Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

kurban oldugum ALLAH bebegini sana bagışlasn inş bacım ederiz tabi niye etmeelim hepimiz aynı şei istiyoz eli ayagı saglıklı hayırlı evlat RABBİM hepimize versin senin melegini de korusun hadi güzel haberle dön inş

kıss bacım hayırlı olsun RABBİM göbüşünü kucagını doldrsun inşş bu arada seninle hemşoyuz bende kırkaleliyim ank oturuyorum eger bir yardımım olursacekinme bacım
merhaba bende novaartı düşünüyorum ve bazı meraklarım var yardımcı olurmusun?
bacım bende novarta salı günü başlıyorum nasipse hayırlı olsun tedavin

AmiTE="azap_cicegi, post: 43102358, member: 496348"]kurban oldugum ALLAH bebegini sana bagışlasn inş bacım ederiz tabi niye etmeelim hepimiz aynı şei istiyoz eli ayagı saglıklı hayırlı evlat RABBİM hepimize versin senin melegini de korusun hadi güzel haberle dön inş

kıss bacım hayırlı olsun RABBİM göbüşünü kucagını doldrsun inşş bu arada seninle hemşoyuz bende kırkaleliyim ank oturuyorum eger bir yardımım olursacekinme bacım

bacım bende novarta salı günü başlıyorum nasipse hayırlı olsun tedavin[/QUOTE]
Akin
Sağol canım bende merkezin methini duydum ama nezaman gideceğim belli değil merkeze gittikten sonra gözlemlerini bana bildirirmisin Allah yardımcın olsun

Canlarim meraba.Allahin izmiyle bugun basladik tedaviye.size sey sorcam bu merkez civarinda polis evi,ogretmen evi vs varmi konaklyabilecegimiz yakin mesafede yani bilen varmi

Canlarim meraba.Allahin izmiyle bugun basladik tedaviye.size sey sorcam bu merkez civarinda polis evi,ogretmen evi vs varmi konaklyabilecegimiz yakin mesafede yani bilen varmi
Mrb lar hayırlı olsun tedavin eet polis evi var öğretmen evi daha uzak kalabilir die tahmin edyrum polis evi dikmen çıkarken hemen karsisindan dolmuş la taksiyle gdebilirsin

Selam kızlar bugün aşılama nin8ci günü dayanamadım gittim kan testi yaptırdım 1.5 cikti sizce tutsa az da olsa bir değer cikarmiydi yoksa daha erken mi

Selam kızlar bugün aşılama nin8ci günü dayanamadım gittim kan testi yaptırdım 1.5 cikti sizce tutsa az da olsa bir değer cikarmiydi yoksa daha erken mi
Bence çok erken canım henüz ama 2 gün sonra çıkması lazım değerin az da olsa kanda inşlaah bebişin karnındadır 2 3 gün sonra tekrarla derim testi moralini o zamna kadar bozma

Bence çok erken canım henüz ama 2 gün sonra çıkması lazım değerin az da olsa kanda inşlaah bebişin karnındadır 2 3 gün sonra tekrarla derim testi moralini o zamna kadar bozma
Cok Sağol canım içimi rahattın en iyisi 14.cu günü beklemek sanırım

Oyle canim aslinda sayi cok da onemli degil kaliteli embos sayisi onemli ..dollenmeyle alakali bilgi vermedi mi embriyolog

Tedavisi biten arkadaşlarım kaç embriyo transferi olacağını hoca kendimi karar veriyor, yoksa size tercih soruyormu acaba ?

Tedavisi biten arkadaşlarım kaç embriyo transferi olacağını hoca kendimi karar veriyor, yoksa size tercih soruyormu acaba ?

Embriyolarin durumuna göre embriyologla beraber karar veriyorlar canım. .Ama sen iki tane istiyorsan transferden önce embriyologla ve hocayla konuşabilirsin.Şansımı arttirmak istiyorum dersen itiraz edeceklerini sanmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…