Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canım histereskopi yapıldıktan sonraki ay da hamile kalma kolaylasiyor

İsLem sonrasinda adet bittikten sonra rahim de kendini yenilemiş oluyor.
canım benim tüplerime bakılmıştı şükür ikiside acık cıkmıştı bu histereskopiye çok istiyorum akşam eşimle çok ciddi kavga ettik arabayı sattık zaten zar zor parayı denliyoz birde bnu cıkardın ne duyarsan yaptrmk istiyosun diye yedik birbirimizi cok kötüyüm beni annalyn kimse yok ben de diyorum ki önce yapılsın tüp boşa gitmesin onca para boşa gidecek tüp tutmzsa ya dr yapalım derse önde yaptrcamız seyi sonda yapcak ozamn bizim hiç gücümüz yok yaptıramayız ama bnu başta yaptırırsak sonra icim raht tüp olurum diye düşünüyorum hiç bna yardımcı olmuyo bu sürecte eşinin sana destegi çok önemli dayanamıyorumm
çokkkk tşk ederim şimdi daha iyi anladım k. bkma balım kafam bi dünyaa çok yoruldum çokk
aynen kurban oldugum RABBİM ol deyince oluyo RABBİM kucagına almayıda nasip eder inşş
kimse evlat hasteryle yanmasın inşş çok zor çokkkk

mk128 hayirli olsun canim tedavi:)) bende iki gundur ruh gibiyim kizlar. Adetim 4 gun gecikti dun sabah buyuk bir heves ve mutlulukla kan vermeye gittim oglen adet oldum bu ay avulasyon testi denicem.. Allah yardimcimiz olsun hepimizin

mk128 hayirli olsun canim tedavi:)) bende iki gundur ruh gibiyim kizlar. Adetim 4 gun gecikti dun sabah buyuk bir heves ve mutlulukla kan vermeye gittim oglen adet oldum bu ay avulasyon testi denicem.. Allah yardimcimiz olsun hepimizin
Canım benim inşAllah seninde Rabbim yüzüne bakar benimde :)

Kızlar inşallah hepimiz bu yılı hamile olarak bitiricez.Yol boyu tam pozitif düşünce :) MK128 senin yumoşların toplanıp bebişlerinin oluşacağı günü heyecanla bekliyorum:)
Saolun kızlar valla normalde artık burdan yazmayacaktım ama üzerimde hepinizin Hakkı geçti bilmeye Hakkınız var :) gelişmeleri bildiricem...

Saolun kızlar valla normalde artık burdan yazmayacaktım ama üzerimde hepinizin Hakkı geçti bilmeye Hakkınız var :) gelişmeleri bildiricem...
Yani tabikideee şimdi bide ilk senin güzel haberlerini alıcaz bize moral olacak:)Senin için daaha zor aama hep bizden önde olacağın için hep biz sana sorular soracaz:) Ya 8. haftada şöle oldun mu, 19. haftada böyle oldun mu , doğumu nasıl yaptın... vb:))))))

Hahah canımsın :) ben hayırlısı ile bi hamile kalsam size gece uyumam özet çıkarırım

Ooof evet valla nedir bu çektiklerimiz. Allah hepimize şans getirsin. Bu arada harika bir blog buldUm. Bu kadar mı güzel anlatılır şu yaşadıklarımız. Çok da komik. Azıcık gülmek iyi geldi :) Herkese tavsiye ederim. Google'a embriyoannesi blog diye yazın hemen çıkıyo :)

Çok teşekkür ederim

tğp bebek için novaarta gitmeyi düşünmüyorum bulunduğum şehirde bi dr var ona gitmeyi planlıyorum yada anklarada duyduğunuz ii bi dr var mı

canım seni pasif gösteriyo sistem noldu ki
kızlar bnm sonuç negatfi çıktı aşılamam tutmadı :/((
bacım RABBİM çok büyük umudunu kesme bak ben bile bu halimle kesmiyorum yaşım 40 2 defa aşılama yaptırdım tutmadı bu ay nasipse tüp bebege başlıcaz eşimle çok kötü kavga ettik ama şükür ikna ettim histeroskopi için haftaa adetimin 2. günü başlıcam sende umudunu kesme canım
tğp bebek için novaarta gitmeyi düşünmüyorum bulunduğum şehirde bi dr var ona gitmeyi planlıyorum yada anklarada duyduğunuz ii bi dr var mı

canım ben bu safanın azılarını tek tek okuyorum sen kırıkkaleliydin sanırım kırıklade mehmet aydın var çokk ünlü bi dr

Üzülme hayatım bak geçen ay benim aşılamamda tutmadı bu ay tüp bebeğe başladım . Hakkında hayırlısı .
günaydın,uzun zamandır sayfayı takip ediyorum.bana da 2 tüp bebek protokolü uygulandı cevap alınamadı.en son aşılama yapıldı tutmadı.Novaart a çok isteyerek gittim ama şimdi tekrar gidesim gelmiyor.siz hangi dr a karar verdiniz ? Ben bir haftadır dr Şükran Çakmak ve Abdullah Çandar arasında karar veremedim.Abdullah bey kadın doğumcu,tüp bebek yapmıyor bildiğim kadarı ile.benim tek sıkıntım yumurta azlığı .tabii tüp bebek tedavisi sonrası 3 aydır regl olmuyorum.

Baya sıkıntılı bir durum regl düzensizliği . Ben 2. aşılamayı hiç istememiştim yaptım ve negatif oldu. Ben özel bir doktora gidiyorum Tepeprime iş merkezinde muaynanesi .Aşılama başarısı erkeğin aşılama günü verdiği spermin hızlı sperm oranıyla doğru orantıdaymış örneğin beim eşimin o gün yüzde 11 miş . şansımız da yüzde 11miş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…