Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Ben de ahmet hocanın hastasıyım. Bana herhangi bişey yapmadı bu konuda. Bir hastadan muayene esnasında rahim içine çizikler attığını duymuştum tutunmayi kolaylaştırsın diye.
Simdi bir kere olumsuzluk yasayinca 2. Tedavide cok korkuyorum ondan merak icindeyim saol canim

canım dr yarın yine cagırdı
75 olan igneleri geri 150 cıkartı yumları büyütelimdiye küçük olanları
yarın belli olur her halde sen ne alemdesin?
İstediği boyuta ulaşması için bekliyordur doktor. Cumartesi toplanır belki yumislerin.
Ben yarin kan vericem test günüm. Yarın akşam olmaz bana artık

İstediği boyuta ulaşması için bekliyordur doktor. Cumartesi toplanır belki yumislerin.
ayyy ciddimisin günün geldi hee çok heyacanlandım senin gibi
hadi inşşş bana kesin bildir tm canım
haa canım kan vermeden önce yasin ayetel kürsi oku öle git kan verme RABBİM inşşş yüzünü güldürür inş bebişin tutunmuştr sana annesi
aynen canım küçükleri büyütelim dedi bncede c.tesi yum toplanır gibi
hayırlısı gec olsun güç olmasın bundada vardr bi hikmet

Canım sagolasin inşallah hep beraber güzel haberler paylasalim. Hepimizin yüzü gülsün. Çok emek veriyoruz Rabbim boşa çıkarmasın kimsenin emeğini.

bacımmm senden güzel haBER bekliyom ne yaptın sonuçççççç???

Dün test yaptırdım canlarım. Pozitif çıktı Rabbime şükürler olsun. Cumartesi tekrar test var değerin ikiye katlamasi gerekiyormus.
Darısı sizlere inşallah.
yaşasınnnnnnnnnnnnnnnnn
çok şükür bin şükür
RABBİME hamd olsun canımmmmmmmmm
ayyy çok sevindim sanki kendim hamile kalmış gibiyim
sonuç kac cıktı??
ayyyyyyyyyyyyyyyy çok sevindim umut oldun bnaaaaaaaaaaaaa
canım benim yumlar yarın 10 toplanıyo duaya ihtiyacım var
akşam saat 23.15 de catltma ignemi vuruldum
tekrar gözün aydın canım m
RABBİM inş kucagına almayıda nasip eder
benm dr um mehmet bey senin ki kimdi??

Rabbim inşallah sana da tattirsin tez zamanda canim . Dua edicem kuzu senin için. Allah yardımcın olsun. Herşey çok güzel olacak Allahın izniyle. Ayaklarımı sürüklüyorum arkamdan güzel haberlerinizi gelcek insallah.

Yarın sabah ben de 9 dan önce orada kan vericem . Doktorum Ahmet bey benim.

Yumurta toplamak çok rahat endişen olmasin . Zaten ekip çok iyi çok rahatlatıyor lar seni. İşlem bitince öyle tatlı uyku ki uyanmak istemiyorsun. Doktor yanına gelip bilgi de veriyor. Bol olgun yumişin de olur Allahın izniyle.

aminnn inş canım inşşş inşşşşşşşş
vla hamişin duası makbul dua isterim bacımdann
sonuçunu söleseneee kac cıktıı
cicik anne seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…