Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Çok teşekkürler amin Rabbim yardımcımız olsun ben iğne kısmını atlattım çok şükür hatta baya uzun sürdü 5kutu ganol f 7kutı menirual kullandım yaklaşık 30 gündür iğne yapıyorum biraz geç büyüdü normalde yumurtlama tedavisiydi ama çok yumurta büyümüş o yüzden tüp bebek diyecek sanırım bugün kesinleşecek bakalım Rabbim Hakkı'mızda hayırlısını eylesin hepimizin inşallah
Allah hepimizin yardimcisi olsun canim rica ederim

Canlarim transfer sonrasida igne kullanacak miyiz acaba bana simdi vajinal fitil estrofem bir de antibiyotik prednol aspirin veridi carsamba yumurta toplanacak
Yumurta toplamadan sonra iğne filan kalmıyor. Jel mi fitil mi verdi. Bu ilaclari düzenli kullanıyorsun canım. Transfer günü bırakman gereken ilaçları söylerler. Hadi bakalim hayırlısı. Güzel haberlerle gel çarşamba.

Yumurta toplamadan sonra iğne filan kalmıyor. Jel mi fitil mi verdi. Bu ilaclari düzenli kullanıyorsun canım. Transfer günü bırakman gereken ilaçları söylerler. Hadi bakalim hayırlısı. Güzel haberlerle gel çarşamba.
Jel verdiler canim benim ilk tedavimde baska hastanede hem fitil hem igne vardi hemde clexan yapiyordum insallah eksik bisey olmaz cok korkuyorum igneden korkmuyorum yeter ki tutsun minikler her yerime yaparim

Jel verdiler canim benim ilk tedavimde baska hastanede hem fitil hem igne vardi hemde clexan yapiyordum insallah eksik bisey olmaz cok korkuyorum igneden korkmuyorum yeter ki tutsun minikler her yerime yaparim
Daha once clexane kullandığıni söyledin mi doktora. Bir de folik asit vermişti. Tutacak inşallah canim benim.

tüp bebek deneyen arkadaşlar iğneler ne zaman vurulmaya başlıyor, transfer dahil süreç nasıl ve ne kadar sürüyo acaba :KK43: Bu arada azapçiçeğinden haberi olan var mı inşallah tutunmuştur.
tamamlamadım ama 2. gün başlanıyor
merhaba siz daha önce başkente gitmişsiniz sanırım neden değiştirdiğinizi, size orada ve burada uygulanan iğne ve dozlarını, rezerv azlığınız olup olmadığını merak ettim.

tamamlamadım ama 2. gün başlanıyor

merhaba siz daha önce başkente gitmişsiniz sanırım neden değiştirdiğinizi, size orada ve burada uygulanan iğne ve dozlarını, rezerv azlığınız olup olmadığını merak ettim.
bir de rahim kalınlığınız nasıldı?

bir de rahim kalınlığınız nasıldı?
Canim benim icin baskent kötü bir tecrube oldu cok uzun kimine iyi kimine kotu tabi. O yuzden hatirlamak istemiyoru benim ici travma idi
Benim rezervim ve rahim kalinligi ile ilgili problem yok bizde problem sperm sayisi azligi

Canim benim icin baskent kötü bir tecrube oldu cok uzun kimine iyi kimine kotu tabi. O yuzden hatirlamak istemiyoru benim ici travma idi
Benim rezervim ve rahim kalinligi ile ilgili problem yok bizde problem sperm sayisi azligi
Daha once clexane kullandığıni söyledin mi doktora. Bir de folik asit vermişti. Tutacak inşallah canim benim.
Yok canim soylemedim aspirin vermisler o da kan sulandirici evet folik asitte verdi canim insallah cok saol Rabbim sanada kalbinin guzelligine gore dilediklerini versin

Çok teşekkür ederim canım benim haziran ayında yaptırcam bende stres olmamam için işlerimi bitirmem gerekiyor o yüzden sordum. Sormaya çekiniyorum ama peki senin sonuç belli oldu mu bu süreçte.
9. Gün 302, 12. Gün 902 cıktı bhcg. Bu perşembe kese içün gidicez inşallah mekeze cnm.

anladım okudum geçmiş yazılarınızda, Allah sağlıkla nasip etsin, mükemmel bir yer diye birşey yok sanırım bu işte, şans meselesi biraz da anladığım, ben kararsız, olmaz ise bir ön görüşme yapayım Ahmet hoca ile diyeyim rezerv az, hangi ilaçları verirsiniz bu durumda?

anladım okudum geçmiş yazılarınızda, Allah sağlıkla nasip etsin, mükemmel bir yer diye birşey yok sanırım bu işte, şans meselesi biraz da anladığım, ben kararsız, olmaz ise bir ön görüşme yapayım Ahmet hoca ile diyeyim rezerv az, hangi ilaçları verirsiniz bu durumda?
Canim bencede bir görüş bende cok kararsizdim 6 ay hicbir yere baslayamadim cok uzulmustum insallah olur hepimizin

9. Gün 302, 12. Gün 902 cıktı bhcg. Bu perşembe kese içün gidicez inşallah mekeze cnm.
Ne kadar sevindim anlatamam buraya üye olduktan sonra bu haberleri duyunca çok mutlu oluyorum Daha iyi hissediyorum kendimi. Sağlıkla kucağına almak nasip olur inşallah darısı başımıza.

Ne kadar sevindim anlatamam buraya üye olduktan sonra bu haberleri duyunca çok mutlu oluyorum Daha iyi hissediyorum kendimi. Sağlıkla kucağına almak nasip olur inşallah darısı başımıza.
Amin inşallah kese görünüp kalp atışını da duyarsam hayırlısıyla rahatlıcam. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.

36 yaşındayım, 2 yıl önce amh0.79 çıktı. Acale tup başladık
Ünv HST de 3 tup 5 e.t.sonuç 2 gebelik, 2 düşük. Bu kez novert ahmet hoca 10 haftalık. Devam edicek diyor ahmet hocam.kendine çok güveniyor. Soruları cevaplıyor. Önceki tedaviye göre ilaç dozu 300 gÖnal f di.burda 150
günaydın, gonal f 150 yanında merional mi kullanmıştınız, ilk 5 günden sonra yumilere bakılıyor, sonra ilaçlar değişiyor mu?

Dünkü kasık ağrımdan sonra mehmet hocayı aramıştım, sabah gel bi bakalım dedi. Bugün gittim, ultrasonda baktı. Keseleri gördük, ikiz olmuş hala şoktayım idrak edemedim henüz. Haftaya salı da kalp atışları için gidicez.

Dünkü kasık ağrımdan sonra mehmet hocayı aramıştım, sabah gel bi bakalım dedi. Bugün gittim, ultrasonda baktı. Keseleri gördük, ikiz olmuş hala şoktayım idrak edemedim henüz. Haftaya salı da kalp atışları için gidicez.
maşallah size, Allah tamamına erdirsin, sizde rezerv azlığı var mıydı?

Şimdi çıktım Mehmet hocanın yanından çok ani bir kararla tüp bebeğe döndük muhtemel perşembe yumurtaları toplayacaklar bir poşet ilaç ben korkudan ölüyorum genel anestezi ile mi yumurta topalıyorlar acaba yardımcı olabilir misiniz

cumartesi geliyor mu merkeze hocalar bir de sizlere ön görüşmede ultrason bakmış mıydı? ben merkezi aramıştım, sabah 8 - 9.30 öğlen 12:30- 15:30 hocalar burda dediler ama cumartesiyi sormayı unuttum

X