Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Size kanamalar da ne yapıldı. Ben sabah akşam 200mg progestan progyynx iğne crinino jel e devam ediyorum.
Crinone jel e uzun süre devam ettim. Başka bir iğne yapıldı bana. Haftada bir yapılan bir iğneydi. İsmini hatırlayamadım. İstirahat et bol sıvı al dedi. Cok yoğun olduğu günlerde ayakta kalmamaya çalıştım.
Şu anda ne durumdasın. Kanaman yoğun mu hep.

Anladim canim yumurta toplama isleminden once catlatma ignesi tek yapiliyor saniyordum
Yok canım bu başka bir uygulama. Ben de ilk kez duydum arastirdigimda tutma şansını artırdığını okudum. Insallah ise yarar zaten az bi dozda tamamini olmadım

Merhaba cevabın için çok teşekkür ederim. Kanamam durdu ama fobi oldu bende.cok üzüldüm. Sanırım proluton depot yapılmıştır. Gebelik takibini novaarttakilere mi yaptiriyorsun? Iyi bayramlar.

Merhaba cevabın için çok teşekkür ederim. Kanamam durdu ama fobi oldu bende.cok üzüldüm. Sanırım proluton depot yapılmıştır. Gebelik takibini novaarttakilere mi yaptiriyorsun? Iyi bayramlar.
O fobi biraz devam ediyor. Bir daha hiç tekrarlamaz inşallah.
Ahmet Hoca'ya gidiyorum takibe. Kızımda da o takip etmişti.

Dün 5. Günümdü ve acayip sallanan bir araca bindim, yavrucuklara bişey olmuştur diye çok vicdan azabı ve merak içerisindeyim. İnşallah olmamıştır bişey ya, insan o kadar emek verdikten sonra böyle saçma durumlar nedeniyle kendi hatasıyla kaybedecek diye çok üzüntü yaşıyor. Bi de ne zaman kaybediyorsun bilemediğin için sürekli bir merak ve tedirginlik oluyor. Allah hepimizin embriyolarını korusun. Dua edelim birbirimize.

O fobi biraz devam ediyor. Bir daha hiç tekrarlamaz inşallah.
Ahmet Hoca'ya gidiyorum takibe. Kızımda da o takip etmişti.
Merhaba bende Ahmet Hocanın hastasiyim. Bugün yine oldu. Cok şükür kalp atişı var.Bol dua etmekten başka bişey elden gelmiyor.

Transferlı arkadaşlar napiyorsunuz hiç sesi çıkan yok yabenim dördüncü günüm pek bi değişiklik yok az biraz belim yanıyor o kadar iyi mi kötü mü bilemiyorum

Transferlı arkadaşlar napiyorsunuz hiç sesi çıkan yok yabenim dördüncü günüm pek bi değişiklik yok az biraz belim yanıyor o kadar iyi mi kötü mü bilemiyorum

Slm cnm, benim bugün 5. Günüm, ilk defa bugün kasıklarımda hafif batmalar hissettim. Ama ne anlama gelir bilmiyorum. Ben tatildeyim şu anda ve dün baya sallantılı bi yolculuk yaptım istemeden, onun için korkuyorum ve kaygılıyım.inşallah güzel olcak

Biz de sivasa geldik 7 saat sürdü canım iyi salladı burda da bakalım kendimi dinleyip duruyom (( bizim transfer günü odada bayağı kalabalıktık ama sanırım onlardan kimse kulübe üye değil

Biz de sivasa geldik 7 saat sürdü canım iyi salladı burda da bakalım kendimi dinleyip duruyom (( bizim transfer günü odada bayağı kalabalıktık ama sanırım onlardan kimse kulübe üye değil

Ben çok dinlemiyorum kendimi, unutuyorum çoğu zman, ama yediklerime içtiklerime hareketlerime dikkat etmeye çalışıyorum. Benim transfer günümde de çok kişi vardo cnm ama kimse yok herhalde, seninle aynı olan sanırım just-married

Evet :)) just married le haberlesiyoruz bi üçümüz ay inş senle başlar sırayla mutlu haberler paylaşırız

Cok mu oldu kanama. bişeycik olmaz Allah'in izniyle.
Kanama oluyor ilki kadar fazla değil ama. Artik moralim çok bozuldu.Hatta biran önce tatilin bitmesini istiyorum doktor bulunmuyor.
Allah korusun Allah bir daha gostermesin ama seninde başlarda fazla miydi? Birde doğumuda mi Ahmet Hocaya yaptiracaksin?
Hastanede biriyle tanıştım tup bebek yoluyla cocuk sahibi olan birinin 9 ay boyunca kanaması olduğunu anlattı. Dedigin gibi İNŞALLAH Allahın izniyle bişey olmaz.

Kızlar bi şey sorcam. Test günü novaartta kan vercez sabahtan sonra onlar arayıp sonucu mu söylüyorlar? Bir de ne kadar sürede söylüyorlar? Telefonda ve özellikle de işte eşim yanımda yokken öğrenmek istemiyorum. Olumsuz olursa ağlarım kesin ben, olumlu olursa da mutluluktan ağlayabilirim :)

İlk 2-4 aylar arası çok feci oldu benim kanamam. Nasıl kaldı bebek şaşırdım. Duracağı varsa duruyor düşmüyor onu anladım. 2 embriyo transfer edilmiştı. Diğerinin düşmüş olabileceğini düşündük doktorla.
Dogumu da inşallah ahmet beyle düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…