Normal dogumdan korkmuyorum, asil o benden korksun diyenler :)

tebessxuxm22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2008
789
34
Merhaba Arkadaslar,

Normal dogumdan korkmuyorum, asil o benden korksun diyecek cesarete sahip miyiz? ya da sahip olmak ister miyiz? sırnaşık şey bence hic olmazsa istemeliyizlaelaelaelaelaesırnaşık şey
hadi el ele mart anneleri, moralimizi yüksek tutalim ve bizim yazdiklarimizi okuyanlar da bizden moral bulsunlar ve cesaretlensinler insallah...ok?:teytey:

evet canim ben korkmuyorum hemde hic ayrica bir tane yasadigim halde 14 saat sanci cektikten sonra dogurdum buna ragmen korkmuyorum yine yeniden normal diyorum eger cekicek cilem varsada her halükarda cekerim normal sezeryan farkezmez ama bi gram korku yok icimde cok sükür Rabbime

valla cnm ben o cesarete sahip degilim ama cesaretliolmayi cok isterim tebikide cünkü cok korkuyorum dogmdan :1no2:

ne korkucam..
ilk normal dogum yapacak biz degiliz ya..
sonda degiliz.. demekki vücut yapimiz el verisliki biz dogum yapiyoruz erkekler degil..
vallada korkmuyorum billada korkmuyorum..
bagira cagira allah ne verdiyse artik dogurcaz..

hacerim helal olsun sana ya hic korkmuyosun ne güzel ben acayip korkuyorum yaa senağlama

hacerim helal olsun sana ya hic korkmuyosun ne güzel ben acayip korkuyorum yaa senağlama

korkucak ne var gülüm..
biraz sanci.. ama mükafati cok güzel.. öyle düsün..
kucagina aldinmi hepsi gececek

anne olmak kolay degil.. unutmayalim

korkucak ne var gülüm..
biraz sanci.. ama mükafati cok güzel.. öyle düsün..
kucagina aldinmi hepsi gececek

anne olmak kolay degil.. unutmayalim

evet canim aynen öyle önceden ne hastahane ne doktor ne sezeryan vardi analarimiz bizi ( yani en azindan benim annem) evde dogurdu kac saat sanci cektiler nasil cektiler simdi 4-5 saat sanci ay artik dayanamiyorum hayde sezeryana yok öyle anne olmak kolay degil hakkini vermek lazim demi ama hem ne kadar cok sanci cekersek okadar günahlarimizda dökülür ben bide bu yönüyle düsünüyorum sonu hayirlisiyla bitecekse varsin olsun ilkinde 14 saat cektim simdi unuttum bile hatta bebegim dünyaya geldigi anda unuttum Allah saglik verdikten sonra hersey olur yterki biz yapmak isteyelim azmin elinden ne kurtulmus inanmak cok önemli kendinize inanin ve güvenin hastahaneye gittgim dönemde bebegimin poposu asagidaydi bu durumda bile sezeryani düsünmedim netten arastirdim baktim böyle dogum mümkünmü diye evet zormus ama mümkünmüs hatta bu sitede böyle bir hikayede okudugumu hatirladiim sonunda bebegime veya bana ölüm tehlikesi olmadigi sürece catiur catir dogurucam Allahin izniyle

hatta abartmak gibi olmasin ama bi an önce zaman gelsede dogursam diye bekliyorum yeniden ve bi an önce yasamak istiyorum cünkü o mucizeyi

2 gün boyunca suni sancı çekmiş vede makat gelişli bebeği 0 dikişle normal doğurmuş biri olarak yine normal normal normal diyorum.Hiç kormuyorum çok şükür.İnşaallah bebeğim hayırlısıyla doğum pozisyonunu alırda normal olur.

günahlarimiz dökülür..bide böyle düsünmek lazim..
agri -sanci cekilecekse cekilecek..
ödülü o kadar güzelki.. herseye deger
:asigim:

buyurun iste..
örnek bi tecrübeli anne daha
:1hug:

Benimkide sürekli oturur pozisyonda :çok üzgünüm:
Dönmeye niyeti yok gibi ama doktor döner henüz erken diyor bakalım hayırlısı.

korkmuyorum Allahın izniyle bugüne kadar yapanlar gibi bende yaparım inşallah. tabiki acı çekicez ama kucağına alınca geçiyormuş.hem en sağlıklısı. internetten o kadar normal doğum, sezaryen ve suda doğum izledim yinede inşallah normal doğum istiyorum. Allah o günleri göstersin inşallah

benimkide hep basasagi valla dr normal diyince cok korkuyorum ya sezeryn olsa daha iyi sanki

ben de istiyorum normal doğumu ben sancıdan korkmuyorum sadece bebeğim oksijensiz falan kalırsa die bilsem ki sağ salim kucağımjda olacak güle oynaya normal doğummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…