Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kizlar bir konuda yardiminiza ihtiyacim var Ahmet Bey transfer öncesi embrio tutunmasini artirmak icin herhangi bir islem yapiyor mu?

herkese merhaba kızlar bende bu haftasonu bebeğimin kalp atışlarını duydum inşallah devamı gelir allah herkese nasip etsin

slm kızlar bende mehmet beyin hastasıyım adetimde tüp bebege başlıyacagız inş gerk klmazda bu ay bebegim gelir inş
kızlar fiyat aynımı?? size ne kadr söylendi bilginzvarmı??

Bu arada hayırlı olsun canım sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın inşallah:)
Tek temennimiz Rabbim herkesin kucağını bebisle doldurdum insallah Dr mehmet hocamdi Sebepsiz gibi görünüyordu çok sukur pozitif i yeni gorduk Rabbim hayirlisiyla tamamlamayı nasip etsin insallah

Tek temennimiz Rabbim herkesin kucağını bebisle doldurdum insallah Dr mehmet hocamdi Sebepsiz gibi görünüyordu çok sukur pozitif i yeni gorduk Rabbim hayirlisiyla tamamlamayı nasip etsin insallah
Çok sevindim canım tüp işlemimi oldu bi de ilk denemeniz mi çok soru soruyorum ama böyle güzel haberlere ihtiyacı oluyor insanın ondan

Iyi aksamlar arkadaslar nasilsiniz? Ben ilk tup bebek denememi ahmet hocaya yaptirdim malesef negatif oldu... ikinci denemem de anatolia tup bebek Hakan yaraliyi dusununuyoruz bilgisi olan var mi aranizda...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…