Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

amh, fsh kaçtı sizin, hangi ilaçları kullandınız, bana puregon 300 ile standart tedavi başlatmıştı, gebeliğim istediğim günde olmuştu, ben çok hızlı hamile kalıyordum (kürtaj da var)yani, son iki yıldır aşırı stresli bir iş yapıyorum ve iş yerimde sıkıntım çoktu, saçlarım birden beyazlamaya başladı düşünün yani, evde stresliydi, ama gittiğim doktor ailem de olmadığını duyunca, sigaradandır dedi, 12 yıl içmiş bırakmıştım..
Bana son düşükten sonra genetik tarama yapıldıve sıkıntı çıktı. Amh fsh de sorun olmadığını ancak pgt yapılması gerektiği söylendi. O da sıkıntılıydı çünki 5. Günebekkemesi gerekiyorembriyolatın. 2 tane kalmıştı enson. Onlarda tuttu. Bi görüş hocalarla, içine sinmezse çık. Her ay yumurta ve rahim durumu değişiyor. Bu ay doprudurbelki. Adetin 2. Gününe randevu alabilirsin bakarlar. Merkezin psikoloğuda var belkiönce onunla görüşürsün

Bana son düşükten sonra genetik tarama yapıldıve sıkıntı çıktı. Amh fsh de sorun olmadığını ancak pgt yapılması gerektiği söylendi. O da sıkıntılıydı çünki 5. Günebekkemesi gerekiyorembriyolatın. 2 tane kalmıştı enson. Onlarda tuttu. Bi görüş hocalarla, içine sinmezse çık. Her ay yumurta ve rahim durumu değişiyor. Bu ay doprudurbelki. Adetin 2. Gününe randevu alabilirsin bakarlar. Merkezin psikoloğuda var belkiönce onunla görüşürsün
Senin doktorun kim kanada?

tşk sizin durumunuz farklıymış, bakalım ne yapıcam

arkadaşlar rezerv azlığı olanlar (amh 0,3 altı kötü rezerv özellikle) sizlere hangi ilaçlar hangi dozda uygulanmıştı? Hani burada da standart tedavi mi yapıyorlar merak ediyorum

yanıtlar için teşekkürler aradım merkezi bilgi almak için yoğunlardı sonra ararlar sanırım, aranızda rezerv azlığı, 35 yaş üstü olanlar var mı?
36 yaşındayım, 2 yıl önce amh0.79 çıktı. Acale tup başladık
Ünv HST de 3 tup 5 e.t.sonuç 2 gebelik, 2 düşük. Bu kez novert ahmet hoca 10 haftalık. Devam edicek diyor ahmet hocam.kendine çok güveniyor. Soruları cevaplıyor. Önceki tedaviye göre ilaç dozu 300 gÖnal f di.burda 150

Yumurta sayısı heryerde aynı. İster az ister çok değişmiyor. Bende öyle oldu.belki bunun kalitesidaha iyi oldu.az ilaç olunca.

36 yaşındayım, 2 yıl önce amh0.79 çıktı. Acale tup başladık
Ünv HST de 3 tup 5 e.t.sonuç 2 gebelik, 2 düşük. Bu kez novert ahmet hoca 10 haftalık. Devam edicek diyor ahmet hocam.kendine çok güveniyor. Soruları cevaplıyor. Önceki tedaviye göre ilaç dozu 300 gÖnal f di.burda 150
Allah bağışlasın, tamamına erdirsin inşallah, yani düşük doza inanıyorsunuz sizde bana 300 puregon başlatmıştı recai hoca, yüksek başlamış oluyor di mi

canım dün yaptım bida yapmadım negatifti
c.tesi kan vercem
heyacandan deliriyom kıı zaman drdu artık

evt cannım aneztezili bayıltıyolar duymuyorsun
yok canım dikat edecek bişi yok sana hap veriyolar aşadan koyuyosun bide ne icin bilmiyom hiçç korkama
Merhaba canım yarın test verecen Allah hayırlısıyla verir inşallah. Merakla bekliyorum. Sonucu yaz canım.

kızlar yarın hacettepe üni ye gidicem çok heyecanlıyım ilk tüp bebek tedavimiz aklım çok karışık acaba bu merkeze de mi gitsem diye düşünüyorum... bana önerir misiniz? pko hastasıyım eşimde de morfoloji bozukluğu var ne önerirsiniz?

Merhaba arkadaşlar nova artta yumurtlama tedavisi görüyorum bu ay yumurtalarım çok geç gelişti yaklaşık 1 aydır iğne oluyorum cumartesi kontrole gittiğimde tüp bebeğe düşünebiliriz dedi Mehmet hoca ama ben çok korkuyorum yaptıran arkadaşlar yardımcı olun işlemlerde Can'ımız yanıyor mu zor bi işlem mi acaba lütfen yardımcı olun bana yarın sabah tekrar gidicem kesin karar vericek tahlillerden sonra

Merhaba arkadaşlar nova artta yumurtlama tedavisi görüyorum bu ay yumurtalarım çok geç gelişti yaklaşık 1 aydır iğne oluyorum cumartesi kontrole gittiğimde tüp bebeğe düşünebiliriz dedi Mehmet hoca ama ben çok korkuyorum yaptıran arkadaşlar yardımcı olun işlemlerde Can'ımız yanıyor mu zor bi işlem mi acaba lütfen yardımcı olun bana yarın sabah tekrar gidicem kesin karar vericek tahlillerden sonra
Canım zaten yumurta toplamak anestezi ile yapılıyor sadece tatlı tatlı uyuyorsun. Dinleniyorsun bile. Sonrası adet sancısından daha hafif sızı oluyo geçiyor. Transfer icin de tek sorun idrara sıkışık olmak. Normal muayene gibi. Bence en zor kısım iğneli süreci geçmişin. Gözünde hiç büyütme.

Canım zaten yumurta toplamak anestezi ile yapılıyor sadece tatlı tatlı uyuyorsun. Dinleniyorsun bile. Sonrası adet sancısından daha hafif sızı oluyo geçiyor. Transfer icin de tek sorun idrara sıkışık olmak. Normal muayene gibi. Bence en zor kısım iğneli süreci geçmişin. Gözünde hiç büyütme.
Gerçekten çok teşekkür ederim içimi rahatlattın Can'ım hiç aklımızda yok tu daha yeni tedaviye başlamıştık ama çok yumurta gelişince sanırım böyle bi karar alınacak gibi görünüyor peki rapor falan karşılamıyor mu tüp bebek tedavisini diyorlar ya 3 sefere kadar devlet karşılıyor diye bu devlet hastaneleri için mi geçerli acaba

Gerçekten çok teşekkür ederim içimi rahatlattın Can'ım hiç aklımızda yok tu daha yeni tedaviye başlamıştık ama çok yumurta gelişince sanırım böyle bi karar alınacak gibi görünüyor peki rapor falan karşılamıyor mu tüp bebek tedavisini diyorlar ya 3 sefere kadar devlet karşılıyor diye bu devlet hastaneleri için mi geçerli acaba
Ben rapor konusunu hic bilmiyorum. Bu konuda bilen arkadaşlar yardımcı olabilir belki.

X