Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Günaydın kızlar.bende mehmet hocaya gidiyorum. Amh ne? Bana böyle birşeyden bahsetmedi.bugün tekrar gidicem.sorsam mı? Ben artık sona yaklaşım. Hepimiz için hayırlısı olur inşallah.

Ben aylardır ilaçla adet oluyorum. Yani hiç adet gormuyorum kendiliğinden.
canım hiç sogan kürü denedin mi interntte arştr istersen ama şimdi tedavidesin hiç bişi yapma

Günaydın kızlar.bende mehmet hocaya gidiyorum. Amh ne? Bana böyle birşeyden bahsetmedi.bugün tekrar gidicem.sorsam mı? Ben artık sona yaklaşım. Hepimiz için hayırlısı olur inşallah.
canım amh özel bi laborotovarda kan alınarak menopoza girme zamanına bakılıyo yum azlıgına
senin sormana gerrk yok sen tedavinde sonlara geldin kac yum var demiştin sen? bende yarın gidecegim

Bende yumurta çok fazla ama kalitesi ni bilmiyorum. Cumartesi yumurtaları top.

Merhaba benim yarın yumurta lar toplanacak.bakalım hayırlısı .nekadar embriyo olacak. Sen ne yaptın?Dr. Ne dedi?
ayyy yarın mıı çok heyacanlandım yaww
çok sevindim artık sonlara geldin bu gün yine bnden kan aldılar gonoffol -f mi neydi 150 yi 75 e düşürdüler
arkasayfayı okuu canım galiba carşmba yada perşembe yum yoplanck bnmde

aynı bendeki sorunlar
tüplerdede tıkanıklık varmı peki bende oda var tekrarlayan rahim kalınlaşması
sendede adetten sonra diğer adete kadar kanaman devam ediyor mu
bu arada bende novarttayım doktorun hangisi

Yumurta toplamak kolay bi işlem hiç endişelenme. Zaten çok tatlı uyuyorsun.

Kizlar bende onumuzde ki ay ahmet hocayla tup bebege baslicam. Merakim embriyonun tutunmasi icin herhangi bir islem yapiyor mu aydinlatan olursa cok sevinirim

Kizlar bende onumuzde ki ay ahmet hocayla tup bebege baslicam. Merakim embriyonun tutunmasi icin herhangi bir islem yapiyor mu aydinlatan olursa cok sevinirim
Ben de ahmet hocanın hastasıyım. Bana herhangi bişey yapmadı bu konuda. Bir hastadan muayene esnasında rahim içine çizikler attığını duymuştum tutunmayi kolaylaştırsın diye.

Ben de ahmet hocanın hastasıyım. Bana herhangi bişey yapmadı bu konuda. Bir hastadan muayene esnasında rahim içine çizikler attığını duymuştum tutunmayi kolaylaştırsın diye.
ala ala bna atılmadı bişi bu gün adetimn 14 .ü tedavimin 13 günü

Sevindim canım, çok geç kontrolün. Her şey yolunda demektir bu. Sıkıntılı durumun olsa sık çağırırdı. Maşallah

Sevindim canım, çok geç kontrolün. Her şey yolunda demektir bu. Sıkıntılı durumun olsa sık çağırırdı. Maşallah
Bu şekilde düşünmemiştim aslında çok doğru söylüyorsun canım. Zor bulunca insan kaybetmekten korkuyor kontrol arası uzun olunca zamanda geçmiyor :)

Belli oldu mi canım. Ne zaman toplanacak yumislerin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…