Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Merhaba hanimlar,
Belki aylardir belki de yillardir sevdigi adamla kendinden bir parca, bir hayat dunyaya getirmek icin onca ilaca maruz kalan, aci ceken, zaman harcayan, kariyerini erteleyen, borc alip belki de tum birikimini harcayan hanimlar...

Belki su an anneler gununuzu kutlayacak bir yavrunuz henuz yok ve yarina dair sosyal hesaplarinizdaki paylasimlari veya tv deki gosterilen ilgili reklamlari gorunce icinizde bi yerler cok aciyor... Ya da merkezlerde gordugunuz duvarlardaki bebek resimleri, tanidiginiz birinin hamile oldugu haberi veya yolda gordugunuz hamile kadinlar.. Bunlar da bir yandan size umut olurken, bir yandan da icinizi buruk bir aci kapliyor..

Bu zor yolda yuruyen herkes icin nacizane tavsiyem eslerinizle elele, inatla, denemeye devam derken gerekirse kendi kendinizin doktoru olup, okuyup arastirarak sabirla tedavinizi olmaniz..

Hepimiz icin dilegim amacimiza ulasmak icin odun verdigimiz hersey bize saglikli hayirli evlatlar olarak geri donsun.. Tabi biz ve esimiz de saglikli ve huzurlu gunlere kavusalim..

Evet yarin anneler gununu bircok kisi kutlayacak onlara ne mutlu.. Ben de burdan henuz anne olamamis kendim de dahil tum kadinlarin anneler gununu kutlamak istedim.. Hepinize sevgiler

Arkadaşlar 2.gun transferi olup pozitif alan var mı aranızda

Sa cnm bunun 2.günü 5. Günü yok tutacaksa tutar inşallah....Rabbim ol demişse olur....sen kalbini rahat tut....benimki 5.gun ebriyosuydu ve doktor kalitesine cok iyi diyordu ama olmadı.önce rabbim isteyecek ...dua et bol bol...

Sa cnm bunun 2.günü 5. Günü yok tutacaksa tutar inşallah....Rabbim ol demişse olur....sen kalbini rahat tut....benimki 5.gun ebriyosuydu ve doktor kalitesine cok iyi diyordu ama olmadı.önce rabbim isteyecek ...dua et bol bol...
Merhaba canım çok haklısın .RABBİM ol dedikten sonra hepsi bahane.yok 2.günü 3.günü 5.günü.hepsi boş. Sen ne yaptın ?biyopsi bu hafta yapılan.

merhaba arkadaşlar benim 1 tane başarışız tüp bebek denemem var, ben ankara da yaşamıyorum. Novaart tan randevu alma kararı verdim. Fakat ahmet edem mi mehmet erdem mi karar veremedim. Daha Önce yazılanlara okudğuumda pek fark olmadığı yazılmış. Son kez sormak istedim sizce hangisi?
Cevap yazarsanız çok memnun olurum.
Allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin.
-

merhaba arkadaşlar benim 1 tane başarışız tüp bebek denemem var, ben ankara da yaşamıyorum. Novaart taşa kardeşim benim doktorum mehmet erdem çok memnunum şimdilik...bakalım hayırlısı .faeketmemesinin sebebi doktorlar beraber çalışıyor biri olmadığında diğeri bakiyrms

Sa kardeşim bom doktorum mehmet erdem.suanlik memnunun .farketmemesinin nedeni doktirlar beraber calisiyor biri olmadiginda digeri bakiyirmus

Benim 6.transfer çok şükür 3 aylik olduk.biliyorum zor ancak pes etmek yok.

Canım ilk yada 2. Farketmiyor öğrendiğinde anda hersey boş ve anlamsız geliyor ne yapacagını ne doyecegimi bilemiyorsun. Bende negatif 2 aşılma 1 tüp dnemem var. Tüp bebekten sonra ilk öğrendiğinde kalktım namaz kıldım ama dayanamadım 2 3 gün ağladım. Ama baktım olacak gibi değil allah vermedıkten sonra nasıp olmayınca olmuyor.bi kaç ay dinlen sevdiğin seylerı yap unut ve bol bol dua et. Bende 2. Ue başlayacagm çok zor bir süreç ama inş hepainin karşılıgını alacagız. Allah dayanama gücü versın.

Merhaba canım geçmiş olsun.senin daha ilk denememiş inşallah bir dahaki deneme olumlu sonuçlanır.bende 6.deneme yi tekrar negatif sonuçlandı.ne yapacağımı bilemiyorum.mehmet hoca görüşmeye çağırdı.bakalım haftaya gidicez ne diyecek. Sen novaart mı yaptırdın? Hoca kimdi?

Gördüğün Son negatif olsun inşallah. Tedaviye bile gerek kalmasın gelsin bebişin. Pes etmek yok sadece ara vermek var.

Kizlar cok sagolun desteginize, hala toparlanamadim :KK43: Beni en cok yikan sey 7. gun idrar testinde baya koyu pozitif gordum uctum havalara, sonra test gunume yakin kan testim 3.79 cikti yıkıldım... Hocaya mesaj attim gitmedim, kimyasal gebelik... Benim bu 3. oluyor, hoca bile cok sasirdi Carsamba gelin goruselim dedi, rahimde bi sorun oldugunu dusunuyorum ama film vs cekildi gormediler, ne bileyim belki de Allah istemiyor nasip etmiyor :KK43: uzulmemek elde degil.

A
Kizlar cok sagolun desteginize, hala toparlanamadim :KK43: Beni en cok yikan sey 7. gun idrar testinde baya koyu pozitif gordum uctum havalara, sonra test gunume yakin kan testim 3.79 cikti yıkıldım... Hocaya mesaj attim gitmedim, kimyasal gebelik... Benim bu 3. oluyor, hoca bile cok sasirdi Carsamba gelin goruselim dedi, rahimde bi sorun oldugunu dusunuyorum ama film vs cekildi gormediler, ne bileyim belki de Allah istemiyor nasip etmiyor :KK43: uzulmemek elde degil.

Canım cok geçmis olsun, umudunu kaybetme, böyle umutsuz olup çocuk sahibi olan çok kişi var. Benimde aynı senin gibi oldu kimyasal..Hatta 5. Gun transferi çok iyi ebriyo larla. Senin demi 5. Gun du. .Hoca bununla ilgili bir şey söyledimi..Çünki hep 5. Gun embiyosunun şansı çok yüksek derler..

A

Canım cok geçmis olsun, umudunu kaybetme, böyle umutsuz olup çocuk sahibi olan çok kişi var. Benimde aynı senin gibi oldu kimyasal..Hatta 5. Gun transferi çok iyi ebriyo larla. Senin demi 5. Gun du. .Hoca bununla ilgili bir şey söyledimi..Çünki hep 5. Gun embiyosunun şansı çok yüksek derler..

Canim cok tesekkur ederim, evet 5. gun idi ikisi de... Hatta hoca transfer sonrasi esime hadi hayirli olsun demis be kadar umitlendik anlatamam... Bugun tekrar aradi dosyami incelemis tekrar tekrar anlayamadim dedi sanssizlik dedi, Allah iste nasip etmeyince olmuyor. Adet sonrasi gidecegim rahim zarina bakacagim dedi bilmiyorum ne oldugunu. Ama belli ki uzun ve zor bi surec olacak, Allahimm hepimizin yuzunu guldursun... Sen devam ediyor musun peki? Ne zaman oldu negatifin? Sana da cok gecmis olsun bu arada :KK43:

Canim cok tesekkur ederim, evet 5. gun idi ikisi de... Hatta hoca transfer sonrasi esime hadi hayirli olsun demis be kadar umitlendik anlatamam... Bugun tekrar aradi dosyami incelemis tekrar tekrar anlayamadim dedi sanssizlik dedi, Allah iste nasip etmeyince olmuyor. Adet sonrasi gidecegim rahim zarina bakacagim dedi bilmiyorum ne oldugunu. Ama belli ki uzun ve zor bi surec olacak, Allahimm hepimizin yuzunu guldursun... Sen devam ediyor musun peki? Ne zaman oldu negatifin? Sana da cok gecmis olsun bu arada :KK43:
Merhaba canım senin hoca hangisi?işte tam bilmiyorlar. Sonuca birşey diyemiyorlar.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Evet nasip gerçekten..Olacağı varsa oluyar sanirim, kısmet, allahın taktiri diyorum, kabullenmeye çalışıyorum canim Bizimde 7 ay oldu..Ozaman mehmet hoca benimde rahimden suphelenmisti. Rahim kalınlığını takip etmeye başlamıştı. Ama ben devam edemedim. .İst. a tasindik aniden..Yaz sonu bir kere daha denemek istiyorum ama 5 kere denedim bende, o yüzden denemelimiyim onuda bilmiyorum. Artık yavaş yavaş oluruna bırakmaya başladım sanırım. ..

Evet nasip gerçekten..Olacağı varsa oluyar sanirim, kısmet, allahın taktiri diyorum, kabullenmeye çalışıyorum canim Bizimde 7 ay oldu..Ozaman mehmet hoca benimde rahimden suphelenmisti. Rahim kalınlığını takip etmeye başlamıştı. Ama ben devam edemedim. .İst. a tasindik aniden..Yaz sonu bir kere daha denemek istiyorum ama 5 kere denedim bende, o yüzden denemelimiyim onuda bilmiyorum. Artık yavaş yavaş oluruna bırakmaya başladım sanırım. ..
Merhaba canım hayırlısı olsun hepimizin için.ben de 6 kere denedim.bende ne yapacağımı bilmiyorum.yaşta geçiyor.ne yapmalı.

Sa arkadaşlar bugün novaarta gittim muayene oldum herşey yolunda gibi bu hafta cuma yine gitcem yumurtlamama bakacakmış doktorum..sonrada biyopbi insallah. Biyopsiye narkozsuz girmeyi düşünüyrm kendime zarar vermek istemiyrm uyusturucularla... doktora bu konuda endiselerimi anlattim ....cok kolay 5 dk suruyor endiselenecek bi durum yok dedi.insallah olmazda. Bakalim hayirlisi dua edin....

Sa arkadaşlar bugün novaarta gittim muayene oldum herşey yolunda gibi bu hafta cuma yine gitcem yumurtlamama bakacakmış doktorum..sonrada biyopbi insallah. Biyopsiye narkozsuz girmeyi düşünüyrm kendime zarar vermek istemiyrm uyusturucularla... doktora bu konuda endiselerimi anlattim ....cok kolay 5 dk suruyor endiselenecek bi durum yok dedi.insallah olmazda. Bakalim hayirlisi dua edin....
As canim bende yarin gidecegim bakalim ne diyecek Rabbim yar ve yardimcimiz olsun

X