Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Sağol canım bakiyim siteye, aslında haklısınız normalde insanlar hiç bir şey hissetmeden sadece adet gecikmesiyle hamile olduklarını anliyor, ama ne bileyim, burda bir kaç topikte transfer sonrasi hamile kalip yaşadıklarını anlatanlar, hep şiddetli bellirtilerden bahsetmişler insan etkileniyor ister istemez:oops: Sabır demek lazım ve en iyisi romantik bir film açıp izlemek:KK68:
Bende çok araştırmıştım insan ufak da olsa birşey arıyor..kimisinde 7 gün pembe akıntı ..kimisinde kaşık ağrısı batması bacakta ağrı ateş basması olmuş...bazılarında ise hiçbirşey ...sabır canım ..kaçıncı gün bugün ..

Bende çok araştırmıştım insan ufak da olsa birşey arıyor..kimisinde 7 gün pembe akıntı ..kimisinde kaşık ağrısı batması bacakta ağrı ateş basması olmuş...bazılarında ise hiçbirşey ...sabır canım ..kaçıncı gün bugün ..

5. Gun canım, belirti için bile erken ama dediğin gibi herkez çok belirti yaşayınca insan ister istemez kendini dinliyor :eek:

Hayırlısı ols canım 5 gün erken tabi...en erken 9. Günde belli olur...testi gününde mi yapmayı dusunuyorsun erken mi

Hayırlısı ols canım 5 gün erken tabi...en erken 9. Günde belli olur...testi gününde mi yapmayı dusunuyorsun erken mi

12 yi bekleyemem sanirim canim 9. Gun yapmak istiyorum, 9-10 gibi cikmasi gerekli diyorlar, geçen transferimde 9. Gun 36 cikmisti, ıdrarda da aynı gün çift çizgiyi görmüştüm. . pozitif olan transferim de hemen hemen bütün belirtiler olmuştu, ancak kasik ağrım çok fazlaydı bana normal gelmiyordu ve sonu bebeğin kalbi durdu..sanırım her belirtide sağlıklı olmuyor..

Gün yaklaştıkça ikimizde karamsarlasmaya başladık galiba:) evet canim hayal kırıklığı çok büyük oluyor, maddi manevi çok zor. Umarım hiiccc bunları düşünmek zorunda kalmayiz ve her şey çok güzel olur, ama olmazsada herkez aynı şeyi söylüyor pes etmek yok hele ki sen daha çooook gencsin, üstelik erkek faktörü çok ciddi degilse daha kolay halledilebilir biliyorum, ama dua edelim her şey çok güzel olsun
Bizde eşimdede bendede sorun yok hayatım . Şanssızlık var .45 milyon çıktı aşılama günü sperm yıkandıktan sonra 38 milyona düştü . Doktor gayet iyi Dedi . Ama Allah ol derse olur .

12 yi bekleyemem sanirim canim 9. Gun yapmak istiyorum, 9-10 gibi cikmasi gerekli diyorlar, geçen transferimde 9. Gun 36 cikmisti, ıdrarda da aynı gün çift çizgiyi görmüştüm. . pozitif olan transferim de hemen hemen bütün belirtiler olmuştu, ancak kasik ağrım çok fazlaydı bana normal gelmiyordu ve sonu bebeğin kalbi durdu..sanırım her belirtide sağlıklı olmuyor..
Mavisuficim bende seninle aynı gün yapsam test senin tüp olduğu İçin dahamı önce belli olur sence kanda ve idrarda değerin ?

Mesela bana 6 ekimde kanda test dediler ama sana daha önce demişler o yüzden merak ettim .

Mesela bana 6 ekimde kanda test dediler ama sana daha önce demişler o yüzden merak ettim .

Benim embriyom seninkinden 3 gün büyük canim . Asilama yumurtanin catladigi gun yapiliyor ama , transfer catladigi gunden 3 gun sonra yapiliyor... testlerde transferden 12 asilamadan 15 gun sonra isteniyor...Ben 9. Günde, yani transferden 9 gün sonra test yapmayı düşünüyorum, bence seninde aşılamadan 12 gün sonra çıkabilir. ..yanlış hesaplamadiysam ozaman seninde 3 ekim gibi oluyor

Benim de aklimdan sizler geçmiş ti.mavisufi ben de belirtlerin hepsi vardi ama negatif oldu...inşallah olur yaaa...10.gun kan da belli oluyor zaten ..az kaldı. .dua dan başka yapacak bişey yok canim. ..

Benim de aklimdan sizler geçmiş ti.mavisufi ben de belirtlerin hepsi vardi ama negatif oldu...inşallah olur yaaa...10.gun kan da belli oluyor zaten ..az kaldı. .dua dan başka yapacak bişey yok canim. ..

Periscim cevap yazman moral oldu, teşekkürederim, dediğin gibi hep dua ediyoruz canım. .

Benim embriyom seninkinden 3 gün büyük canim . Asilama yumurtanin catladigi gun yapiliyor ama , transfer catladigi gunden 3 gun sonra yapiliyor... testlerde transferden 12 asilamadan 15 gun sonra isteniyor...Ben 9. Günde, yani transferden 9 gün sonra test yapmayı düşünüyorum, bence seninde aşılamadan 12 gün sonra çıkabilir. ..yanlış hesaplamadiysam ozaman seninde 3 ekim gibi oluyor
Benim çatlatma iğnem pazar yapıldı aşılamam salı , bende stres oldum Zaman geçsin biran önce sonuç neyse çıksın istiyorum . Jel yaptıkça eşim hamileyim sanıyor iyice umudu kırılacak .

Benim çatlatma iğnem pazar yapıldı aşılamam salı , bende stres oldum Zaman geçsin biran önce sonuç neyse çıksın istiyorum . Jel yaptıkça eşim hamileyim sanıyor iyice umudu kırılacak .

Az kaldı canım sabırlar olsun, erkekler hep öyle hemen olur sanıyorlar, inşallah sizin olur canim, olmayincs başta bizden daha sert tepki veriyorlar ama sonra makul dusunuyorlar, şimdiden bunun için endiselenme bence oluruna bırak..

Kızlar yüzümde bir sivilceler çıktı dolu dolu çenem falan rezalet . Bide acayip yemek yiyorum stres kendini gösterdi ;(

Kizlar belirti aramayin ya kendinizde o şekilde umutsuzluğa düşmeyin hiç yani benim 8 haftalık hamileliğim boyunca tek belirti 6. Haftadan sonraki aşırı gaz şikayeti ve kabızlık idi. Akıntı, bulantı filan hiç olmadı yani.herkese göre değişiklik gösteriyor o durum. Belirti olmamasi negatif olduğu anlamına gelmiyormus yani hamileliğim de başlarda bende çok belirti arayip bulamayınca moralim. bozulmuştu ama bunu tecrubeyle öğrendim.

Kizlar belirti aramayin ya kendinizde o şekilde umutsuzluğa düşmeyin hiç yani benim 8 haftalık hamileliğim boyunca tek belirti 6. Haftadan sonraki aşırı gaz şikayeti ve kabızlık idi. Akıntı, bulantı filan hiç olmadı yani.herkese göre değişiklik gösteriyor o durum. Belirti olmamasi negatif olduğu anlamına gelmiyormus yani hamileliğim de başlarda bende çok belirti arayip bulamayınca moralim. bozulmuştu ama bunu tecrubeyle öğrendim.
Ağzından bal damlıyor , evet belirti yok moralde her geçen gün bozuluyor .

Sağol canım, inşallah bizde o şanslı gruptanizdir, ümitsizliğe düşmeden sabırla beklemeye calisiyoruz :KK69:

Arkadaşlar belirti aramayın ben gebe olduğumu sat den 36gün sonra adet olmayınca anladım ondan önce birşey olmadı kendinizi gereksiz yere üzmeyin inşallah tutar

X