Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

TeşekkürlerOTE="amaralli, post: 45626773, member: 717994"]Evet fiyat öyle indirim filan yapmadılar. 2 embriyo yerleştirdiler. Pgt yok bende.
Teşekkürler.bende dr.gittim .pazar yada pazartesi top.dedi.kizlar dua edelim birbirimize.[/QUOTE]
Allah yardımcin olsun canım. Ekip çok iyi hersey çok rahat oluyo. Sonuçlar inşallah istedigin gibi olur.

Allah yardımcin olsun canım. Ekip çok iyi hersey çok rahat oluyo. Sonuçlar inşallah istedigin gibi olur.
[/QUOTE]
Merhaba hepiniz kadar heyecanlıyım ben de. C.si ilk goruşmeye gideceğim ben de . Sizlerin msjlarını okudukça sizlerle aynı heyecanı yaşıyorum ve inanın hepimize ama hepimize dua ediyorum . Umarım nova art doğru seçimdir. Ben tup bebek denemesi için ist.a bile gittim ama sadece histeroskopi olup ank.a dondum . Güven vermedi çünkü gittiğim yer. Umarım bizim için burası en en hayırlı yerdir ve istediğimiz bebeğe kavuşmamıza vesile olur.

Kızlar sizin sorununuz ne acaba . Benim amh değerim düşük rezerv sorunu yani. Eşimde bir sıkıntı çıkmadı.

Merhaba hepiniz kadar heyecanlıyım ben de. C.si ilk goruşmeye gideceğim ben de . Sizlerin msjlarını okudukça sizlerle aynı heyecanı yaşıyorum ve inanın hepimize ama hepimize dua ediyorum . Umarım nova art doğru seçimdir. Ben tup bebek denemesi için ist.a bile gittim ama sadece histeroskopi olup ank.a dondum . Güven vermedi çünkü gittiğim yer. Umarım bizim için burası en en hayırlı yerdir ve istediğimiz bebeğe kavuşmamıza vesile olur.[/QUOTE]
Hayirli olsun tedavin canim şimdiden. Güzel haberler bekliyoruz. Ben uzun zamandır tanıyorum bu doktorları ve cok guvenirim. Ayrıca novaartta ki diğer ekip de çok iyi. İnşallah memnun kalırsın.

Çok teşekk Hayirli olsun tedavin canim şimdiden. Güzel haberler bekliyoruz. Ben uzun zamandır tanıyorum bu doktorları ve cok guvenirim. Ayrıca novaartta ki diğer ekip de çok iyi. İnşallah memnun kalırsın.[/QUOTE çok teşekkür ederim.
. Umarım sen de çift çizgiyi gorursun . Allah bu kadar emeğimizi karşılıksız bırakmayacak buna çok inanıyorum .

Ben hemen şeker hastasıyım hem tiroit yetmezliği var . Üstüne bir de tekrarlayan rahim kalınlaşması. İki yılda bir ameliyat oluyorum .çektiğim acıyı anlatamam . Üstüne bir de ank.da gittiğim 4 dr rahim kanserisin dediler çıldırıcak gibiydim. Ama çok şükür çıkmadı öyle bişey. Artık kimseye guvenim kalmadı .

Cok tesekkur ederim. Hep birlikte gorelim çift çizgiyi ; )

Allah şifa versin bir daha görme bu sıkıntıları canım. Allahın izniyle güzel bir tedavi süreci olacaktır senin için. Ahmet bey mi mehmet bey mi doktorun

Evt canım ilk denemem. O yüzden şimdiden dizlerim titriyor heyecandan . 36 yaşındayım hiç aşılama tup denemem yok. C.si ilk goruşmeye gidicem

slm kızlar bu gün bende novartaydım
hersey ço9k iyi gidiyo çok şükür ALLAH mehmet hocADAN razı olsun

Maşallah hep daha da güzel gider inşallah. Sen de tup bebek mi ve sorun ne acaba .yani neden olmuyo belli mi. Benim rezerv sıkımtım var da o yüzden soruyorum benim gibi olan var mı acaba diye

Maşallah hep daha da güzel gider inşallah. Sen de tup bebek mi ve sorun ne acaba .yani neden olmuyo belli mi. Benim rezerv sıkımtım var da o yüzden soruyorum benim gibi olan var mı acaba diye
aminn inş canım
asıl benim sorunum vardı rezervem azdı yaşım 40
evt tüp bebege başladık bu gün adetimn 8 ci günü
2defa aşılama yaptrmışım boşuna yaptrmışım
devlete etlik zübeydede yaptrdım
tüplerime bakıldı acık cıktı
daha snra tüpe karar verdik
novarta gittik iyikide oraya gitmişm
benim rahimde yapışıklılık varmış
histerskopi yaptı mehmet bey arkasından hamile kaldım ama malesef
kimyasal dı düşürdüm
şimdi tüp b. tedavisindeyim ha bu arada
amh kac senin??

Benim amh 0.89 ama ultrasonla bakıldığında rezerv 0.50 lerde dedi doktor. Senin kaç .inşallahh emeklerimizin karşılığını alırız

Benim amh 0.89 ama ultrasonla bakıldığında rezerv 0.50 lerde dedi doktor. Senin kaç .inşallahh emeklerimizin karşılığını alırız
inş canım inş
ben amh sonuçunu dr vermiştim dosya onda
kac oldugunu unuttum canım yaa
birde benim adetim artık kesilmk üzereydi az adet oluyyordum senin nasıl?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…