Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

haklısın canım çoğul gebelikten sanırım aydınlattığın için saol evet iyice sor bakalım ilk üç ay çok önemli beslenme açısından ama yenilmiyor ki istah sıfır yarın ki muayenen çok güzel geçsin inşallah kendine iyi bak
Sağol canım bnm, sende çok iyi bak, bebişe de kendine de

Canım bnm ki çoğul ya ondan olabilir jel kullanımı, yarın akşm randevum var tekrar knuşurum, vitamin de sadece folbiol kullanıyorum, bizim hocalar destek vitaminleri hususunda böyleler, yıllar çncede böyleydi. Çok ta Gerekli bulmuyolar, dışardan takviyeyi. Bende balık kapsülünü sorayım, hiç yiyemiyorum üzülüyorum
Aynen öylece canım. Balık kapsülü de vermemişti bana önceden. Semizotu ve ceviz yemeye çalış. Zaten sonra iştahın açılır yersin herşeyden

merhaba arkadaşlar bende mehmet erdemi araştırıyordum çok şükür size rastladım çünkü anatoliada hakan yaralı yı da araştırıyordum , sizler Anatolia da hangi doktora gidiyordunuz? bebeklerinizin tutunmama sebebini arştırmamaları çok büyük yanlış bu durumları anatolida yaşadınız değil mi? mehmet erdem e gittiniz mi? tavsiye eder misiniz şimdiden teşekkürler
Merhaba canım ben anatolia gideli beş yıl oldu ozamanlar çok yoğundu hakan hocayı ilk görüşmede bide transferde gördüm ama novartta hoca kendisi bakıyo, iki hocada iyi memnuniyet kişiye göre değişiyo benim tercihim ahmet hoca

Arkadaslar tup bebek tedavisi icin hastane arastiriyorum pgt yontemi uygulanacak nova art hakkanda bilgi verir misin doktorlar nasil kac tl masraf oluyir

Arkadaslar tup bebek tedavisi icin hastane arastiriyorum pgt yontemi uygulanacak nova art hakkanda bilgi verir misin doktorlar nasil kac tl masraf oluyir
Ankarada isen, burayı tavsiye ederim. Ben de pgt yaptırdım 13 haftalık hamileyim, hocaların bu tempoda çok dayanacaklarını düşünmüyorum, o yüzden hazır onlar aktif ilgileniyorken yumurta takibi ve transfer ile geç kalmadan deneyin. Eminim birkaç yıla markalaşıp sadece transferde olacaklar, diğer işlemleri başka dr lar takipedecektir. Fırsat olarak görün şu dönemi. Bnm 10 yumurta toplandı, 5 i döllendi, 2 sağlam çıktı pgt den. Bu sayılara 9500 civarı tuttuherşey dahil. Şu an zam gelmiş olabilir ve pgt ye hiden sayı çok olunca rakam artabilir. Görüşmeye gittiğinizde sorun güncel rakamları. Dilerim hayırlı sonuç alırsınız

Ankarada isen, burayı tavsiye ederim. Ben de pgt yaptırdım 13 haftalık hamileyim, hocaların bu tempoda çok dayanacaklarını düşünmüyorum, o yüzden hazır onlar aktif ilgileniyorken yumurta takibi ve transfer ile geç kalmadan deneyin. Eminim birkaç yıla markalaşıp sadece transferde olacaklar, diğer işlemleri başka dr lar takipedecektir. Fırsat olarak görün şu dönemi. Bnm 10 yumurta toplandı, 5 i döllendi, 2 sağlam çıktı pgt den. Bu sayılara 9500 civarı tuttuherşey dahil. Şu an zam gelmiş olabilir ve pgt ye hiden sayı çok olunca rakam artabilir. Görüşmeye gittiğinizde sorun güncel rakamları. Dilerim hayırlı sonuç alırsınız

Sagol canim cvpladigin icin insallah saglikla kucagina alirsin

kanada canım sana birşey soracaktım ben de haftaya mehmet hocanın muayenesine gidicem muayene ücreti yine 300 lira mı bide her kontrolde ödeme yapıyormuyuz

Kizlar bi kaç tane sorum olacak sizlere. Kalp atışını kaçıncı hafta da duydunuz bebislerinizin. Birde kalp atışını duyduktan sonra novaarta mi hocaların özel muayenesine mi gidiliyor. Şimdi golge1 arkadaşımız da sormusta muayene ücreti aylik 300 du yeniyil zammı geldimi

kanada canım sana birşey soracaktım ben de haftaya mehmet hocanın muayenesine gidicem muayene ücreti yine 300 lira mı bide her kontrolde ödeme yapıyormuyuz
Canım, ilk gittiğinde ödeme olur büyük ihtimal, sonra kan tahlilleri fslan verir onların kontrolü için almazlar, bir şekilde ayda bire denk geliyor ödemen. Ben 300 ödedim ama her an zam gelebilir diye düşünüyorum

Kizlar bi kaç tane sorum olacak sizlere. Kalp atışını kaçıncı hafta da duydunuz bebislerinizin. Birde kalp atışını duyduktan sonra novaarta mi hocaların özel muayenesine mi gidiliyor. Şimdi golge1 arkadaşımız da sormusta muayene ücreti aylik 300 du yeniyil zammı geldimi
6+4 ten sonra görülüyor cnm, 7 yi bekle garanti olsun, yine gitmeden tel ile sorun rakamı olur mu? Sevgiler

Canım, ilk gittiğinde ödeme olur büyük ihtimal, sonra kan tahlilleri fslan verir onların kontrolü için almazlar, bir şekilde ayda bire denk geliyor ödemen. Ben 300 ödedim ama her an zam gelebilir diye düşünüyorum
Canım ahmet beyin muayenehane yeri değişmiş biliyor musun

X