Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kızlar merhaba nasılsınız. Bizde geçen yıldan beri bu zorlu süreçteyiz haziran da nasipse 2. denememiz olacak novaartta. Bişey sorucam size Ahmet hoca ve Mehmet hoca arasında fark var mı biz Ahmet hocayla görüştük ama burada sizin yazdıklarınızı okuduğumda genelde Mehmet hocayı gördüm hep başarı oranı filan farkediyor mu acaba
ikisi de harika drlar. Mehmet hoca daha ciddi ahmet hoca daha guleryuzlu tek fark bu :KK66: ama hep diyorum Allah onlari hastalarinin evlatlarinin eslerinin yanindan eksik etmesin.

Malesef o sizin isteginizle olmuyor. Drlara blkendinizi birakmanizi tavsiye ederim Yasim 30 amh hatirlamiyorum fsh da cok da onemsemiyorum bu degerleri dunyada halen tartisilan sonuclar bunlar. Ilj tedavinde 4 folikul 3 toplama 2 dollenme transfer ikincisinde 8 folikul 3 tanesi cevap versi 2 dollenme transfer. Hakkinizda hayirlisi ama tavsiye bukadar ince detayli arastirmayin dru arastirin ama tedaviyi degil. Ilac dozlarini da hatirlamiyorum malesef. Cok bilen cok yanilir derler. Ben de sizin gibiydim mehmet hoca benim isimi bana birakbdedi hakliydi da ve ona biraktim sukrolsun nasip etti yaradn
Haklısınız kafayı kırdım artık ben :) deli divane dolanıyorum

Sizi okdr iyi anliyorum ki ama inanin yureginize su serpmekse amac bi dr bana tup bebekle bile olmaz dedi bitanesi tanidik araciligi ile kabul etti beni oylesine bi tedavi uyguladi yilbasi tatili diye erken topladi yumurtayi ki altin yumurta bitaneydi ve bize bikackez deneyin birakin dedi basindan savdi simdi sizin teselliniz var evladiniz o guc olsun size. Bol bol dua edin bir de ama uygulanan tedavi kisiden kisiye degisir kullanacaginiz doz sizin hormon degerinize gore degisir ki tek hormona bakilmiyor. Allah yardimcinoz olsun
bana da gittiğim dr normal yoldan olmaz ama tüp bebekle şansın %40 dedi, ben de ben %5 duyuyorum dedim, amh 0,16 çıkmıştı devlette yaptırmıştım, muhtemelen bu sonuç yanlış ben daha iyi bir tablo gördüm dedi, (sağ tarafta 3 yumi, solda yok, endometrium 6-7 mm) o doktorun bilgisine güveniyorum ama merkez ve personelin tutumunu sevmedim, bir de hazır değildim 2 puregon kullandım bıraktım tedaviyi... şimdi 2-3 aydır arginmax, coq10omega3, multivitamin, dhea, organik arısütü, folbiol kullandım, hazırım savaşa :)

bana da gittiğim dr normal yoldan olmaz ama tüp bebekle şansın %40 dedi, ben de ben %5 duyuyorum dedim, amh 0,16 çıkmıştı devlette yaptırmıştım, muhtemelen bu sonuç yanlış ben daha iyi bir tablo gördüm dedi, (sağ tarafta 3 yumi, solda yok, endometrium 6-7 mm) o doktorun bilgisine güveniyorum ama merkez ve personelin tutumunu sevmedim, bir de hazır değildim 2 puregon kullandım bıraktım tedaviyi... şimdi 2-3 aydır arginmax, coq10omega3, multivitamin, dhea, organik arısütü, folbiol kullandım, hazırım savaşa :)
Hayirlisi olsun ama yuzdeler sadece istatistik ve en buyuk yalan istatistiktir. Saglikli Bi bireyin bile hamile kalma orani %30 laarda onedenle siz siz olun istatistiklere baakmayin ge bence saglik alaninda bi uzmanliginiz yoksa sadece internet bilgileri ile ise koyulmayin.
0.02 amh ile dogal yoldan hamile kalanlar var.

Hayirlisi olsun ama yuzdeler sadece istatistik ve en buyuk yalan istatistiktir. Saglikli Bi bireyin bile hamile kalma orani %30 laarda onedenle siz siz olun istatistiklere baakmayin ge bence saglik alaninda bi uzmanliginiz yoksa sadece internet bilgileri ile ise koyulmayin.
:) güldürdünüz beni çok yaşayın inşallah, şimdi nette tekrardan daha önceki gittiğim centrum klinik ile ilgili yorumları okudum, ben gitmeden okumuştum biraz ama bu yorumlara denk gelmemiştim, bir de tüp çok düşünmüyordum, iyi ki başında bırakmışım orayı dedim bu yorumlardan sonra, hoş iğne vurulmadan çıksaymışım hem param gitti hem hormon yedim boşuna :)
şimdi nova art ile başkent arasındayım, başkent çok yoğun ama fiyatı uygun sanırım randevu bile alamadım telefon bağlanmadı bir türlü, raporsuz olacak parayı da hazırlamaya çalışıyorum bir taraftan, hayırlısı artık

sağlık temelim var, ben de doğal yoldan daha çok şansım olduğunu düşünüyordum, 2-3 aydır takviyelerimi aldım ama sonra kaygıya kapıldım geç kalmamalıyım dedim, bir de bakıcım var 2. olmaz ise onunla yollarımızı ayırmak zorunda kalacağım hiç istemesemde :KK43:

kanadacım sen ayrıntılı ultrasona girdin mi ayrıca fiyatı ne kadar biliyormusun canım

kanadacım sanırım hamileliğin 20-22 nci haftaları arasında girilmesi gerekiyormuş

Ahmet hoca ayrıntılı öneriyor mu kime gönderiyor acaba??
Bide 10. Haftadayim hiç kan testi falan istemedi 12.haftadan önce istemiyor mu?

Ahmet hoca ayrıntılı öneriyor mu kime gönderiyor acaba??
Bide 10. Haftadayim hiç kan testi falan istemedi 12.haftadan önce istemiyor mu?
Ben 12.haftada gitmistim kontrole önceden yaptirdigim testlere baktı sonra hem ikili test yaptirmami istedi hemde bazı testler istedi. Belki sizede ikili teste gideceginizde ister

Merhaba kızlar beni merkezden aradılar.salı transfer yapılacak. Çok heyecanlandım.kızlar dua edin.bebişim sağlıklı çözülür ve bana tutulur.

kanadacım sanırım hamileliğin 20-22 nci haftaları arasında girilmesi gerekiyormuş
Canım biliyorum ayrıntılı zamanında olduğumu ama büyük çocuktada her türlü ultrasonu ve tetkiki ahmet hocadaydı. Bir sorun yaşsmadım bebekle ilgili. Kendisi zaten beni haftada bir alıyor, çoğul olduğu için. Şimdilik bebekkerle bir sıkıntı yok. Bn zorlanıyorum sadece. Seni merak ettim, uzun süre girmedin. İyi olmanıza çok sevindim

X