Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Evet, sabah yapıldı. Çok teşekkürler iyi dilekleriniz için. Herşey yolunda gözüküyor şimdilik. 9500 civarı tuttu ilaçlarla birlikte
Hadi bakalim insallah guzel haberlerjnizi aliriz Rabbim tum bekleyenlerin yuzunu guldurur insallah.. hangi igneleri kullandiniz? Transferden sonra nneler verdi doktor?

Hadi bakalim insallah guzel haberlerjnizi aliriz Rabbim tum bekleyenlerin yuzunu guldurur insallah.. hangi igneleri kullandiniz? Transferden sonra nneler verdi doktor?
inşallah arkadaşım. Gonal f, cetrotide, merional kullandım. şimdide kan pıhtılaşması için celaxen kullanıyorum. jel var, folbiol var ve 2 tanede hormon hapı işte yok yok yani

inşallah arkadaşım. Gonal f, cetrotide, merional kullandım. şimdide kan pıhtılaşması için celaxen kullanıyorum. jel var, folbiol var ve 2 tanede hormon hapı işte yok yok yani
Hufff ne zor o igneler ben son gun bayilacaktim artik dayanamiyodum.. hormon hapi be verdi... hoca kendisi transfer yapti dimi.... genel olarak bastan sona memnun kaldiniz mi?

Hufff ne zor o igneler ben son gun bayilacaktim artik dayanamiyodum.. hormon hapi be verdi... hoca kendisi transfer yapti dimi.... genel olarak bastan sona memnun kaldiniz mi?
Ahmet hoca bnm 2000 yılından beri dr um. çok güveniyorum kendisine. genel olarak memnunum ben merkezden. Sonu hayrolur inşallah. Sizin kaçıncı denemeniz?

vazgeçme mutlaka devam et olurmu, bir süre bitkisel destek düşünmez misin? tesadüf bugün saraçoğlu na rastladım tv de. testere dişli aslan pençesinin amh oranını yükselttiğini söylüyordu.
aslında bende rezerv azlığı yoktu nedense bu ay sadece 2 yumurta oluştu birisi işlem esnasında çatladı biri olgunlaşmadı bir sürü bitkisel kür yaptım aslanpençesi de içtim soğan kürü de içtim ama bilmiyorum bir türlü olumlu sonuç alamadım haftaya tekrar 3 deneme için gidiceğiz sen ne durumdasın

ooh harika, yeni başlangıç, yeni umutlar demek. eminim daha çok yumurtan olacak. Bana ctesi transfer yapıldı. birde oğlum varya koşturmacam devam ediyor, dersleri okulu falan derken çok dinlenemiyorum. Nasipse tutar. açıkçası 4 dğşğüğm var toplamda. tutsada çokkk sevinemem son ana kadar tedirgin bekleyeceğim,

slm kızlar siz novartamı gidiyorsunuz ben novarta gidiyorum gecen ay histerskopi oldum adetimi bekliyorum bu ay novarta devam dr um mehmet bey

inşallah tutar hayırlısıyla. belki pıhtılaşma iğnesi işe yarar. bi yakınım da çok kayıp yaşadı. şükür şimdi iyi çocuğu.
açıkcası hikayeni takip edemedim kafam karışıyo okudukça ilk evladın da mı tedavi ile oldu? ahmet hoca benim de uzun yıllardır doktorum. çok güvenirim bi tanedir.

slm kızlar siz novartamı gidiyorsunuz ben novarta gidiyorum gecen ay histerskopi oldum adetimi bekliyorum bu ay novarta devam dr um mehmet bey
evet canım buradakiler novaart genelde. histeroskopi nasıl geçti güzel mi sonucun? ben geçen ay aşılamaya girdiğimde odada bi histeroskopi hastası vardı mehmet beyin, sen miydin yoksa :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…