Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

İnşallah canim, sende gelişmelerden haberdar et...

Cnm geldim simdi eve bakti 8mm duvar kalinligi iyi dedi biraz daha büyümesi lazim dedi kist gördü ama zararsizmis kanda hormon salgilamadiysa sorun olmaz dedi hemsire aricak bugün ilac dozunu kesin transfer gününü söylicekmis haber bekliyorum cnm... yada kist hormon yaptiysa iptal olucak birdahaki ayi beklicem :KK43:

Cnm geldim simdi eve bakti 8mm duvar kalinligi iyi dedi biraz daha büyümesi lazim dedi kist gördü ama zararsizmis kanda hormon salgilamadiysa sorun olmaz dedi hemsire aricak bugün ilac dozunu kesin transfer gününü söylicekmis haber bekliyorum cnm... yada kist hormon yaptiysa iptal olucak birdahaki ayi beklicem :KK43:
İnşAllah bişey olmaz hayatım bu ay hayallerine kavuşursun.

Duvarın çok iyi olmuş çok sevindim canim, iptal olursa sakin üzülme ama, her şeyin en iyi olduğu zaman transferin yapılması çok çok daha güzel bence, biraz zaman kaybı masraf olur ama önemli olan sonu iyi olsun ..Canını sakın sıkma en doğru zamanda olsun inşallah. Geçen ay benimde hormondan iptal olmustu bu ay transfer var:) her sey güzel olucak..

Aynen öyle kizlar hayirlisi ne zamansa o zaman beklerim bir ay daha cok tsk ederim dualarinizi eksik etmeyin :)

İns iptal olmsz canim...moralini bozma ama...herseyin hayirlisi ...

İns iptal olmsz canim...moralini bozma ama...herseyin hayirlisi ...

Aradi hemsire kanda hersey iyi dedi persembe ilaclara basliyorum allahin izniylede pazartesi transferim olucak simdi bi kacamak yapip kafa dagitmaya memelekete gidiyoruz deniz kum günes takip edemicem insaölah geri geldigimde bir sürü hamis haberi alirmmm

Aradi hemsire kanda hersey iyi dedi persembe ilaclara basliyorum allahin izniylede pazartesi transferim olucak simdi bi kacamak yapip kafa dagitmaya memelekete gidiyoruz deniz kum günes takip edemicem insaölah geri geldigimde bir sürü hamis haberi alirmmm
En iyisini edersin canım transfer öncesi moral olur...

MK128 st: 4271976 .!.:
Kızlar heyecanlıyım ın olsun aşıklarımam pılsın bitsiiyorum :cool:
Canım yarın kaçta ordasın sen bende gelecem heralde bi kontrole. Hadi bakalım inşallah güzel günlerin başlangıcı olsun

Gunaydinn kizlarr.. Bugun guzel bir gun olsun inss transferi olacak biri vardi ve mk128 asilamamfa guzel gecer ins bu sefer guzel haberler almayi nasip eder rabbim

Kızlar aşılama bitti , 45 milyon sperm yıkandıktan sonra 38 milyona düştü .

Kızlar inanalımaz sıkışık aşılama oldum sonrasındada yarım saat yattım . Ay çok tuttum idrarımı.Kocamda bacaklarımı havada tutuyor aşılamadan sonra :KK55: , jel aldım hergün bir tane yapılacakmış bide folibol zaten onu içiyordum . Belim kasıklarım ağrıyor ...

Gunaydinn kizlarr.. Bugun guzel bir gun olsun inss transferi olacak biri vardi ve mk128 asilamamfa guzel gecer ins bu sefer guzel haberler almayi nasip eder rabbim
Canım senin destek mesajın içinde çok teşekkür ederim . Aşılamanda önce gördüm . 8.30 da eşim sperm örneği verecekti ama hemşire 10 a kadar bekletti

Canım senin destek mesajın içinde çok teşekkür ederim . Aşılamanda önce gördüm . 8.30 da eşim sperm örneği verecekti ama hemşire 10 a kadar bekletti
Canim bana niye cevap vermedin bak ayni saatlerde ordaymisiz ya belki karsilkli oturmusuzdur, dertlesirdik azcik tanışıp damdan dusenin halini anlayan damdan dusenler olarak:)

X