Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kızlar bayramda hastane açık dedik demi en son varmıydı sizlerden gelecek olan, bi operasyonu olan filan. Son durum nedir şimdi? Hangi hoca orda olacak bilen varmı

Kızlar bayramda hastane açık dedik demi en son varmıydı sizlerden gelecek olan, bi operasyonu olan filan. Son durum nedir şimdi? Hangi hoca orda olacak bilen varmı
Eğer işlem varsa açıktır canım ama yine ara sor...gerçi bi arkadaş sordum acigiz diye yazmıştı...

Cok gecmis olsun arkadasim ins onemli birsey degildir.. Ne dedi doktorun canim neden olmus oyle

Cok gecmis olsun arkadasim ins onemli birsey degildir.. Ne dedi doktorun canim neden olmus oyle
Nedeni yokmuş öyle dedi ama biraz üzüldük tabi ki yatıyorum işte inşallah birşey olmaz korkuyor insan zaten zor oldu.bu arada rabbbim en kısa zamanda sizlere de nasip etsin

E="eek140, post: 42706060, member: 628519"]Teşekkürler Canım Kanamam henüz olmadı 7haftalık oldu[/QUOTE]
Canım üzülme toparlanır o başka bi forumda bir arkadaşta vardı öyle kese yanında kanaması olan çok şükür şimdi bebişi kocaman oldu 20 haftayı geçti heralde zaten bi dahaki gidişinde kanama yoktu dikkat et kendine ama Allahın izniyle bişi olmaz üzülme

Teşekkürler arkadaşlar anne olmayı en çok hakeden grup bu başlık altında diğer başlıklarda görseniz sizin kadar bilinçli insanlar çok az .rabbim en kısa zamanda hepinize nasip etsin .

Bana açığız demislerdi canim ama sonra sadece transferleri ve toplamalari yapacaklarını söylediler, muayene hastası almayacaklarmis...

Amin arkadaş im...inşallah hayırlı siyla isteyen herkes e allah Çifter Çifter versin..
Banu arkadaş im..cuma günü sana meryemsuresi okudum...dua larimdasin sen ve diger arkadaş lar...

Yarın adet olmazsam mk128.sanada okuyayim ama dua da ismen gönder mek önemli dir..adını söyle arkadaş im...

Bana açığız demislerdi canim ama sonra sadece transferleri ve toplamalari yapacaklarını söylediler, muayene hastası almayacaklarmis...

Cnm ne oldu seni arayan soran var mi transferin belli oldu mu birdaha ne zaman merkeze gidiyorsun ben hazirlaniyorum birazdan cikicam... :)

Cnm ne oldu seni arayan soran var mi transferin belli oldu mu birdaha ne zaman merkeze gidiyorsun ben hazirlaniyorum birazdan cikicam... :)
Ben cuma gittim, sonra aradılar salı transferim var sabah 10 gibi gelin dediler:) Hayirlisiyla alıp gelelim bakalım eve...Sen nasilsin bu gün kontrolün vardı dimi, güzel haberler olsun canim...

Evet kizlar merkezdeyim suan ahmet hocayi beklyiorum bakalim ilk muayennem ne dicek bilmiyorum 9.gün bugün cikinca yazarim yine arkadaslar :))

mavisufi hadi hayirlisi bakalimm insallah hersey cok güzel gecer :*

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…