Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Herkese merhaba ben baya zamandır girmiyordum artik bizde tedaviye başlayacagiz benden parca alindi onun sonucunu bekliyoruz bakalım ne cikacak ona göre baştan alcagiz dedi ahmet hoca

Kizlarr bnm sonucumn negatif:KK43: 0.1 cikti rabbim insallah sizinkileri korusun nasip eylesin hayirlosiyla bu seferde nasip diilmis bize :KK43:

Ev hanimiii insallah bir sonraki sefere bakarsin dogal yolla olur canim....cook gecmis olsun ..ben climara forta band kullaniyorum bir de citrotide hormon ilaci....adetle yeniden kontrole gidecegim...tup bebek raporuna basvurduk...ilaclar icin...hayirlisi bakalim....

Ev hanimiii insallah bir sonraki sefere bakarsin dogal yolla olur canim....cook gecmis olsun ..ben climara forta band kullaniyorum bir de citrotide hormon ilaci....adetle yeniden kontrole gidecegim...tup bebek raporuna basvurduk...ilaclar icin...hayirlisi bakalim....
Sagol canim seninde hakkinda hayirlisi olsun ben simdilik bidaki seferi dusunemiyorum cnm ilerde belki

inşallah hayırlısı olur.bende kullanmıştım climara forttan geçen ay.parayla almasaydın onu.devlette kadın doğuma yazdır ben öyle yaptım.biraz pahalı çünkü

Kizlarr bnm sonucumn negatif:KK43: 0.1 cikti rabbim insallah sizinkileri korusun nasip eylesin hayirlosiyla bu seferde nasip diilmis bize :KK43:
canım çok üzüldüm zor bir süreç,her dafasında daha da zor geliyor,başlamadan beni stresi sardı bile.senin kaçıncı denemendi ve siz de sorun ne...

canım çok üzüldüm zor bir süreç,her dafasında daha da zor geliyor,başlamadan beni stresi sardı bile.senin kaçıncı denemendi ve siz de sorun ne...
Cnm bnm daha onceden iki asilamam ve bununla birlikte 2 tup benek ve kendilinden bi gebelik var bide asilamadan bi gebelik var kendilinden olan dustu kurtaj oldum asilamayla olanida dktr aldi diyim 5 haftalikkrn yok keseyi gorduk yok gormedik yok kese var bebek yok tani koyulamadan 5 haftalikken kurtaj etti sonra icerde kese birakmis bi kurtaj daha oldum yani anlican 2 gebelik 3 kurtajim var cnm bu arada aciklanamayan infertilite ikimizdede bisi yokmus rabbim isteyen herkesin kucani doldursun hayirlisiyla insallah s3n simdi kendini hic strese sokma olumlu dusun hep cnm hakkinda hayirlisi olsun

Hayırlı cumalar kızlar benim bu besinci olacak ...hiçbirinde tutunma olmadı...gerçekten maddi veanevi olarak yıkıcı bir süreç ...ama su var ki herşeyin hayirlisini diliyoruz ...tek umudumuz inancımız...

E ev-hanimiii senin sonucuna bakmak için girmiştim.seninle birlikte sevinecektik. Her olumlu sonuç bizlere de umut oluyor. İnş. Hiç denemeye bile gerek kalmadan hamile kalırsın canım. Yorucu bir süreç. Ama herşey nasip. İnş Rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmaz.

E ev-hanimiii senin sonucuna bakmak için girmiştim.seninle birlikte sevinecektik. Her olumlu sonuç bizlere de umut oluyor. İnş. Hiç denemeye bile gerek kalmadan hamile kalırsın canım. Yorucu bir süreç. Ama herşey nasip. İnş Rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmaz.
Amin cnm amin insalah senin sonucun guzel olur hakkimizda hayirlisi

thorbank, 'Yok canim tup bebek raporu cikartiyoruz oradan yazdiracagim....'
kızlar merhabalar bende Mehmet hocada aşılama oldum, negatif sonuçlandı. Kasım gibi tüp bebek deneyeceğiz.
Bende 2 aşılama oldum, devletin tüp bebek ücretinin bir kısmını ödemesi için rapor çıkartabiliyormuşuz. Nasıl çıkartılıyor, ne yapmam gerekiyor?

Arkadaşlar bana bugün gonadal f ve meragon başlandı gonadal F 150 ü ve meragon 75 ü sizce bu dozlar nasıl düşük mü normal mi size ne kadar dozda başlanmıştı bir de toplama işlemi iğneden kaç gün sonra oluyor

thorbank, 'Yok canim tup bebek raporu cikartiyoruz oradan yazdiracagim....'
kızlar merhabalar bende Mehmet hocada aşılama oldum, negatif sonuçlandı. Kasım gibi tüp bebek deneyeceğiz.
Bende 2 aşılama oldum, devletin tüp bebek ücretinin bir kısmını ödemesi için rapor çıkartabiliyormuşuz. Nasıl çıkartılıyor, ne yapmam gerekiyor?
Canim onu mehmet hocayla konus bnmm bildigim kadariyla hoca yonlendiriyo gazi hastanesinden cikarttiriyo diye biliyorum bn ama istersen ordaki sekreterde bir sor

Arkadaşlar bana bugün gonadal f ve meragon başlandı gonadal F 150 ü ve meragon 75 ü sizce bu dozlar nasıl düşük mü normal mi size ne kadar dozda başlanmıştı bir de toplama işlemi iğneden kaç gün sonra oluyor
canım benimde aynı dozdu.düşük değil sanırım.18 yumurta toplanmıştı.ve 12.gün toplanmıştı yumurtalar ama kişiden kişiye değişiyor.yumurta boyutuna ve hormon tahlilleri sonucuna bakarak karar veriliyor

X