Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Bugün Novaart aşırı kalabalıktı beni bi o odaya aldılar bi o odaya sürekli yer değiştirdim . Doktorlar bizi tabi hatırlamaz 5 saniye Gördü beni .

5250 ayrıca ilaç....ama Dr la konuşup ucrette indirim isteyebilirsiniz ...
Embos dondurma 1500
Histereskopi 1750

Senelik canım.. Histereskopi rahme kamerayla bakma işlemi polip miyom yapisiklik var mi diye yapılır...

Bende bi sıkıntı yok çok şükür sıkındtı eşimde Bende de çıkmaz inşallah. peki bi sıkıntı olmasa da yapıyorlar mı bu Histereskopiyi

Cnm merhaba oncelikle cok gecmis olsun rabbim tez vakitte kendilinden kalmani nasip etsin cnm bnde anlamiyorum bnmde esimin 9zuncu kromozomunda sikinti cikti ve bize pici denilen sostemi yaptirabilirsiniz dediler genetikten ama pekte bi zarari olcani dusunmuyoruz bu sikintinin dktrunuzla konusun dediler bizde mehmet hocayla konustuk hani bole bole dediler falan dedik bn ce gerek yok bi boyle deniyelim dedi sonra hicbi tetkik yapilmadan ilk tup deneyimi negatif oldu sonra histereskopi yapalim dedi yapti sonra dondurulmuslarla denedik oda negatif sonra bize belki esinizin bu sorunundandir piciyi deniyelim dedi ee bizde hemm maddi hem manevi tukendik simdi baslamak istiyorum ama esimi ok a edemiyorum ama yine orayami giderim bilmiyorum tabi

Kaan hoca çok giden varmış...nasıl etkili oldu mu ...
Bu ilk deneme mi olacak canum

Bence diğer merkezlere de bak canım özellikle İstanbul daki...
Era testini de araştır derim

Kaan hoca çok giden varmış...nasıl etkili oldu mu ...
Bu ilk deneme mi olacak canum
kaan hocaya yeni geçtik biz canım daha muayene olmadık ama hap verdi eşimde alerji yaptı bunun üstüne tese dedi ilk olacak evet canım % 50 şans veriyor Ben hazırlansam mı hazırlanmasam mı kararsızım. sizin problem erkek demi yoksa sizde mi

1 yılımız doldu canım evet biliyorum ama Bizim problem kanlanmıyormuş testis. Ben 27 eşim 33 yaşında önceki drmuz beklemeyin demişti

Pici yeni duydum canım...belki genetik bir testtir..
Era testinde rahminden parça alınıp genlerine bakılıyor ...embosun konulacağı en iyi tarih tutturulmaya çalışılıyor...tutunma amaçlı bi test

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…