Normal dogumdan korkmuyorum, asil o benden korksun diyenler :)

Ah be canım sen herkesi normal doğuma motive etmek için topik aç ama senin pıtırcık normal olmaması için diretsin naniknanik
Vardır bunda da bir hayır ne diyelim.Hepimizin hakkımızda hayırlısı inşaallah.

ben hhhiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiççççççççççççç kormuyorum korkmamda kaydirigubbakcemile o korksun benden klava:

korkmuyoruz dimi kızlar... hayırlısıyla sağsalim normal doğumla kucağımıza alacağız yavrularımızı... yaa böyle düşününce insan korkuyosırnaşık şey en güzeli hiç aklımıza getirmemeka.s

evet arkadaşlar korkmayın...inanınki rabbim bize bunu lütuf olarak vermiş..sabrını veriyor...zaten olup bitiyor...doğum öncesi biraz sıkıntı çekersiniz,annelik fedakarlık demek o kadar olacak.ama sonrasında siz rahat edersizniz..

Ya ben ciddi ciddi korkmuyorum delikafadulden hatta kesinlikle normal dogum yapmaliyim her anini yasamaliyim ne kdr canim yansada.. ahh ben seni ne acilarla dogurdum diye anlaticam kizimaa sapikmiyim neyim laelaelaelaelae

kızlar dün dra gittik bebişim 37hafta 5günlük dr herşey normal gidiyor dedi ama ben çok korkuyorum bu normal doğumdan yaa ne bilim ben ya limon kadar yerden karpuz çıkacaak laelaelaelaelae ya bide diyolarki doğumdan sonra orası bayağı bi genişliyormuş şekli mekli değişiyormuş erkeklere pek cazip gelmez duruma geliyrmuş yaaa normal doğum yapan arkadaşlar bizi bi aydınlatsa bu konulardafisfisfis

canım bende duydum genişleme olayını ama 3 doğum yapanlarda falan oluyomuş...uzmantv.com diye biyer var orada dr. anlatıyo genişleme olayını bi bak istersen...

canım bende duydum genişleme olayını ama 3 doğum yapanlarda falan oluyomuş...uzmantv.com diye biyer var orada dr. anlatıyo genişleme olayını bi bak istersen...

canım senin kacıncı hamilelliğin normal mi sezeryan mı olacak ya bu genişleme konusunda biz yeni anneleri aydınlatsalar valla tam süper olacak kaydirigubbakcemile5 ilk doğumda genişler mi acaba şekli mekli nasıl olur ki-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

kızlar bizi aydınlatmıycak mısınız yaaaaaa bu genişleme konusunda:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Ben bu konuyu doktora sordum o nedenle kesiği biz atıyoruz ve daha sonra sorun olmasın diye uygun bir biçimde dikiyoruz dedi.Eğer kesik atmazlarsa ve yırtılma kendiliğinden olursa sorun oluyormuş.Korkmanıza gerek yok kısacası...

teşekkür ederim canım cvbn içina.s.a.s.a.s.

valla artık doğsnda korkmuyorum en fazla çekeceğim 1 gündür
aam yok gelmiyor niyeti yok hiç

ya boşverin normal doğumu falan deli olmayın ya !!!ben yaptımda noldu heryerim dikiş,çektiğim acılarda cabası üstelik bide epiduraldi :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…