Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Valla kardesim tanimiyorum seni ama o kadar sevindim ki rabbim sonuna kadar mutlu etsin seni inan kollarimdaki tuylerim diken diken oldu cok sukurrr
Teşekkür ederim arkadaşım. Rabbim emeklerinizi bosa cikarmasin size de bir an önce tattirsin bu duyguyu.

Dün test yaptırdım canlarım. Pozitif çıktı Rabbime şükürler olsun. Cumartesi tekrar test var değerin ikiye katlamasi gerekiyormus.
Darısı sizlere inşallah.
Merhaba canım.Allah hayırlı etsin.çok sevindim.bizlere umut oluyorsunuz.bende mehmet hocanın hastasıyım.kaçıncı denemen? Biraz anlatsana benimkini dondurdular 1 tane çok korkuyorum.nasıl olacak.

Merhaba canım.Allah hayırlı etsin.çok sevindim.bizlere umut oluyorsunuz.bende mehmet hocanın hastasıyım.kaçıncı denemen? Biraz anlatsana benimkini dondurdular 1 tane çok korkuyorum.nasıl olacak.
Darisi sizlere canim. Benim ilk denemem di. Aslında igneler dışında en zor yani bu bekleme olayı. Umudum pek yoktu. İki kere olumsuz aşılama geçirdim. Yine negatif cevabı almaya çok alistirmistim kendimi. Şükürler olsun. Ama pozitif alınca bitmiyor. İkinci test ne çıkacak, kese görünecek mi , sonra kalp atışı derken daha önümde bir süreç var. Hayırlısı.

Dün test yaptırdım canlarım. Pozitif çıktı Rabbime şükürler olsun. Cumartesi tekrar test var değerin ikiye katlamasi gerekiyormus.
Darısı sizlere inşallah.
çok sevindim canım 9ay sonrada kucağına almayı nasip etsin Allahım inşallah

canım eve geldim yTiyirum evt toplandı canım çok sıkkın 5 yum toplandı binden öncekiler 12 di canım sıkıldı p.tesi yine çağırdı konturolum va
Hiç canını sıkma canim. İnşallah çok kalitelidir hepsi iyi olur. Bak 30 tane toplanip 5. Güne 1 tane kalan olabiliyor. Nasip bu işler sayıyla değil. Pazartesi neden gideceksin tekrar.

Hiç canını sıkma canim. İnşallah çok kalitelidir hepsi iyi olur. Bak 30 tane toplanip 5. Güne 1 tane kalan olabiliyor. Nasip bu işler sayıyla değil. Pazartesi neden gideceksin tekrar.
canım bilmiyorum ya bilmiyorum canım benim rahim duvarı 7.8 çıktı onun için kontrol edecek belki de diğer ay transverim olacak hayırlısı ya

canım bilmiyorum ya bilmiyorum canım benim rahim duvarı 7.8 çıktı onun için kontrol edecek belki de diğer ay transverim olacak hayırlısı ya
Hayırlısı olsun. Eğer rahim dinlenecek ve daha iyi olacaksa sonraki aya kalsın zaten. Arkadaşım özellikle bir ay sonra transfer olmuştu. Geç olsun iyi olsun sonu

Darısı sizlere inşallah.
Valla kardesim tanimiyorum seni ama o kadar sevindim ki rabbim sonuna kadar mutlu etsin seni inan kollarimdaki tuylerim diken diken oldu cok sukurrr
Darısı sizlere inşallah.
O kadar mutlu oldumki anlatamammmm. Ben de Ahmet beyin hastasıyım .ay çok heyecanlı süper bi haber. Sağlıkla kucağına al canımmm. Nolur bize de dua et nolurrr. Çok çok çok tebrik ederimmmmm

canım eve geldim yTiyirum evt toplandı canım çok sıkkın 5 yum toplandı binden öncekiler 12 di canım sıkıldı p.tesi yine çağırdı konturolum va
Canım lütfen sıkma canını .inan aynı durumdayız .benim rahim o kadar kalınki iki hafta önce histeroskopi oldum . Tekrar olucam ve benim de yumurtalarım çok az . Ahmet hoca da yumurta sayın az dedi. Lütfen iyi duşun . Bu donemler çok stresli biliyorum ama şuan moral bozucak zaman değil. Hep iyiyi çağır lütfen . Bir tane kaliteli olsun yeter biliyorsun .

Can

O kadar mutlu oldumki anlatamammmm. Ben de Ahmet beyin hastasıyım .ay çok heyecanlı süper bi haber. Sağlıkla kucağına al canımmm. Nolur bize de dua et nolurrr. Çok çok çok tebrik ederimmmmm
Canım darısı sizin de başınıza sağlıkla, hayırla tez zamanda. Allah büyüktür olacak inşallah

Hayırlısı olsun. Eğer rahim dinlenecek ve daha iyi olacaksa sonraki aya kalsın zaten. Arkadaşım özellikle bir ay sonra transfer olmuştu. Geç olsun iyi olsun sonu
bakalım canım yarın gidecegim ne diyeckler yarın belli olacak inş hayrlı olur
ya canım bişi dicem sende jel kulanmıştın degil mi
ben bu gün saat 10 da yaptım
bi anlatayım yanlıuş mı yapmışım
sırt üstü yattım uçunu kıvırdım hepsini icine boşalttım arkadaki kalın yerden sıktım
sonra yürüdüm
içinde her gün aynı sate yapın yazıyo
ama ben yarın kontrole gidecegim nasıol olacak??
bi yardım

Geçmiş olsun, sayı gayet iyi. hepside döllenir inşallah.
tşk ederim bacım
ya bna sayı az geldi 5 tane bilmiyorum ki
inş bacımm inşş hepsi dönlenir ALLAH razxı olsun duan içn

canım bnde histeroskopi olmuştum 5 ay önce rahimde yapışıklılık vardı o acıldı
arkasından haMİLE KALDIM ama kimyasaldıu düştü
bnm de rahim duvarını ince buldu dr galiba gelecek ay transverim olack
1 ay kalınlştrmak için ilaç kulanacagım galiba yarın belli olack
senin yum kac tane benim 5 toplandı
amin bacım aminn hepimiz icin
evt 1 olsun kaliteli olsun tutsun yetr

ALLAH rızası için cvp verin nolurrrrrrrrrr ölcemmmm
heyacan bastııı
şimdi laborotovardn aradılar 5 yum toplnmıştı
3 tutmuşş bunları kaybetme olanagım varmııı
yarın dr bida bakacak en son hala 7.8 en az 8 olması gerekimuş
RABBİM çokkkkkkkkkk büyük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…