Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Bu durumu nasil fark ettiler??? Aklimda birde Anatolia var orayla da gorusmustum ama ultrason takibini yanindaki bayan doktor yapiyo falan dediler kafam karisti
..

Aslında tesadüfen oldu canım, ultrasonda anlasilmiyordu.. biz zaten nova ya karar vermiştik, Mehmet hoca rahme çizik atalım şansı arttırıyor dedi, o çizik işlemi sonucu alınan parça pataloji ye gidiyormuş, orda fark edildi.

Anatolia ya ile bizde konuştuk, ilgiliydiler aslinda ama dediğin gibi hocanın takip etmediğini öğrenince eşim istemedi. gurgan lada görüştük ordada aynıydı, hatta kan tahlillerini başka bir hast. de biz yaptırıp sonuclari haber veriyormusuz, bu hiç hoşumuza gitmedi, o yüzden novada karar kıldık. .bakalım kısmet, inşallah doğru seçimlerdir..

Benimde asilamam aynen oldu. Tabi tutmadi. Bide her hastaneye gittigimde sirada birsuru hamile kadinla beklemek moralimi bozuyordu. Burada herkezin derdi gelis sebebi ayni. Muayne icin 45dk bekledigimde oldu ama hic icim sikilmadi.

Benimde asilamam aynen oldu. Tabi tutmadi. Bide her hastaneye gittigimde sirada birsuru hamile kadinla beklemek moralimi bozuyordu. Burada herkezin derdi gelis sebebi ayni. Muayne icin 45dk bekledigimde oldu ama hic icim sikilmadi.
Evet bizde çok bekledik bugün novaartta ama sperm ayrı yerde kan ayrı yerde veriyordum özel hastanede çok zor oldu. Spermi labratuara gidip verdik sonra 2 3 saat bekledik orda sonra elimizde spermle hastanede sıra bekledik sonra sperm bana enjekte edilince geri labratuara demir kutu götürdük o arada hep aktı iç çamaşırıma sperm ben ağlayacaktım nerdeyse.

Kızlar novaartta aşılama için sperm kaç saate hazırlanıyor.

Birdaha ne zaman cagirdilar ?? En son ne zaman gittin ?? Cok soru sordm ama heyecanliyim pazartesi beni ne bekliyo cok merak ediyorum

Evet canim tüm işlemlerin aynı merkezde yapılması benim içinde karar vermede çok etkili oldu, tabii hocanın birebir takip etmesi de, ama en önemlisi kısmet tabi :)

Birdaha ne zaman cagirdilar ?? En son ne zaman gittin ?? Cok soru sordm ama heyecanliyim pazartesi beni ne bekliyo cok merak ediyorum
İlk 2. Gunu gittim, sabah akşam 1 adet estrofem verdiler, sonra bu gün 9. Günü gel dediler, kan verdim ultrasonda baktı mehmet hoca, gül hemşire de kan sonucuna göre ogleden sonra arayacağım dedi, transfer gününü henüz söylemediler. .pazartesi seni kacinci günün olacak..

Insallah insallah :) bebisin olur

Forumda hep histeroskopi ve parca alimi sonucunda belli olmus problemler bende histeroskopi yaptircam karar verdim... Mehmet hoca iyi ki oyle demis :) bak bilinmeyen durumunda aciga cikmis oldu... insallah insallah bu son olur canim benim aslinda zaten rahime cizik atilmasiyla sansuniz artmis oldu :)

biz o arayı hep yemek yiyerek değerlendiriyoruz:) genelde 11 gibi spermi alıyorlar 1 de aşılamaya çağırıyolar:)
Biz geçen sefer gece 12 de çatlatma iğnesi olduk sabah 8 de sperm verdik 11 de aşılama oldu . Tutmadı

Bi bilsemmm :))) gecen hafta sali leke leke birsey geldi birkac gün sürdü sonra pazar adete döndü ben pazari sayiyorum bende günde iki kere estrofem aliyorum pazartesi 9 olucak tabi hesabim dogruysa artik beni neyin bekledigini bilmiyorum :)

Evet mehmet hocanın içine doğdu herhalde :), histereskopi bencede çok gerekli en azından rahim le ilgili sorun kalmamış oluyor, insann içi rahat ediyor, kesinlikle yaptır canım.
yüzde 100 şansımız olsun, bu son olsun , insallah :)

Lekelenme leri adetten saymiyorlar:) yoğun olarak pazarsa ilk günündur bence de..Ayy hadi insallah pazartesi her şey çok güzel olsun, olacak diyelim moralimiz yukselin:)

Lekelenme leri adetten saymiyorlar:) yoğun olarak pazarsa ilk günündur bence de..Ayy hadi insallah pazartesi her şey çok güzel olsun, olacak diyelim moralimiz yukselin:)

Insallah cnm mutlaka haberleselim belki merkezde denk gelirz :) sen ankaradn misin ben yarin ankaraya ucuyorum kayinvaldemler ankarada oraya gdiIorm pazarteside randevum var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…