Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

evet canım buradakiler novaart genelde. histeroskopi nasıl geçti güzel mi sonucun? ben geçen ay aşılamaya girdiğimde odada bi histeroskopi hastası vardı mehmet beyin, sen miydin yoksa :)
çok şükür sonuçlarım güzel cıktı patolojim temz benm girdigimde 2 tane bayn yumrtalıkları alınmıştı trans ver icin bende cuma günü test yapacagım galiba ne gatif gibi hayrlısı olsun bnde adetin 2. günü gidecegim tüpe başlıcaz sizin durum ne?? birde merk ediyorum kan testinde hangilerine bakılıo bilginz varmı??

Sağolasın, hepimiz için hayırlısı olsun. oğlumdan önce çok aşılama oldum, tuttu düştü falan oğlum tedavisiz oldu.

Sağolasın, hepimiz için hayırlısı olsun. oğlumdan önce çok aşılama oldum, tuttu düştü falan oğlum tedavisiz oldu.
benim de kızım, bir yılın sonunda tedavisiz oldu. o zamanlar gençlik vardı gerçi. nasip olunca oluyo di mi? şimdi de uğraşıyoruz

benim de kızım, bir yılın sonunda tedavisiz oldu. o zamanlar gençlik vardı gerçi. nasip olunca oluyo di mi? şimdi de uğraşıyoruz
ben mayısta 3,5 aylık düşük yaşadım, tedavsisizdi. Sonra genetiğe gittik işte pıhtılaşma falan çıktı. Oglum hediyemizmiş

aminn inş hadi inşş 2. bebeginide alırsın kucagına

ben mayısta 3,5 aylık düşük yaşadım, tedavsisizdi. Sonra genetiğe gittik işte pıhtılaşma falan çıktı. Oglum hediyemizmiş
işte benim korkum buu bu testi novarta yapıyolarmı? ben istiyorum ki kan testinde herseye baklsın birdaha yapma olanagımız yok bizim

aminn inş hadi inşş 2. bebeginide alırsın kucagına

işte benim korkum buu bu testi novarta yapıyolarmı? ben istiyorum ki kan testinde herseye baklsın birdaha yapma olanagımız yok bizim
canım genetik testini ben gazi de yaptırmıştım, özelde çok pahalı olabilir. pıhtılaşma uygundurda diğer testlerde var. eğer düşüğün falan olmadıysa (ki benim 4 düşüğüm var) yaptırman çok zaman ve para kaybı olur. pıhtı 1 ayda çıkarda diğer test 2-3 ay arası çıkar

fiyat olarak diyosan ben geçen ay 1250 verdim ama anestezi yaptırdım.
anladım canm bende 2 aşılamam var etlik zübeydede negatifti
canım bu kan pıhtına novartta bu kan alırkn onada bakmıyolar mı için de deilmi fiyatın 5200 -1500 igne hasabı cıkarttılar bize off ya off ben herşeye bakıp öyle tüp bebege geciyolar sanıyodum

Yok cnm, dahil değil. Sadce novaartta değil hiçbir tüpbebek mrkezinde genetik taramalar fiyata dahil olmaz,

Gece sık idrara çıkmaya başladım ve inanılmaz terliyorum benim gibi olan car mı yarın test günüm çok korkuyorum

Genetik testi neden yapılıyo bize yapılmadı o testten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…