Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Hiç sperm yok sadece sigarayı bırak ...ilginç doğrusu...neyse tese ile sorun çözülür inş ..ilk deneme mi bu

İlk ve son olur ve bebisli olur...gitmeden tahlil ve tetkiklerini gotur canim

Tamam canım çok sağol ilgin için Rabbim bütün dualarımızı kabul etsin ve bizi bebişlerimize kavuştursun tez zamanda inşallah

Biliyorum çok soru soruyorum kusura bakmayın lütfen çok merak ediyorum

Biliyorum çok soru soruyorum kusura bakmayın lütfen çok merak ediyorum

Aysem şimdiden tedavin hayırlı olsun canim, esin için iyi bir urologla görüştünüzmü, ankarada prof kaan aydos var...randevu almak zormus ama internet üzerinden sorununuzu yazıp testlerini gönderirseniz yakından ilgilenip en kisa sürede randevu veriyormus..Kaan aydos un kendi internet sitesini bir incele istersen..Novada da hemen baslarmi bilmiyorum ama ilk defa gidiyorsan büyük ihtimalle başlamaz ilk ay takip edip ne var ne yok bir gözlemlemek isteyebilir, ona göre gelecek aya başlar diye dusunuyorum canım. ..

Sağol canım bakalım eşim ile görüşeyim bi hakkımızda hayırlısı olsun artık :/

Hormon tahlillerin rahim filmin varsa ve tup karari verilirse olabilir..yoksa diger ay...bence aceleye getirme derim

Kizlar yarin yada cumartesi merkeze gidecek olan varmı?Bende gelebilirim belki bi kontrol icin adete 10 gun kaldı ne yapacaz ne edecez cok sinirlerim bozuluyor yaaa zaman geçmedi bu ay ya

Canım benim sat in 9.günü histeroskopi oldum fakat zaten adet döngüm 36 40 günlük adet periyot larım vardı.kendim evde ovulasyon kitleri ile takip ettim ovulasyon günümü ve o günlerde ilişkiye girdim .ovulasyonum 16/17. Günlerde oldu.istediğin soruyu sorabilirsin tabiki

Benim histeroskopi sonrası 3gün kanamam olduğu için ovulasyon günlerine denk gelmedi .aslında herşey bahane önemli olan nasip olması olacağı zamanı Allah tayin ediyor .kendini üzme inşallah olur en kısa zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…