Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

amaralli amaralli bu ay aşılamayı ne yaptınız :) Benim günüm yaklaşıyor bakalım :)
subat sonu gibi regl olucam, tupe baslayacagiz aksilik cikmazsa. artik asilama istemiyorum 2 kere denedik yeter bence.
sen dene ama yeniden. benim yaşım ilerliyor.
baslayinca tedaviye yaz ama buradan haberdar et bizi de.

Kızlar merhaba, pazartesi bana biyopsi yapılacak. Anestezi olmadan yapılıyormuş. Yaptıran var mı? Çok korkuyorum :KK43:((

Negüzel pozitif haberleri duyunca ikinci demeye bi adım da yaklaşıyorum genetik testlerim çıktı kromozomlar normal ama bende pıhtılaşması çıkmış bu sorunla karşılaşan var mı

Negüzel pozitif haberleri duyunca ikinci demeye bi adım da yaklaşıyorum genetik testlerim çıktı kromozomlar normal ama bende pıhtılaşması çıkmış bu sorunla karşılaşan var mı
Canım ben de de pıhtılaşma var. Hamilelik süresince bebe aspirini ve clexan iğne kullanıyorsun. İğne göbekten yapılıyor. Soruların olursa her zaman cevaplarım. Tedavin bebekli olur inşallah.

Canım ben de de pıhtılaşma var. Hamilelik süresince bebe aspirini ve clexan iğne kullanıyorsun. İğne göbekten yapılıyor. Soruların olursa her zaman cevaplarım. Tedavin bebekli olur inşallah.
Merhaba bendede pıhtılaşma var yeni öğrendik baharda 4.tüp denemeyi düşünüyoruz öncesinde bi tedavi uygulanıyomu öncekilerde sadece aspirin kullanmıştım tutunmadı

subat sonu gibi regl olucam, tupe baslayacagiz aksilik cikmazsa. artik asilama istemiyorum 2 kere denedik yeter bence.
sen dene ama yeniden. benim yaşım ilerliyor.
baslayinca tedaviye yaz ama buradan haberdar et bizi de.

aynı zamanlarda başlayacagız büyük hitimal . Hadi hayırlısı umarım ilk tüp bebek denemesinde tutar:)

Merhaba bendede pıhtılaşma var yeni öğrendik baharda 4.tüp denemeyi düşünüyoruz öncesinde bi tedavi uygulanıyomu öncekilerde sadece aspirin kullanmıştım tutunmadı
Pıhtılaşma dereceleri farklı olabiliyor. Tedavi süreci aynı. Sadece transferden sonra kullandığın ilaçlara aspirin ve clexan iğne ekleniyor.

X