Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Ben bugün idrar testi yaptım negatif çıktı moralim çok bozuk

Ben bugün idrar testi yaptım negatif çıktı moralim çok bozuk
Cnm bugün 9. Günün değilmi, aşılamaya çok erken test için, tüp bebekte 9 günde çıkabiliyor ama aşılamada en az 3 günün daha var bence, erken yapıpmoralin bozmuşsun ki kanda bile zor çıkar

Cnm bugün 9. Günün değilmi, aşılamaya çok erken test için, tüp bebekte 9 günde çıkabiliyor ama aşılamada en az 3 günün daha var bence, erken yapıpmoralin bozmuşsun ki kanda bile zor çıkar
Ki tüp bile olsa, idrar negatif, kanpozitifçok kişivar

yarın tekrar yapcam idrar testini bakalım belki çıkae.iki embriyo transfer edildi

inşallah kanada pozitif olur.Daha üç gün var test günüme.Adet günümde üç gün geçti.Ben de hafif adet sancısı var.Ama hiç lekelenmem olmadı.Bu iyi bişey mi

ctesi bir hnmın 9. Tüpbebek denemesi imiş, 1 tane kızı olmuş 13. Yılında, 2. İçin ordaydı.

inşallah kanada pozitif olur.Daha üç gün var test günüme.Adet günümde üç gün geçti.Ben de hafif adet sancısı var.Ama hiç lekelenmem olmadı.Bu iyi bişey mi
Eğer 5. Gün olsa bile idearda çıkması zordu, bnm 5. Gün 10 gün sonraya verildi test, yani sen 5 gün önce yapmışsın. İnşallah tutar, Allah nasip ettiyse bi şkilde olacak ya bu sfr, ya gelcek sfr

Eğer 5. Gün olsa bile idearda çıkması zordu, bnm 5. Gün 10 gün sonraya verildi test, yani sen 5 gün önce yapmışsın. İnşallah tutar, Allah nasip ettiyse bi şkilde olacak ya bu sfr, ya gelcek sfr
inşallah

Ben cesaret edemiyorum ya test yapamıyorum çok korkuyorum bence hiç canını sıkma az daha sabret az kaldı zaten hiç de üzülme bebişlerin seninledir imşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…