Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

O kötü his bazan banada geliyor ama hemen iyi dünmeye çalışıyorum düncenin gücü çok önemli iyi dünürsen iyi olur kötü düşünürsen kötü olur iyi düşün

hayırlısı olsun canım dualarımızı eksik etmeyelim gönlümüzü ferah tutmak bize iyi gelicek inşallah..

hala doktoruma karar veremedim ahmet bey mi yoksa mehmet bey mi?
Novaart çok iyi bir yer bana sorarsan doktora gelince ikizide iyi işlerin tam bir uzmalar ahmet hoca benim dokdorum çok şevkatili pozitif bir mehmet hocayı pek tanımıyorum ama onada çok iyi diyorlar zaten
ikiside birbirinin aynisi çok benziyorlar

Novaart çok iyi bir yer bana sorarsan doktora gelince ikizide iyi işlerin tam bir uzmalar ahmet hoca benim dokdorum çok şevkatili pozitif bir mehmet hocayı pek tanımıyorum ama onada çok iyi diyorlar zaten
ikiside birbirinin aynisi çok benziyorlar
sağol canım bi 15 gün sonra gidip görüşücez kısmetse inşalllah bir an önce güzel sonuçlarla karşılaşırız sana dahA önce işlem yapıldımı

tedavin başladı o halde öyle mi sıkıntı eşindemi? bende merak içerisindeyim neler yaşacağıma dair
evt ben tedaviye başladım yedi gün oldu iğne vurunuyorum yumurta takibine gidip geliyoruz bende eşimdede sorun yok anaşlmayan bir infertife benikisi

hımm hadi hayırlsı arkadaşım hergün mü gidilecek kontorole iğneyi sen yapıyosun dimi

evt ben tedaviye başladım yedi gün oldu iğne vurunuyorum yumurta takibine gidip geliyoruz bende eşimdede sorun yok anaşlmayan bir infertife benikisi
hımm hadi hayırlsı arkadaşım hergün mü gidilecek kontorole iğneyi sen yapıyosun dimi bu arada çok sorup sıkmıyorum inşallah seni

Yok
hımm hadi hayırlsı arkadaşım hergün mü gidilecek kontorole iğneyi sen yapıyosun dimi bu arada çok sorup sıkmıyorum inşallah seni
yok canım yardımcı olmak iseterim evt kendim yapiyorum iğne aslında önceden günlük değilde uç güne bir gidiyordum simdi benim hormonlar çok uyarılmış yarnda cardilar onun için kan uultrason bakacak ona gore tapulama işlem ne zaman yapilacak bakalim

Yok
yok canım yardımcı olmak iseterim evt kendim yapiyorum iğne aslında önceden günlük değilde uç güne bir gidiyordum simdi benim hormonlar çok uyarılmış yarnda cardilar onun için kan uultrason bakacak ona gore tapulama işlem ne zaman yapilacak bakalim
Anladım canım rabbim hepimizin yardımcısı olsun önce karnımız sonra kucaklarımız dolsun inşallah

Arkadaşlar benim yumurtalarım normalde 12.gün toplanacaktı ama ben gidemiyorum 13.gün toplansa farkeder mi Mehmet hoca sorun olmaz dedi ama

X