Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canım Deniz'den hiç bir şey olmaz benim çocuk bana resmen Deniz'de yerleşti yani abartmıyorum tatilde ilişki ye devam etmelisin diye biliyorum ama .bu arada herkese hayırlı Bayram'lar diliyorum
Ay ne güzel umut oldun bana :) güzel Bayram'lar Canım

Bencede birsey olmaz canim ya o kadarda dusunmemek lazim sen kafani dagit birsey olmaz doktorda oyle demis hem icini ferah tut.. Herkese iyi bayramlar kizlar bir dahaki bayrama bebislerimzle girerz indallah
İnşAllah birdahaki bayram çocuklarımız Kucağımızda mesaj yazarız birbirimize :)

Kızlar tüp bebekten sonra crinone jel kullanıyormusunuz ?

Kızlar ilişkiden hemen sonra tuvaletim geliyor öncesinde sıkışık olduğum için . İlişkiden 10 dakika sonra tuvalet yapsam spermler gidermi ?Yoksa zaten 10 dakika yatmam yetermi ? Spermler tuvalet yaparken gidermi :anneadayı:

Kizlar iyi bayramlarrr.iyisinizdir ınşallah. Ya bisi sorcam daha dogrusu bikac sey daha once konuşulmustu ama bulamadim sayfalari. Şimdi bu tupe adetin 2. Günü tahlillerle beraber baslaniyo demi o gun hangi tahiller yapılıyor, sonra ilaca basliom herhalde demi. Tahminen kac gun içinde toplama islemi yapıldı? Yumurtalar kac mm olunca işlem yapılıyor çatlama iğnesi oluyomuyuz gene??bide yumurta konrolu icin nekadar aralıkla çağırıyor doktor ? Ona gore önümüzdeki ay için ayarlama yapicam yaa

Kizlar iyi bayramlarrr.iyisinizdir ınşallah. Ya bisi sorcam daha dogrusu bikac sey daha once konuşulmustu ama bulamadim sayfalari. Şimdi bu tupe adetin 2. Günü tahlillerle beraber baslaniyo demi o gun hangi tahiller yapılıyor, sonra ilaca basliom herhalde demi. Tahminen kac gun içinde toplama islemi yapıldı? Yumurtalar kac mm olunca işlem yapılıyor çatlama iğnesi oluyomuyuz gene??bide yumurta konrolu icin nekadar aralıkla çağırıyor doktor ? Ona gore önümüzdeki ay için ayarlama yapicam yaa
Iyi diyelim iyi olalim :) evet 2. Gun sabah erkenden gidersiniz kan alirlar ve ultrasonla bakarlar aksam uzeri sizi ariyarak ilac dozunu soylerler... duruma gore degisiyo ama 2 veya 3 gune bir cagiroyolar... vucudunun ilaca tapkisine gore degisiyo benim 9 gun surdu en son gun 3 tane catlatma ignesi olmustum...

Arkadaslar bu gün bekleyişin 5. Gunu ama ne ağrı ne sizi, ne kramp hiç bir şey yok, sadece bağırsak hareketlerim arttı, biraz sık tuvalete çıkıyorum.Sanirim yine olmadı, hamile kalanlar genellikle birsürü belirti yasiyorlar, bende tık yok:KK34:Bakalım beklemeye devam......

Arkadaslar bu gün bekleyişin 5. Gunu ama ne ağrı ne sizi, ne kramp hiç bir şey yok, sadece bağırsak hareketlerim arttı, biraz sık tuvalete çıkıyorum.Sanirim yine olmadı, hamile kalanlar genellikle birsürü belirti yasiyorlar, bende tık yok:KK34:Bakalım beklemeye devam......
Kaderdaşım öyle olumsuz konuşma bak biz seninle aynı gün yaşadık heycanlarımızı :) sen zaten belirti arama test günü pozitif çıkacak

Kaderdaşım öyle olumsuz konuşma bak biz seninle aynı gün yaşadık heycanlarımızı :) sen zaten belirti arama test günü pozitif çıkacak

böyle hiç bir belirti, hareket olmayınca haliyle insan biraz düşüyor, insallah canim, ikimizinde olumlu olsun, beklemeye devam..:confused:

böyle hiç bir belirti, hareket olmayınca haliyle insan biraz düşüyor, insallah canim, ikimizinde olumlu olsun, beklemeye devam..:confused:
Ben senden çok umutluyum , herşey çok güzel olacak sen merak etme . Belirtilere kafanı takma daha yanıltıcı ve daha çok erken belirti için .

Canim belirti arama...kendini bos yere strese sokmus olursun...saracoglunun nette youtube da var tup bebek yaptiranlar icin onerdigi ve onermedigi sebze meyveler var ....onlari yap derim...
Nane sirke tursu salgam bunlari kesinlikle tuketmeyin diyor..
Ananas incir taze olani bunlari oneriyor

Mk128 sen nasilsin canim tatilde misin hala...
Tatildeyim bugün denize girdim yarın dönüyorum , aşılamadan 2 gün sonra ilk banyomu yaptım hiç ağırlık taşımıyorum sürekli yemek yiyorum stresten ama pek umudum yok . Allah nasip edecekse eder dikkat etsemde Allah ne derse o olacak .

Canim belirti arama...kendini bos yere strese sokmus olursun...saracoglunun nette youtube da var tup bebek yaptiranlar icin onerdigi ve onermedigi sebze meyveler var ....onlari yap derim...
Nane sirke tursu salgam bunlari kesinlikle tuketmeyin diyor..
Ananas incir taze olani bunlari oneriyor
Sağol canım bakiyim siteye, aslında haklısınız normalde insanlar hiç bir şey hissetmeden sadece adet gecikmesiyle hamile olduklarını anliyor, ama ne bileyim, burda bir kaç topikte transfer sonrasi hamile kalip yaşadıklarını anlatanlar, hep şiddetli bellirtilerden bahsetmişler insan etkileniyor ister istemez:oops: Sabır demek lazım ve en iyisi romantik bir film açıp izlemek:KK68:

Tatildeyim bugün denize girdim yarın dönüyorum , aşılamadan 2 gün sonra ilk banyomu yaptım hiç ağırlık taşımıyorum sürekli yemek yiyorum stresten ama pek umudum yok . Allah nasip edecekse eder dikkat etsemde Allah ne derse o olacak .

aslında bu sürede tatilde olman harikaydı bence, dikkatin dağıldı, dinlendin..birde D vitamini embriyonun rahme tutunmasinda cok onemliymis, sende bol bol d vitamini aldın, bu bile cok iyi oldu bence, umarım minigini döllenmis tir ve sana tutunur tatlim

aslında bu sürede tatilde olman harikaydı bence, dikkatin dağıldı, dinlendin..birde D vitamini embriyonun rahme tutunmasinda cok onemliymis, sende bol bol d vitamini aldın, bu bile cok iyi oldu bence, umarım minigini döllenmis tir ve sana tutunur tatlim
Bir kere denize girdim zaten yarın dönücem , artık dua etmekten başka çarem kalmadı herşeye dikkat ettim ilk aşılamamda hep yatmıştım . ama içime pek iyi doğmuyor . Bukadar emek boşa gidecek ve ben herşeye tekrar başlıcam gibi geliyor . Allah bilir ben ne diyim beklemek zorundayım

Bir kere denize girdim zaten yarın dönücem , artık dua etmekten başka çarem kalmadı herşeye dikkat ettim ilk aşılamamda hep yatmıştım . ama içime pek iyi doğmuyor . Bukadar emek boşa gidecek ve ben herşeye tekrar başlıcam gibi geliyor . Allah bilir ben ne diyim beklemek zorundayım

Gün yaklaştıkça ikimizde karamsarlasmaya başladık galiba:) evet canim hayal kırıklığı çok büyük oluyor, maddi manevi çok zor. Umarım hiiccc bunları düşünmek zorunda kalmayiz ve her şey çok güzel olur, ama olmazsada herkez aynı şeyi söylüyor pes etmek yok hele ki sen daha çooook gencsin, üstelik erkek faktörü çok ciddi degilse daha kolay halledilebilir biliyorum, ama dua edelim her şey çok güzel olsun

X