Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Cnm, ben çok stres olmadım. Hiçbir şey duymuyorsun, rahat olmaya çalış. Dua ederiz. Pozitif düşğn, pozitif tanıdıklarınla vakit geçir bu ara. Bu işlerin içinde olduğundandır stresin. Bende istemezdim bu kadar bilmeyi. Nebileyim bazıları 9 ayda 2 kere falan dra uğruyor. İnsan imreniyo

Benim stresim tedavi so raşi olmazsa die yine neg sonuc almaktan korkuyorum kndimi hep kotuye hazirliyorum kotu dusunmeme sebep oluyor ve psikolojik yikimı çok zor yaaa Rabbim hepimize hayırlı kuzucuklar nasip etsin nsallah

Benim stresim tedavi so raşi olmazsa die yine neg sonuc almaktan korkuyorum kndimi hep kotuye hazirliyorum kotu dusunmeme sebep oluyor ve psikolojik yikimı çok zor yaaa Rabbim hepimize hayırlı kuzucuklar nasip etsin nsallah
Canım öncelikle hayırlı olsun hiç korkma endişe yapma bol bol dua et hiç birşey duymuyorsun rahat ol hatta hiç uyanmak istemiceksin ben keşke biraz dsha uyusaydım dedim olumlu düşün inşallah herşey çok güzel olscak kendini hocaların tecrübeli ellerine bırak ve dua et

Anlıyorum, zaten korkunun sebebi o. Bardağın boş tarafını düşünmemeye çalış. Yumurta kaliteni bilmiyorum ama sonuta %50 şansın var ve ciddi bir şans. Üstüste 2-3 denemede katlanıyor. Yeterki birikimin olmuş olsun. Benimki genetik araştırmalı olduğu için rakam fazla olduve dondurulmuş kalmadı. Tutmasa çokzordu işim. Sonrasını düşünme, ilk aşama kaç yumurta ve kaçı döllenecek. İnşallah bolbol dondurulmayada kalır.

kanada selam sen nasılsın hamilelik nasıl gidiyor sende beta hcg değerlerini yazarmısın

Merhaba arkadaşlar bende tedaviye baslicam ilk denemem olacak. Genetik testi illa bikac kez düşük olunca mi yapılıyor

Merhaba arkadaşlar bende tedaviye baslicam ilk denemem olacak. Genetik testi illa bikac kez düşük olunca mi yapılıyor
ailenizde kalıtsal bir sıkıntı varsa paylaşın dr unuzla. Yoksa çok ta kolay bir şey değil. embriyoların 5, güne beklemeleri gerekşyor. bnm 5 döllenenden 2 kaldı.

kanı novoarttamı verdin hemen aynı gün muayene yapıyor mu hoca
bana mı sordun? alıntı yaparsan daha kolay olur anlaşmak. kanı novarta vermedim. sonuçtan 2 gün sonra tekrar kan veriliyor değer 2 katı civarı arttıysa 10-15 gün sonrasına ultrason günü veriyolar. bnm yarın ilk görüşmem

anladım hadi hayırlı haberlerle inşallah bizede haber ver yarın

ailenizde kalıtsal bir sıkıntı varsa paylaşın dr unuzla. Yoksa çok ta kolay bir şey değil. embriyoların 5, güne beklemeleri gerekşyor. bnm 5 döllenenden 2 kaldı.
evlenirken nikah işlemleri yapılırken talesemi testi yapılıyor ya ben taşıyıcı olarak cikmistim esimde sıkıntı cikmamisti. O zaman doktor demistiki çocuk dusunursen doktora git sakat olabilir dusuk olabilir demişti aklıma o takılıyor

Ya kızlar bugün gittim kalp atışlarını gördüm çok şükür tahlillerim temiz çıkmış ama idrar yollarımda iltihap çıkmış augmentin 1000mg verdi içsem mi içmesem mi bilemedim bir şey olmaz demi ya

Çok güze
çok güzel maş

çok sevindim, maşallah. Bende geçen çok hastalandığımda augmentin içebikirsiniz demişlerdi ama içmedim. İdrar yolu iltihabınıda gidermezsen sıkıntı olabilir iyice bir araştır bence, gerekirse bi dra daha git durumu anlat.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…