Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canim merkezin sgk ile anlasmasi olmadigi icin rapor kullanamiyorsun rapor sadece ilaclari uygu alabilmen ici faydali oluyor. Yani rapor hakkini ilaclarda kullanabiliyorsun. Örnegin ben raporumu 600 tl ilaclarda kullandim transferde ise merkeze 5750 tl ödeyecegim . Allah cumlemizi yar ve yardimcisi olsun

Canim enjeksiyo yerimde sislik kizariklik bariz olusunca onu merak etti o dan sordum. Ama Gül Hemsire ile gorusu ce normal geciyorsa pro lem yok dedi ve rahatladim
Evet canim bir kaç saat sonra geçiyor. Allerjik bir iğne. Ben diğerini yaptığım tarafa yapamıyorum. Biraz sürüyor ağrısı.

Merhaba arkadaşlar nova artta yumurtlama tedavisi görüyorum bu ay yumurtalarım çok geç gelişti yaklaşık 1 aydır iğne oluyorum cumartesi kontrole gittiğimde tüp bebeğe düşünebiliriz dedi Mehmet hoca ama ben çok korkuyorum yaptıran arkadaşlar yardımcı olun işlemlerde Can'ımız yanıyor mu zor bi işlem mi acaba lütfen yardımcı olun bana yarın sabah tekrar gidicem kesin karar vericek tahlillerden sonra
Merhaba canım benim dr.mehmet hoca. Hiçkorkmana gerek yok.sana aşılamamı yapılacaktı

Allah bağışlasın, tamamına erdirsin inşallah, yani düşük doza inanıyorsunuz sizde bana 300 puregon başlatmıştı recai hoca, yüksek başlamış oluyor di mi
Bende 150 ile sonuç aynı oldu (sayı olarak)kalite olarak ta daha iyi oldu diye düşünüyorum.

Canim merkezin sgk ile anlasmasi olmadigi icin rapor kullanamiyorsun rapor sadece ilaclari uygu alabilmen ici faydali oluyor. Yani rapor hakkini ilaclarda kullanabiliyorsun. Örnegin ben raporumu 600 tl ilaclarda kullandim transferde ise merkeze 5750 tl ödeyecegim . Allah cumlemizi yar ve yardimcisi olsun
Çok teşekkürler amin Rabbim yardımcımız olsun ben iğne kısmını atlattım çok şükür hatta baya uzun sürdü 5kutu ganol f 7kutı menirual kullandım yaklaşık 30 gündür iğne yapıyorum biraz geç büyüdü normalde yumurtlama tedavisiydi ama çok yumurta büyümüş o yüzden tüp bebek diyecek sanırım bugün kesinleşecek bakalım Rabbim Hakkı'mızda hayırlısını eylesin hepimizin inşallah

Merhaba canım benim dr.mehmet hoca. Hiçkorkmana gerek yok.sana aşılamamı yapılacaktı
Wallahi korkmuyorum desem yalan olur ama siz böyle söyledikçe için biraz daha rahatlıyor yumurtlama tedavisiydi normalde daha yeni başladık tedaviye ama çok yumurta büyümeai olduğu için bugün konuşacaz tüp bebek yapalıcak sanırım

Bende 150 ile sonuç aynı oldu (sayı olarak)kalite olarak ta daha iyi oldu diye düşünüyorum.
yanıtınız için teşekkürler, Allah tamamına erdirsin inşallah, gonal f ile puregon hemen hemen aynı sanırım, bana yüksek doz başlanmış o zaman, garip 150 ile büyüme sağlanıyor ise neden 300 lük veriyorlar ki, zahmet olmazsa hangi ilaçları hangi doz kullandınız süreç nasıl oluyor? bana ilk 6 gün puregon 300 vurulacaksın sonra muayene edeceğiz yumiler büyümüş diye sonra ikinci parti ilacı kullanacaksın demişlerdi.

tüp bebek deneyen arkadaşlar iğneler ne zaman vurulmaya başlıyor, transfer dahil süreç nasıl ve ne kadar sürüyo acaba :KK43: Bu arada azapçiçeğinden haberi olan var mı inşallah tutunmuştur.

tüp bebek deneyen arkadaşlar iğneler ne zaman vurulmaya başlıyor, transfer dahil süreç nasıl ve ne kadar sürüyo acaba :KK43: Bu arada azapçiçeğinden haberi olan var mı inşallah tutunmuştur.
Adetin 2. Günü iğnelere başladım. Yani 7 martta. 16 marta kadar iğneler sürdü. 1 gün boş gündü 18 martta yumurta toplandı. 23 martta transfer yapıldı. Yani toplamda 16 gün gibi sürmüş.

Adetin 2. Günü iğnelere başladım. Yani 7 martta. 16 marta kadar iğneler sürdü. 1 gün boş gündü 18 martta yumurta toplandı. 23 martta transfer yapıldı. Yani toplamda 16 gün gibi sürmüş.
Çok teşekkür ederim canım benim haziran ayında yaptırcam bende stres olmamam için işlerimi bitirmem gerekiyor o yüzden sordum. Sormaya çekiniyorum ama peki senin sonuç belli oldu mu bu süreçte.

Wallahi korkmuyorum desem yalan olur ama siz böyle söyledikçe için biraz daha rahatlıyor yumurtlama tedavisiydi normalde daha yeni başladık tedaviye ama çok yumurta büyümeai olduğu için bugün konuşacaz tüp bebek yapalıcak sanırım
Hakkında hayırlısı olur inşallah.

Kizlar carsamba yumiler toplanacak dua edelim birbirimize yer gok dua uzerine kurulu Rabbim bizide guldursun insallah

Canlarim transfer sonrasida igne kullanacak miyiz acaba bana simdi vajinal fitil estrofem bir de antibiyotik prednol aspirin veridi carsamba yumurta toplanacak

X