Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kızlar ilk aylarda yüzüstü yatılırmı yatılmazmı okudumda yatılmaması gerekiyomuş ama ben yattım hep acaba bişi olmuşmudur

Canim benimmm sag olasin cevap yazdugin icin.. adetimin ilk gunu basladim ilaca. Bende hic amh degerine bakilmadi diger degerlerime de iyi denilip gecildi... bide bu ilaci denemis olayim bakalim Ya Allah dedim :) incir kuru midemi bulandiriyo onu icemiyorum ama incir alayim bugun kurusunu yiyeyim. Folik asit,D vitamini iciyorum ama hiccccc umidim yok

Kızlar ilk aylarda yüzüstü yatılırmı yatılmazmı okudumda yatılmaması gerekiyomuş ama ben yattım hep acaba bişi olmuşmudur
Bu kadar stres yapma canim bisi olmaz bak sakinan göze çöp batar ben o hatayı yaptim batti cop gercekten.tamam cok şükür hamilesin bak 9 ayini gecir guzelce artik millet nerelerden atlio ziplio bisi olmuyo oyle yap demiom ama boyle ince seylere takilma negatif enerji yuklenme.. yapabildiginb kadar düşünme zaten 8 ay sonra kucaginda olacakk oyle dusun

ilk aylarda yüzüstü yatmak zordur zaten. seninki henüz küçük hiç endişelenme. biraz daha büyüsün o zaman zaten yatırmaz seni ben varım diye

Ya zaten çok takmıyorum çoğu zaman unutuyorum sadece işk olduğu için bilmediğim şeyler var merak ediyorum soruyorum yoksa sakınmıyorum çok

Arkadaş bugün transferin11günü kahverengi leke gelmiş yarın gidipkan vericem inşallah kötü bişey değildir

İnşallah içime bi korku saldı şu hayır mübarek günü rabim kucaklarımızı boş bırakmasın isteyen dileyen herkese nasip etsin

süper, çok sevindim

super canım maşallah. çoğul yani oooo. ikiz mi?

cesaretim yok yapmaya ondandır :) ümidim de yok. regl olacağım sanki çok yakın. bel ağrım başladı bile. 10. gün bugün.
zaten regl olacak gibi hissetmek normal, sizin yumurta ve sperm kalitesi çok iyi olmasa aşılama yapmazdı dr un. direk tüp derdi. demekki rezervler süper. Aşılama bi şans deneme, benim çok tutmuşluğu var. olmasada rezervler süper.

çok sağol canım moral veriyorsun, inşallah tutar da. bundan sonra tüpe geçeriz sanırım. daha fazla gecikmek de istemiyorum, yaş ilerliyor.
senin kontrol ne zaman?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…