Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kizlar bende mart adetjmi bekliyorum Ahmet Hocaya gidecegim ama cok korkuyorum ikinci denemem olacak ilki baskentte yaptirmistim tutmadi eger yer degisimini ogrenirseniz buraya da yazin lutfen

Kizlar bende mart adetjmi bekliyorum Ahmet Hocaya gidecegim ama cok korkuyorum ikinci denemem olacak ilki baskentte yaptirmistim tutmadi eger yer degisimini ogrenirseniz buraya da yazin lutfen
Siz novaart a gidecekseniz onun yeri değişmedi aynı. Bahsettiğim sadece özel muayenehane si değişen.

Arkadaslar kizamikcik asisi yaptirmami istediler fakat 3 lu asi yapiyorlarmis sizde o asidan mi oldunuz lutfen birisi yazarsa cok sevinirim sadece kizamikcik bulamadim cunku lutfen yardim edin bana

Canım, ilk gittiğinde ödeme olur büyük ihtimal, sonra kan tahlilleri fslan verir onların kontrolü için almazlar, bir şekilde ayda bire denk geliyor ödemen. Ben 300 ödedim ama her an zam gelebilir diye düşünüyorum

kanadacım, teşekkür ederim

Kizlar bi kaç tane sorum olacak sizlere. Kalp atışını kaçıncı hafta da duydunuz bebislerinizin. Birde kalp atışını duyduktan sonra novaarta mi hocaların özel muayenesine mi gidiliyor. Şimdi golge1 arkadaşımız da sormusta muayene ücreti aylik 300 du yeniyil zammı geldimi
merhaba bulutcum, ben yeni 6. haftaya girdiğim gün duymuştuk karından ultrasonla bakmıştı ben ilk haftalarda novoarta gidiyordum ama artık muayenehanesine gitmem gerekiyor sistem öyle işliyor

Arkadaslar kizamikcik asisi yaptirmami istediler fakat 3 lu asi yapiyorlarmis sizde o asidan mi oldunuz lutfen birisi yazarsa cok sevinirim sadece kizamikcik bulamadim cunku lutfen yardim edin bana[/

burbal sen hamilemisin aşı olmanı kim istedi

merhaba bulutcum, ben yeni 6. haftaya girdiğim gün duymuştuk karından ultrasonla bakmıştı ben ilk haftalarda novoarta gidiyordum ama artık muayenehanesine gitmem gerekiyor sistem öyle işliyor
Tesekkur ediyorum cumartesi 6+2 olacak ins Allah bende sizler gibi güzel haberle donerim

kanada cım çok afedersin kusura bakmazsan sana birşey soracaktım ya ben crionone jeli bıraktım ama şimdi böyle yeşile dönük bir akıntı var bu normal mi sence

kanada cım çok afedersin kusura bakmazsan sana birşey soracaktım ya ben crionone jeli bıraktım ama şimdi böyle yeşile dönük bir akıntı var bu normal mi sence
Canım, bendede oluyo koyu sarı gibi, aramadım da. Allahın izniyle nişey olmaz inşallah, tek tek aşamaları geçiyoruz bakalım, sonjmuz hayırlı olsun inşallah

Canım akıntıyla beraber kaşıntı varsa mantar olabilir. Kontrole gittiğinde Dr söyle. Jinokolojik muayene ediyor. Fitil ve Krem veriyor. Ben de su gibi akıntı ve kaşıntı vardı. Doğumuma 2 hafta kalmasına rağmen geçen hafta fitil ve krem verdi Mehmet hoca. Şimdi geçti. Geçmiş olsun.

X