçmiş olsun atlatirsin inşallah cabucak. Ben de çok kanama yaşamıştım bişey olmadı sukur
Size kanamalar da ne yapıldı. Ben sabah akşam 200mg progestan progyynx iğne crinino jel e devam ediyorum.

X