Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canim bana niye cevap vermedin bak ayni saatlerde ordaymisiz ya belki karsilkli oturmusuzdur, dertlesirdik azcik tanışıp damdan dusenin halini anlayan damdan dusenler olarak:)
Hayatım biz durmadık hiç orda spermi verdik hazırlanırken falan beklemedik eşim çok stresti bugün :) kahvaltıya gittik . Sonra geldim aşılama yapıldı zaten pek yatmadım eve geldim . 45 milyondan 38 milyona düştü yıkanınca çok şükür artık sonucu beklicem ...

Ucude tutunur ins canim...

İnşallaaahhhhh canim :KK200: gerçi biri tutsa havalara ucariz ya. Geçen amerikada bir forumda vardı, 4 kere denemisler hiç olmamış, 5. de şansı arttırmak için 3 transfer etmişler 3 u de tutmuş, kadın çok saskinim, büyük şok yaşıyorum yazmıştı:KK45:inşallah bizde böyle şoklar yaşarız :)

İnşallaaahhhhh canim :KK200: gerçi biri tutsa havalara ucariz ya. Geçen amerikada bir forumda vardı, 4 kere denemisler hiç olmamış, 5. de şansı arttırmak için 3 transfer etmişler 3 u de tutmuş, kadın çok saskinim, büyük şok yaşıyorum yazmıştı:KK45:inşallah bizde böyle şoklar yaşarız :)
Bitanem ben bugün aşılama oldum ve sende transferini yaptığın için seninle bir kader ortaklığımız var gibi yakınlık hissettim , umarım ikimizde hayırlısıyla hamile kalırız .

Bitanem ben bugün aşılama oldum ve sende transferini yaptığın için seninle bir kader ortaklığımız var gibi yakınlık hissettim , umarım ikimizde hayırlısıyla hamile kalırız .

Senin test günün ne zaman benim 3 ekim.. ikimizde mutlu sona ulasiriz inşallah...

Sen nasilsin canim nasıl gidiyor?
iyi güzelim :) kalp atışını duyduk çok şükür şimdi heyecanla beliyoruz devamını... bu bekleyiş hiç bitmiyo kızlar tutundu mu bekle. kalbi attı mı? gelişiyo mu? beni bırakır mı diye çünkü biz anne olmak için herseyimizi koyduk maddi manevi o yüzden güzel anneler oluruz inşallahhh.

Kızlar inanalımaz sıkışık aşılama oldum sonrasındada yarım saat yattım . Ay çok tuttum idrarımı.Kocamda bacaklarımı havada tutuyor aşılamadan sonra :KK55: , jel aldım hergün bir tane yapılacakmış bide folibol zaten onu içiyordum . Belim kasıklarım ağrıyor ...

hayırlı olsun tatlım :)))

hayırlı olsunnnnnn

Tabi tüp bebek çok büyük bir emek aşılama ile mukayese edilemez :) Allah yüzümüze baksın sen daha önce alacaksın müjdeyi.

Olurmu tatlim hepsinin amaci ayni nihayetinde amaç ortak, sadece her tup denemesi bittiğinde ve negatif olduğunda sanki bebek sahibi olabilmek biraz daha uzaklaşıyor gibi hissediyor insan, etkisi sanirim daha büyük oluyor, ama bekleme heyecanı kesinlikle aynı canım. .:KK49:

X