Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Tuttu çok şükür gebeyim ...Allah razı olsun Rabbim yüreği bir bebek için kavrulan ve bu uğurda göz yaşı döken her kese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin....
Tebrik ediyorum canim Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin bizede isik ol nerde ve kime gidip tedavi oldun

kızlar herkese merhaba herkes nasıl ne durumdasınız, kanada ve 652 bebekleriniz cinsiyetleri belli oldumu siz demir hapı falan kullanıyormusunuz

kanada sen crionene jel i ne zaman bıraktın
canım, herşeyin yolunda olmasına çok sevindim. maşallah. ben daha kullanıyorum jeli. vitamin olarakta folbiole devam ediyorum. birde kan sulandırıcı iğnem var. 13+1 im bugün ve 4 gündür bulantım yok. seninde geçer yakında.

canım, herşeyin yolunda olmasına çok sevindim. maşallah. ben daha kullanıyorum jeli. vitamin olarakta folbiole devam ediyorum. birde kan sulandırıcı iğnem var. 13+1 im bugün ve 4 gündür bulantım yok. seninde geçer yakında.

ohh iyi bari fırsat bu fırsat o zaman beslenmene dikkat et canım yaa 13+1 günlük demek yesin teyzesi onları

ohh iyi bari fırsat bu fırsat o zaman beslenmene dikkat et canım yaa 13+1 günlük demek yesin teyzesi onları
çok tatlısın canım benim. kahvaltıda ne yersem o, akşam hiç canım istemiyor. senin kaç günlük oldu? randevuya ne kadarda bir geliyorsun?

Halime cevapladığın icin cok teşekkür ederim. Ben de 3 kez anatoliada yaptım. Çok şükür 2 şer tane de olsa yumurtam oluştu. Şükür transferim de oldu ancak tutunma gerçekleşmedi. 3 ünde de hep aynı method denendi. Acaba neden tutunma olmadı diye hiç araştırılmadı? Bu sefer mehmet erdeme gitmeyi düşünüyorum ben de.. umarım iyi sonuçlar alırız
Merhaba bende de senin gibi rezerv düşüklüğü var üç sefer denedim malesef tutmadı son denememi ahmet hocada yaptım ve çok memnun kaldım önceki tedavilerimi anatolyada yaptırdım memnun kalmadım ilkinde transfer bile olamadım ikincide zar zor bir tane döllenmişti tutmadı iki normal yolla gebeligim düşükle sonuçlanmasına rağmen araştırma gereği bile duymadılar üçüncüde ahmet hocaya gittim ve üç yumurta döllendi iki tane tıransfer etti ilk teste beta 6 çıktı tutmadı ama olsun bu banaumut oldu gerekli araştırma yapıldı pıhtılaşma sorunum varmış dördüncüyüde ahmet hocada deniycem çalışanları güler yüzlü hoca çok ilgili ben memnun kaldım tavsiye ederim
merhaba arkadaşlar bende mehmet erdemi araştırıyordum çok şükür size rastladım çünkü anatoliada hakan yaralı yı da araştırıyordum , sizler Anatolia da hangi doktora gidiyordunuz? bebeklerinizin tutunmama sebebini arştırmamaları çok büyük yanlış bu durumları anatolida yaşadınız değil mi? mehmet erdem e gittiniz mi? tavsiye eder misiniz şimdiden teşekkürler

merhaba arkadaşlar bende mehmet erdemi araştırıyordum çok şükür size rastladım çünkü anatoliada hakan yaralı yı da araştırıyordum , sizler Anatolia da hangi doktora gidiyordunuz? bebeklerinizin tutunmama sebebini arştırmamaları çok büyük yanlış bu durumları anatolida yaşadınız değil mi? mehmet erdem e gittiniz mi? tavsiye eder misiniz şimdiden teşekkürler
Merhaba anatolia iyi bir merkez hakan hoca kendi ilgileniyor genelde.. ama bazı durumlarda diğer doktorlar da bakabiliyor. Ben ilk denememi etlikte yaptım. Yumurta gelişmediği için yarım kaldı. Tedaviyle bile şansın yok dediler. Anatolia da ise üç kez transfer gerçekleşti. Bu bizim ümidimizi arttırdı çok şükür. Tek sorun tutunma olmadı. Sebep olarak embriyo kalitesi dedi hakan bey. Çünkü kromozom dahil bir anormallik yoktu. Ben bu sefer mehmet erdemi denemek istiyorum belki farklı bir durum olur gözden kaçan birşey olur diye.. ilk muayene oldum henüz. İlgililer ama bakalım zaman ne gösterecek... bana da denk gelmiş olabilir ama o gün hasta sayısı yoğundu.. umarım hepimiz güzel sonuçlar alırız

Merhaba anatolia iyi bir merkez hakan hoca kendi ilgileniyor genelde.. ama bazı durumlarda diğer doktorlar da bakabiliyor. Ben ilk denememi etlikte yaptım. Yumurta gelişmediği için yarım kaldı. Tedaviyle bile şansın yok dediler. Anatolia da ise üç kez transfer gerçekleşti. Bu bizim ümidimizi arttırdı çok şükür. Tek sorun tutunma olmadı. Sebep olarak embriyo kalitesi dedi hakan bey. Çünkü kromozom dahil bir anormallik yoktu. Ben bu sefer mehmet erdemi denemek istiyorum belki farklı bir durum olur gözden kaçan birşey olur diye.. ilk muayene oldum henüz. İlgililer ama bakalım zaman ne gösterecek... bana da denk gelmiş olabilir ama o gün hasta sayısı yoğundu.. umarım hepimiz güzel sonuçlar alırız
teşekkür ederim , bende biraz araştırdım mehmet bey ile ilgili olumlu yazılar hakan beye göre daha çok , ikisinin de başarı oranları iyi , mehmet bey net konuşuyormuş , ben de mehmet bey e gideceğim bakalım , hayırlısı

çok tatlısın canım benim. kahvaltıda ne yersem o, akşam hiç canım istemiyor. senin kaç günlük oldu? randevuya ne kadarda bir geliyorsun?

bende aynı senin gibiyim 11+2 günlük mehmet hoca 12 haftada gelmemi söyledi 2 li ve 3 lü testler için

kanada novoarttan bana crionone jel i 11 haftada bırakmamı söylediler tekrar beni arayacaklar haftaya ama sen neden hala bırakmadın anlayamadım

kanada bide ayrıca biz neden demir ilacı yada B12 falan kullanmıyoruz neden mehmet hoca bunları vermiyor acaba normal hamileler kullanıyor o_O

kanada novoarttan bana crionone jel i 11 haftada bırakmamı söylediler tekrar beni arayacaklar haftaya ama sen neden hala bırakmadın anlayamadım
kanada bide ayrıca biz neden demir ilacı yada B12 falan kullanmıyoruz neden mehmet hoca bunları vermiyor acaba normal hamileler kullanıyor o_O
Canım bnm ki çoğul ya ondan olabilir jel kullanımı, yarın akşm randevum var tekrar knuşurum, vitamin de sadece folbiol kullanıyorum, bizim hocalar destek vitaminleri hususunda böyleler, yıllar çncede böyleydi. Çok ta Gerekli bulmuyolar, dışardan takviyeyi. Bende balık kapsülünü sorayım, hiç yiyemiyorum üzülüyorum

haklısın canım çoğul gebelikten sanırım aydınlattığın için saol evet iyice sor bakalım ilk üç ay çok önemli beslenme açısından ama yenilmiyor ki istah sıfır yarın ki muayenen çok güzel geçsin inşallah kendine iyi bak

X