Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

QUOTE="azap_cicegi, post: 45797707, member: 496348"]aynen dedi,din gibi canım RABBİM olderse her şey olur inş ol demiştir nasip
adet oldun hee hadi hayırlı ya BİSMİLLAH de başla inş bu son olur inşşş
Merhaba ne yaptın. Dr.ne dedi?merak ettim.haber ver.[/QUOTE]
geldim canım geldim
yarın 12.45 de yani 1.e ceyrek kala transverim var
3 taneydi ya
oda saglıklı degilmiş
2 tanesi konack onlarda pek saglıklı degilmiş
ama iyi gibi dedi yarın koncak işte bilmiyom canım sıkın
ne olurr dua edinnn çok kötüyüm

Merhaba ne yaptın. Dr.ne dedi?merak ettim.haber ver.
geldim canım geldim
yarın 12.45 de yani 1.e ceyrek kala transverim var
3 taneydi ya
oda saglıklı degilmiş
2 tanesi konack onlarda pek saglıklı degilmiş
ama iyi gibi dedi yarın koncak işte bilmiyom canım sıkın
ne olurr dua edinnn çok kötüyüm[/QUOTE]
Canım hiç sıkma canını. 3. Gün embriyolarının rahimde gelişme ihtimalleri daha yuksekmis laboratuvara göre. Zaten o yüzden transfer ediyorlardır. Allah büyük vercek olan o. Gerisi bahane canim. Dualarim seninle. Allah yardımcın olsun.

Kabız olmamak için şimdiden bişeyler yapsan iyi olabilir. Kabak çekirdeği ve ananas tutunmayi arttiriyormus mutlaka yemelisin.

Canım hiç sıkma canını. 3. Gün embriyolarının rahimde gelişme ihtimalleri daha yuksekmis laboratuvara göre. Zaten o yüzden transfer ediyorlardır. Allah büyük vercek olan o. Gerisi bahane canim. Dualarim seninle. Allah yardımcın olsun.

Kabız olmamak için şimdiden bişeyler yapsan iyi olabilir. Kabak çekirdeği ve ananas tutunmayi arttiriyormus mutlaka yemelisin.[/QUOTE]
ALLAH razı olsun bacımm duaların için
neler yapayım biraz ablatrmısın dr sıkışık gel dedi
tmm sonra wc ye gidince gitmezki embiriyolar
canım anas yenmez diye duymuştum kafm karıştı
ok kabak cekirdegi aldrrım şimdi canım tşk ederim
başka nelere dikkat edecegim

amaralli canım bişi sorcam
c.tesi yum toplndı ya yyarında transver kacınncı gün oluyo??

amaralli canım bişi sorcam
c.tesi yum toplndı ya yyarında transver kacınncı gün oluyo??
Ben de buna takilmistim. Aslında 4. Gün gibi ama onlar ertesi güne 1 diyorlar ve 3. Güne denk geliyor. Bende de öyle hesaplandı. Çarşamba toplanmıştı yumurtalar 3. Gün diye cumartesi aradılar.

Ben de buna takilmistim. Aslında 4. Gün gibi ama onlar ertesi güne 1 diyorlar ve 3. Güne denk geliyor. Bende de öyle hesaplandı. Çarşamba toplanmıştı yumurtalar 3. Gün diye cumartesi aradılar.
hmm anladım canım
canım başka nelere dikat edeyimm

ALLAH razı olsun bacımm duaların için
neler yapayım biraz ablatrmısın dr sıkışık gel dedi
tmm sonra wc ye gidince gitmezki embiriyolar
canım anas yenmez diye duymuştum kafm karıştı
ok kabak cekirdegi aldrrım şimdi canım tşk ederim
başka nelere dikkat edecegim[/QUOTE]
Hiç bişey olmaz merak etme. Aslında önceden şu içip sıkışsan içeride devam etme içmeye. Sonra o ictiklerin de birikecek daha çok zorluyormuş. Zaten 45 dak filan yatiriyorlar. Rahim içi öyle boşluk gibi bir yapı değilmiş. Kapanan bir yapıymış. Zaten konan embriyo çok küçük olduğu için yercekiminden etkilenecek bir ağırlığı yok demişti Murselin hemşire.

Ananas ben yedim ama sen bilirsin. Bi araştır istersen canim. Maydonoz adaçayı nane filan tüketme. İkinma. Eger çok zorlarsa kabizlik Hemşireleri arayabiliyorsun. Zaten çok rahatlatıyor hemşireler sağolsunlar çok şekerler.

Hiç bişey olmaz merak etme. Aslında önceden şu içip sıkışsan içeride devam etme içmeye. Sonra o ictiklerin de birikecek daha çok zorluyormuş. Zaten 45 dak filan yatiriyorlar. Rahim içi öyle boşluk gibi bir yapı değilmiş. Kapanan bir yapıymış. Zaten konan embriyo çok küçük olduğu için yercekiminden etkilenecek bir ağırlığı yok demişti Murselin hemşire.

Ananas ben yedim ama sen bilirsin. Bi araştır istersen canim. Maydonoz adaçayı nane filan tüketme. İkinma. Eger çok zorlarsa kabizlik Hemşireleri arayabiliyorsun. Zaten çok rahatlatıyor hemşireler sağolsunlar çok şekerler.[/QUOTE]
aynen canım hele mursel hemşire işi gücü rast gitsin harika biri
demk evde su icecegim orda icmeyim saol gülüm

azap_cicegi canim burada bazı arkadaşlar 3. Gün transferiyle hamile kalmışlar. Şimdilerde pek girmiyorlar sayfaya ama görürlerse yazarlar belki. Moralini yüksek tut diye söylüyorum yarın güzel bir gün olacak inşallah

Kusura bakmayın bi sorum var cevaplarmısınız ben nisan ayında novaart ta tüp bebek düşünüyorum..izin alamıyorum acaba kaç gün sürüyor genelde

Kusura bakmayın bi sorum var cevaplarmısınız ben nisan ayında novaart ta tüp bebek düşünüyorum..izin alamıyorum acaba kaç gün sürüyor genelde
Ben kasım ın 18 inde adet olmuştum, 3. Gün iğneye başladıysam hesapla. aralık 5 te transfer yapıldı yani yumurta toplamaya kadar çok ta izine gerek var mı bilemedim. Tabii ankaradaysan. İl dışındaysan bilemem.

Merhaba canım sen nerdesin ankarada değilmisin? Tahmini 15-18 gün sürüyor.ilk deneme mi olacak?

Merhaba canım sen nerdesin ankarada değilmisin? Tahmini 15-18 gün sürüyor.ilk deneme mi olacak?
Merhaba Can'ım Konya'dan geleceğim mecbur kalmam gerekiyor 4.deneme olacak bu.ilkinde tuttu sadece ve düşük oldu.novaarta ilk olacak acaba her yerde aynımıdır.15gün sürmüştü ilk tedavide diğerleri dondurulmuşlarla oldu hiç tutmadı eşimde sorun var..

Teşekkür ederim Kanada Konya'dan geleceğim

Anladım canım. İnşallah bu son olur.benim 6.deneme novaart ta olacak.

Aşağı yukarı aynı 15-20 gün arası.

arkadaşlar bu merkezin başarı oranı nedir.bende yaptırcam karar veremıyorum eşimden kaynaklı bizimki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…