Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Bence de ..ama biz merak ediyoruzzzzzz..ara da yaz bize...mk 128.... Allah gönlüne göre versin. .

ya kızlar bnde aşılamam tutmazsa napıcamı bilmiyorum tekrar novaarta gidermiyim bilmiyorum bnm yaşadığım şehjirde özle bi dr a gittim o çok iyiydi ve çokkkk ilgiliydi ama rapor çıkartamıyor dolayısıyla raporda veremiyor baika duyduğunuz güzel yerler var mı önerilen

Merhaba hanımlar. Yeni yeni okuyorum yazılanları. Bende Novaarta gidiyorum. Ahmet Hocanın hastasıyım. Bugün transferimin 7. günü bakalım 12. günü gelin burada gebelik testi yapalım dediler. Bu merkezi iki kardeş hocanın da hem internette hem de çevremde yaptığım araştırmalar sonucu işlerinde çok iyi dedikleri için tercih ettim. Muayene süreçlerinde Ahmet hoca olmaz ise Mehmet hoca baktı. bu benim için iyi birşeydi çünkü başka merkezlerde hoca ile sadece ilk tanışmada görüşüp daha sonra hocayı hiç göremeyenler olduğunu okudum. Ama dediğiniz gibi merkez çok kalabalık saatlerce beklediğimiz de oldu. Hocalarda pek konuşan değiller ben sadece herşey yolunda mı diyordum evet diyorlardı. İlk denemem olduğu için ne sormam gerektiğini de bilmiyordum açıkçası. Şu an beklemedeyim. 3 tane yumurtamı da dondurdum. İnşallah ilk denememde hamile kalmayı başarabilirim. ve yine inşallah bekleyen dileyen herkese Rabbim bu güzel duyguyu yaşatır.

Canim hayirli olsun ins olumlu sonuclanir..ilk ve son olur bebisli olur..

Asilama ve tup bebek farkli oldugu icin bir kez orada dene derim ...ama yok dersen istanbul sisli memorial derim

Kizlar anatolua tup bebek topigi vardi kapatilmis....editore sordugumda merkezden kapatilmasi yonunde talep geldi dedi...son zamanlarda cook da elestri vardi...

Kızlar ben başladım tüp bebek tedavime hepinizi çok öpüyorum .

Merhaba,

3 yıllık evliyim. Evliğimizin birinci yılından itibaren çocuk düşünmeye başladık. Bu süreç zarfında hiçbir şekilde hamile kalamadım. Sürekli başka başka doktorlara gittim. Her gittiğim doktor hamile kalmamı engelleyecek hiçbir sıkıntının olmadığını her şeyin normal olduğunu söyledi. Mart ayında Zekai Tahir Burak hastanesine gittim. Oradaki doktorum “bugüne kadar size hiç çikolata kistiniz olduğu söylenildi mi”diye sordu. Ben de “hayır her şeyin normal olduğu söylenildi” dedim. 5,5 cm çikolata kistimi tespit etti ve çocuk sahibi olmak istiyorsam derhal ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Hemen ameliyat oldum. Ameliyatımı yapan doktorum 6 ay içinde bir şekilde hamile kalmaya çalışmamı hastalığımın tekrarlayabileceğini, ameliyattan sonra kendiliğinden hamile kalma şansımın yüksek olduğunu kalamazsam da tıbbi destek almam gerektiğini söyledi. İki –üç ay denedik yine olmadı ben yine hastanenin yolunu tuttum. İlk gittiğim doktor Amh hormonumun çok düşük olduğu için kendiliğinden hamile kalma şansımın çok zor olduğunu söyledi. Tüp bebek yaptırmam gerektiği için komisyona yönlendirdi. Komisyon kararı 1 kez aşılama denemek oldu. O ay aşılamayı yaptırdım. Sonuç yine negatif. Artık daha fazla zaman kaybetme lüksüm yoktu. Bir an önce alanında en iyi doktoru aramaya başladım. İnternet araştırmalarım sonucu ve bir tanıdığımın tavsiyesiyle Novaart Mehmet Erdem Hocama ulaştım. Hemen iletişime geçtim. İlk görüşmemizde verdiği moral ve izlenim süperdi. Kendime güvenim geldi. O ay hemen işlemlere başladık profesyonel ekibi ve Mehmet Hocam sayesinde ilk tüp bebek denememde hamile kaldım. Eşim, test sonucuna inanamadı. Tekrar test yaptırdık hala inanmadığını söyledi. En sonunda ultrasonda görünce inanabildi. Şükürler olsun ki şu anda 4 aylık hamileyim. Mehmet Hocam sayesinde bebeğimize kavuştuk. Kimse umudunu kaybetmesin. Sadece inanın ve mutlaka zaman kaybetmeden tıbbi yardım alın. Umarım herkes bebeğine bir an önce kavuşur.

Hayırlı olsun canım. Sağlıkla kucağına al bebeğini inşallah. Benimde doktotum mehmet hoca idi. Benimde aynı ölçüde çikolata kistim vardı. Almaya gerek yok tüp bebekle hamile kalabilirsin dedi. Hemen tedaviye başladık ve hamile kaldım. Oğlum şimdi 4 aylık çok şükür. Gebelik takibimi ve doğumumuda mehmet hoca yaptı. Kendisinden allah razı olsun çok memnun kaldım ve çevremde herkese tavsiye ediyorum. Benden sonra bir arkadaşımda mehmet hocaya gitti ve onunda ikiz bebekleri oldu çok şükür. Burada bazı arkadaşlar merkezi ve hocaların ilgisizliğini anlatyor. Evet merkez çok kalabalık çünkü işlerinde çok iyi doktor oldukları için hastaları çok. Evet çok konuşmazlar ama hastasına kötü bir durum olmadıkça pek birşey söylemezler. Tedavide ve hamilelik sürecinde ne zaman sıkıntı yaşasam mehmey hocayı gece gündüz farketmeden aradım yada msj attım o yoğunluğuna rağmen cevap verdi. başka merkezlerde ilk hocayla tanışırsın, tüm ödemeni yaparsın ve bir daha o hocayı görmezsin. Oralarda kalabalık ve çok beklersin. ben herkese merkezi ve hocaları tavsiye ediyorum. Ayrıca bu yollardan geçmiş birisi olarak mutlaka pozitif olunması gerektiğine, gebelik şansını %50 arttırdığına inanıyorum.

Reactions: bmt
Mrb arkadslar bndr mehmet hocanin hastasiyim tüp bebege baslama karari aldk ama islem ücreti fln cok fazla yani bizim kendi maddi acimizdan diyorm devlette de tüp bebek yapilabiliyor mu bilgisi olan arkadaslar yazabilirler mi

Mrb arkadslar bndr mehmet hocanin hastasiyim tüp bebege baslama karari aldk ama islem ücreti fln cok fazla yani bizim kendi maddi acimizdan diyorm devlette de tüp bebek yapilabiliyor mu bilgisi olan arkadaslar yazabilirler mi
Hayirli olsun arkadaşım, baskent hastanesi tup bebek rapor çıkarıyor diye biliyorum..Ama rapor için bazı şartlar var, onları araştırmanı tavsiye ederim..

Ücreti ne kadar ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…