Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Insallah cnm mutlaka haberleselim belki merkezde denk gelirz :) sen ankaradn misin ben yarin ankaraya ucuyorum kayinvaldemler ankarada oraya gdiIorm pazarteside randevum var

Evet Ankaradayiz canım bu konuda biraz sansliyim, evim merkezin 3 cadde arkasında, Pazartesi benide çağırirlarsa yazarım burdan, büyük ihtimalle karsilasiriz canım:) zaten bir aksilik olmazsa burda beraber gün sayacagiz:21:Sana şimdiden iyi yolculuklar...En Büyük TÜRKİYE

Nasılsınız kızlar bakim? Bu ay bekliyom ya şimdi adette olamadım gecikti hey allam ya bayrama denk gelmesin histereskopi dedikçe gelio yani pes gene sarkacak bu gidişle benim tedavi:mad:
Hayirlisi ols canim tabi bayramda biraz sikinti
Canım ne yaptın, doktorla konustunmu sana neden olmadığıyla ilgili ne dedi ,nasıl bir tedavi önerdi, senin fikrin ne ?kib.
Kızlar ara da girip yazdiklarinizi okuyorum, sizlere dua ediyorum ama yazmıyorum, benim olumsuz sonuçlanınca yazacak birşey bulamıyorum.
Ben bu ay 11 gün sadace akşamları soğan suyu içtim, bayram için memlekete gelince bıraktım.2 gündür ara da peceteye leke geliyor ,dün adet günüm dü zaten ama olmadım.soğan suyunun böyle bir etkisi olabilir mi.ya da 2~3 gün antibiyotik içtim ondan mı sökülmuyor.
Mrb canim evt mehmet hoca aradı era testinden bahsetti biraz teselli verdi o kadar..
Sığan suyu etkili olabilir canım ..sen nasılsın yeni bir tedavi düşünüyor musun

Kizlar kafam cok karisik. Bugun transferin 7. Gunu ilk defa bugun sabah ishal gibi oldum. 3 gundur leke mikrarim giderek artiyor. Hemsireyi arasammi bilemiyorum. Drlarin nosu yok. Sizce napmaliyim. Bagirsaklarin durumu bir belirti olabilir mi sizce. Bana progesteron vermediler. Crinone estrofem ve prednol verdiler.
Geçmiş ols canım kanama çok olmadıkça umitsizlenme...belki tutundugunun belirtisidir lekelenme...

Kızlar eşim Aşılama için kaç gün sperm perhizi yapsın ?

Onu hemşire ye sor canım istersen, sanırım değerlere göre perhiz günu sayısında değişiklik olabiliyor..ama normalde 3 gün yeterli demislerdi..
Benim çatlatmış iğnem daha yapılmadı doktorda bişey demedi bende merak ediyorum

Hayirlisi ols canim tabi bayramda biraz sikinti

Mrb canim evt mehmet hoca aradı era testinden bahsetti biraz teselli verdi o kadar..
Sığan suyu etkili olabilir canım ..sen nasılsın yeni bir tedavi düşünüyor musun
Bana da aynı şeyleri söyledi, suan tedavi düşünmüyorum ama tedavi olmadan da olmuyor.era testini de pek anlamadım.ne yapicaz bilmiyorum sen ne düşünüyorsun.

ayseeem soğan suyu adet söktürüyor diye biliyorum.ben de aşılamadan sonra 2 aydır regl olmuyorum.bitkiselle gelir diye bekliyorum.senin rahtsızlığın neydi ?
Canım ben 4 defa tüp yaptırdım olmadı.sorun esimdeydi ama hiç tutmadı şimdi eşimin degerleri de normale yakın.ben de tüp ten sonra soğan suyu yapayım diye düşündüm ama 11 gün yapabildim.bugün oldu adetim şükür ama bundan sonra ne yaparım bilmem.

Ayseem sen önceki denemelerini nerde yaptın canim...
Ben biraz dinleneceği bu son tüp beni maddi manevi coook etkiledi..

X