Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

22 aralikta transferim oldu.2 ocakta test yapilacak.ates var ve sabahlari saat 5 6 ve 7 gibi bel kasık ağrısıyla uyaniyorum.sizdeki belirtiler neler yazar mısınız

22 aralikta transferim oldu.2 ocakta test yapilacak.ates var ve sabahlari saat 5 6 ve 7 gibi bel kasık ağrısıyla uyaniyorum.sizdeki belirtiler neler yazar mısınız
Ateş ve terleme bendede olmuştu, sanırım ilsçlardan. Hayırlı olsun transferin

Birde prednolmuydu adını tam hatırlamıyorum, bağışıklık baskışayıcı. Arkadaşlar tahminim o ilaç sebebiyle çok ciddi grip geçirdim, bağışıklığımı azalttığı için. Transfer aşamasında olanlar hastalanmamaya, hastalarla aynı ortamda bulunöamaya gayret edin. Hayatımınen ağır gribiydi

Aa ben de grip oldum ve prednol kullaniyorum.ondan miymis? Ateş falan da vardi.ben de diyorum ki hastanede usudum ondan saniyorum

Kanada ve 0652 çarşamba yumurta toplamam var ahmet ve mehmet hoca çok stresli olduğumu hatta mehmet hoca şimdiye kadar belkide stresli olduğum için olmamıştır dedi dizinde stres oluyor muydu çok korkuyorum stresimin engellemesinden

Evet ilk denemem 2 aşılama olmuştum başka klinikte hiç gebelik olmadı 2 yıllık denememiiz oldu ebe olduğumdan işin içi de olduğumdan ilk aydan stresimin başladı çarşamba yumurta toplamam var acaba hamile kalan arkadaşların stresi olmusmuydu

bi yerde cehalet mutluluktur, buna bazen inanirim . insallah olumlu sonuç alirsin. arkadaslar tecrubeli daha guzrl cevao verirler gerci.
ben asilamalarimi anestezi ile yaptirdim müthiş rahat oldu, hatta azicik daha uyumak istedim. sen de ona odaklansan belki rahatlarsin, sonucta anestezi alacaksin. dinleneceksin, hatirlamayacaksin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…