Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Slm arkadaşlar bu gün itibariyle tedaviye başladım inşallah ben ve hepimiz bebeklerimizi kucağımıza alırız. Bana climara forte bant verdiler regli başlayana kadar gün aşırı belime yapıştırcakmışım daha önce kullanan varmı

As canım mrb bende bu ayki adetimde kontrole gidip birdahaki ay başlıycam tedaviye nasipse.adetli mi gittin canım dr un kim bi de bant ne işe yarıyomuş canım kusura bakma çok soru sordum ama aklımda bin tane soru işareti var

Hayırlı olsun. AllH yardımcınız olsun

Hoca bana da ayni seyi yapacak buyuk ihtimalle, cunku adet sonrasi gel rahim zarina bakacagim dedi, ama ben rahim filminde cikmayan miyomlarim olabilecegini dusunmeye basladim, cunku kurtajdan once hemen hamile kalmistim ve tutunmustu, buyuk ihtimal pihtilasmadan dolayı kalbi durdu ama sonra hem hamile kalamadim, rahim filmi cekildigim ay kalabildim kimyasal oldu, tup bebek de kimyasal oldu .. Bi tutunamamadir gidiyor. Sebepsizlik cok kotu gercekten, o kadar cok olasilik var ki deneme yanılma ile ilerlemek de maddi manevi cok cok zor. Ama bence birakma arkadasim yasin kac bilmiyorum ama benim 33 mesela, geri sayim cok cabuk ilerliyor. İmkanin var ise devam et

İstediğini sora bilirsin canım benimde kafamda bintane soru var doktorum ahmet hoca adetime tahminen bir hafta var postmenopozal önlenmesi yazıyo estrogen yetmezliginde kullanılıyomuş ilaçta öyle yazıyo

İnşallah bu sefer tedavin cok iyi gider meleklerin seninle kalır canim..Ben Mehmet Hocaya çok güveniyordum, her ikiside iyi doktorlar. Sanada inşallah care olurlar. yaşım maalesef 40 .Oyüzden şansım çok daha düşük. .Ama en son amh 2.5 tu ve yumurtam oluyor..5. Güne de gidiyor ama tutmuyor maalesef. Yas disinda bir sebep olmamasi da tabi cok uzuyor insani.Belki bir kere daha denerim ama allahın taktiri diyorum canim artık. Allah isteyen herkeze minik güzel melekler versin inşallah. .

Kizlar tedavi negatif olunca ikinci bir deneme icin arada kac ay olmasi gerekiyor

1 ay ara vermek yeter diye biliyorum canim. İnşallah bir tedaviye daha gerek kalmadan gelir bebişin.
Canim bugun hocayla gorustum normalde 3 ila 5 ay bekliyoruz dedi. Fakat biz tayinciyiz bunuda belirttim o zaman temmuzda baslayalim. Haziranda histereskopi yapalim dedi. Bende bunun uzerine hocam siz ne zaman derseniz o zaman olsun dedim. O da problem yok temmuzda yapalim dedi ben simdi kararsiz kaldim

2 adet dönemi geçecek nerden baksan. Tamam demişler zaten. Kararsiz kalmana gerek yok. Hem histereskopi de var. Gideceğin yerde sil baştan uğraşma bence.

merhaba arkadaşlar 21 yaşındayım ve 5 senedir adet görmüyorum ilaçlarla ancak gördüm 2 sene . 11 aylık evliyim ve etlik kadın doğum hastanesine gittim . amh testi yaptılar 0,02 sonucum bugün çıktı . malesef rezervm çok az kalmış . Rabbim nasip ederse çocuk sahibi olmayı düşünüyorum bende novaart merkezine gideceğim inşallah . Doktor arkadaşım önerdi . ve özellikle mehmet hocayı . fsh :23 lh 19 bu ay sizin fikirlerinize ihtiyacım var . Allah rızası için beni bilgilendirir misiniz. ?

Canim hic moralini bozma.benim de 0.03 mehmet hoca cok iyi moral ve guven veriyo.stres yuzunden yumurta hic gelismiyo.benim sorunlarim olduğu donemde hic yumurta görülmemişti.ve tutmadi.ama şimdi son ay cok mutlu neseli geçti doktora gittigimizde 6 yumurta görüldü ve kalitesi iyi.tamamen moral

çok stres yapan biriisiyim . ama eskisi kadar değil şükür . çarşamba günü randevu aldım inşallah güzel bi haber verir durumumla ilgili çünkü etlik kadın doguma gitmiştim beni çok üzdü. moralimi alt üst etti . sen ne zamandr tedavi görüyorsun ..

Ben de gittim oraya Berfu hanima.2 denemeden sonra sana yapacak baska biseyimiz kalmadi deyip gonderdiler.mahvettiler beni.direk mehmet hocaya geldim burda iyi gidiyo şükür.orayla beraber 1 yildir tedavi görüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…