Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Ben de gittim oraya Berfu hanima.2 denemeden sonra sana yapacak baska biseyimiz kalmadi deyip gonderdiler.mahvettiler beni.direk mehmet hocaya geldim burda iyi gidiyo şükür.orayla beraber 1 yildir tedavi görüyorum

gerçekten bazı insanlar çok acımasız . bizi bizden başka kimse anlayamaz sanırım . Allahım inşallah hepimize nasip eder . ben mehmet hoca ya tavsiye üzerine geliyorum . bende hastane de tıbbı sekreterim doktorum tavsiye etti .

Başarı oranlari çok yuksek diye biliyorum ama olmamasi da kader Allahtan.bu blogu da fazla okuma her kafadan bi ses çıkıyo.insan daha fazla endiseleniyo merak ediyo.haftada bir girmek yeter.kotu hikayeler de cok fazla kafani bulandirma.iyi hisset iyi ol.Allaha dua et.ben çıkıyorum artik. Sikma canini.bu arada mehmet hocanin guzel bi sözünü yaziim buraya yumurtam hic yok ümit var mi dedigimde hayretle suratima bakip TABİKİ ÜMİT VAR.RAHMİN VAR SENİN demişti.bu bile yetti

tamam canım ALLAH SENDEN RAZI OLSUN kendine çok iyi bak ve birbirimizi haberdar edelim lütfen . görüşmek üzere . mehmet hocaya burdan saygılar güzell söylemiş

Merhaba kızlar bende negatif den sonradün mehmet hocayla görüştüm.bana temmuz da tekrar deniyelim dedi.benim anormal döllenme ye birşey diyemiyor.neden olduğunu açıklayamıyor.bu sefer 4-5 embriyo verelim diyor. 2.yada 3.günü verelim dedi.bakalım bu sefer ne olacak? Pgd yaptırmıştık.onu da bu sefer denemeyi düşünmüyor.pgd yöntemini de çok önermiyor.anlamadığım geçen niye yaptı? Hepimizin Rabbim yardımcımız olsun.

Sa seydacim bana da bir önceki gittiğim yer pgd onermisti mehmet hocaya gittiğimizde pek önermedi.kanitlanmis bisey degil henuz dedi vee bayada masraflı.belki senin anormal döllenme olduğu için pgd denemek istemiştir.bu arada bende temmuzda başliyacam şimdilik tahlillerim yapiliyo.

Kızlar mrb muayeneden geldim şimdi ahmet hoca her şey yolunda bi sıkıntı yok dedi ama demirim eksikmiş ve folik asit başladı nasipse birdahaki ay başlıyoruz nolur dualarınızı esirgemeyin.Allah yardımcımız olsun

A.S.bana da temmuz başlıyorum dedi.ama kafam çok karışık.geçen yaptığında ilk günler bana da pgd önemsemedi.sonra benim anormal döllenme yapalım dedi.şimdi tekrar pgd kanıtlanmış dedi.şimdi düşünüyorum biz boşuna 7 embriyo gitti artı masrafı

Benimde kafam karisik ama bir tatil yapsam oyle mi yapsam diyorum yoruldum cunku bir daha negatif yasarsam diye korkuyorum acele etmemek gerek sanki ne bilim

Kizlar aranizda histereskopi yapttiran var mi ucreti ne kadar acaba
Merhaba canım ben biyopsi yaptırdım.550.sana yeni miyapacak hoca.senin kaçıncı denemeydi? Bende korkuyorum negatif den.benim çok deneme oldu.Mehmet hoca temmuzda tekrar deniyelim diyo.sana ne dedi.coenzim verdi o niye veriliyor. Geçen deneme niye vermedi.hocaları da anlamıyorum.nasıl olsa onlara göre birşey yok.maddi manevi çok yorulduk.ama yaş geçtiği için bekleyecek durumumuz yok.

Yok canim yapilmamisti benim 2.ydi simdi 3 olacak coenzim bana da verilmedi ama ben kullandim vucudu dinc tutmak ve kanserden korunmak icin falan malum cok hormon aliyoruz. Rabbim yardimcimiz olsun sana katiliyorum maddi manevi cok zordayiz tek kurtaricimiz Allah. Bize merhamet etsin ve evladimizi kucagimiza versin hazinesinden mahrum birakmasin

Amin arkadaşlar.arkadaşlar novanın lab.koşulları nasıl bilen var mi .ebriyolar sağlıklı yakalanabiliyomu.saklama koşullarını soruyorum yani. ..bu konuyla ilgili bilgisi olan yada tecrübe yaşayan var mi?lütfen cvp?

Coenzimi hangisinden kullanıyosunuz bi de hoca neden coenzim verdi ki bana bişey vermedi benim 4. Denemem di maalesef tutmadı 5. Yi yaptıracaz bakalım

Kizlar aranizda histereskopi yapttiran var mi ucreti ne kadar acaba
canım bende 1 ay önce yaptırdım 1750 tl fiyatı ancak haziranda tüp bebek deniyceğimi ve maddi manevi zorlandığımı da belirttiğim için 900 tl verdik. belki yazmışsındır ama sıkıntı nedir acaba geçmiş olsun.

bu arada tüp bebek denemeden önce dikkate etmemiz gereken bişey var mı arkadaşlar beslenme ve spor gibi doktor bişey dedi mi hiç bu konuda.

Canim standart bir fiyati yok mu . Sperm sayimiz az bizim

Günaydın arkadaşlar yeni muayeneden çıktım tedaviye başlıyorum allahın izniyle üç yumi tek var biraz canım sıkıldı. Gonal-f, merional,femara ve cetrotide verdi

Günaydın arkadaşlar yeni muayeneden çıktım tedaviye başlıyorum allahın izniyle üç yumi tek var biraz canım sıkıldı. Gonal-f, merional,femara ve cetrotide verdi
Hayırlı olsun şimdiden. Sayıya hiç takılma, bir tane bile yeter. Verecek olan Allah olduktan sonra ayrica. Doktorların senin için en iyi tedaviyi vermiştir. Güzel haberlerini bekliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…