Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Ayyy ne guzel... :) sizde problem neydi canim ki... neler vermisti doktor hepsini yazabilir misin?
Selam evet pazar oldugu icin acildeki kan sonuclarima gore dr hamilesin dedi bugün ultrasona gitcem...bendeki sorun yumurta rezervimin cok kötü olmasi yaşadığım sehirdeki drlar tüp bebeği istersen bidaha dene ama pek sansin yok dediler.kistlerimde vardi amh 0.68 cikmisti erken menopaza girebilirsin diyorlardi ama iste ben olanlara hala inanamiyorum bu gece hiç uyumadim hulusi hoca yi benimnm karsima Allah çıkardı.bana dhea folik asit d vitamin baska bi vitamin daha arti agnucaston diye bi ilac yazmisti sadece biray kullandim bide bikaç gun incir kürü ictim bugun dr gitcem umarim sorun yoktur gözüme uyku girmedi.umudu kaybetmeyelim nolur Allah ol der ve olur ...

insallah kalitelidir canim, bilemiyoruz bir sekilde olmayacaksa olmuyor. olacaksa da en kotu durumda bile oluveriyor. Rabbim hepimize nasip etsin :)
İnşallah canım, aşılama için4 yumurta müthiş emin ol, geriye pozitifdüşünüp hamile kalman kalmış, bak bu ay bir srü pozitif var, sadece inan olacağına ve dua et, dualarım seninle

Selam evet pazar oldugu icin acildeki kan sonuclarima gore dr hamilesin dedi bugün ultrasona gitcem...bendeki sorun yumurta rezervimin cok kötü olmasi yaşadığım sehirdeki drlar tüp bebeği istersen bidaha dene ama pek sansin yok dediler.kistlerimde vardi amh 0.68 cikmisti erken menopaza girebilirsin diyorlardi ama iste ben olanlara hala inanamiyorum bu gece hiç uyumadim hulusi hoca yi benimnm karsima Allah çıkardı.bana dhea folik asit d vitamin baska bi vitamin daha arti agnucaston diye bi ilac yazmisti sadece biray kullandim bide bikaç gun incir kürü ictim bugun dr gitcem umarim sorun yoktur gözüme uyku girmedi.umudu kaybetmeyelim nolur Allah ol der ve olur ...
agnucastan dediğiniz ilaç ne işe yarıyor? Benim de yumurta kalitem çok düşük sayısı fazla ama işe yarar yumurtam olmuyor. Doktoruma bununla ilgili ilaç olup olmadığını sorduğumda yok demişti. Eğer işe yararsa bunu bi sorsam kendisine diyorum

tebrik ederim, inşallah hep guzel gider hayirli saglikli kucagini alirsin bebisini :KK66:

İnşallah canım, aşılama için4 yumurta müthiş emin ol, geriye pozitifdüşünüp hamile kalman kalmış, bak bu ay bir srü pozitif var, sadece inan olacağına ve dua et, dualarım seninle
canim sagolasin, ne guzel destek oluyorsun. rabbim senin de sıkıntılarını gidersin, gonul muradini versin :KK66:

sen teste ne zaman gideceksin, az kaldi dimi. ne heyecanlı :KK66:
ben ctesi yaptım çok silik çıktı, bugün tekrar yaptım daha koyu çıktı. aslında test günüm yarın ama sabah sağlık ocağına verdim, yarın sbh alıcam sonrada 2 gün sonraya tekrar istenir onuda veririm ultrasonu beklerim inşallah

Insallah hersey iyi gidiyodur :) ayyy ne guzel iste pozitifi gordun ya :) ahhh acaba bigunde bende gorurmuyum???

ben ctesi yaptım çok silik çıktı, bugün tekrar yaptım daha koyu çıktı. aslında test günüm yarın ama sabah sağlık ocağına verdim, yarın sbh alıcam sonrada 2 gün sonraya tekrar istenir onuda veririm ultrasonu beklerim inşallah
aaa ne guzel tebrik ederim, Maşallah. Allah tamamina erdirsin saglikli sekilde. cok sakinsin sanki :KK66: novaart a nicin vermedin.

X