Aile Planlaması Norlevo Kullananların Paylaşım Alanı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Rabbim isteyene versin ya ben bebiş istemiyorum...Rabbim kim istiyorsa onlara versin ....
bende şuanda istemiyorum maalesef
3-4 ay sonra belki ama işte dün bi kaza yaşadık anında tuvalete gittim bi kısmını idrarla çıkardım
adetimin bitişinin 4. günüydü
ve ilişkiden yaklaşık 35-40 dk sonra ilacı içtim kasıklarımda da bi ağrı bilmiyorum valla hayrolsun benim herif çook istiyor ama bakalım kısmet tabi

inşallah bişey yoktur istediğin zamanda olur. ben bide normalde düzensiz olan biriyim hiç bir zaman tarih hatırlamam bu sefer hatırlamamın nedeni ise 29 mayısdaki yaşadığım olay oyüzden hatırlıyorum...o zaten hiç istemiyor ki bu konuda anlaştığımıza seviniyorum onunla .bende istemiyorum çünkü...öyle dualar ettim ki şu mübarek günlerde Rabbim kabul etsin ....

Son düzenleme:
inşallah bişey yoktur istediğin zamanda olur. ben bide normalde düzensiz olan biriyim hiç bir zaman tarih hatırlamam bu sefer hatırlamamın nedeni ise 29 mayısdaki yaşadığım olay oyüzden hatırlıyorum...
ay yok benim ki hiç şaşmaz ama bu ilaç nasıl bi eetki eder bilmiyorum tabi

en azından tarihlerini net hatırlıyosun iyiymiş...ben zaten şaşardım şimdi ilacın etkisimi bilmiyorum...tarlusalda ongün içinde etki edermiş daha 5 gün oldu tarlusal biteli ....

bence sen kan testi yaptır sonrada bi jinekoloğa görün muhakkak

Birde testin sonucundan korkmasam yaptırıcamda korkuyorum.geçen ay az sürmeseydi rahatdım oyüzden korkuyoryum bu kadar.ilacın etkisimi cenazenin etkisimi bilmiyorum
hepsi olabilir ama bu stresi devam ettirmemenin yolu test + dr a gitmek

Arkadaşlar reglımın bitiminden 1 gün sonra birliktelık yaşadım ne olur ne olmaz dıye 1-2 saat içinde norlevoyu kullandım 3-4 gun sonra tekrar kanamam oldu 4-5 gün sürdü bu kanamanında bittigi gün tekrar birliktelık yaşadım şimdi son kanamadan sonra 32 gün geçti ama hala regli olmadım normaldede düzensizdir ama bu sefer biraz korkuyorum sevgılım ihtımali yok olmaz diyor ama bu konularda erkeklere güvenılıyormu bılmıyorum sizce geçikme ilaçın etkisi mi sorun yok mu, yoksa panik yapmalımıyım.

adetimizden hmen sonra içmişiz ikimizde bence yumurtlama günümüzdeyiz o yüzden agrı yapıyor.ben öle düşündm tatlım :)

adetimizden hmen sonra içmişiz ikimizde bence yumurtlama günümüzdeyiz o yüzden agrı yapıyor.ben öle düşündm tatlım :)
yumurtlama döneminde bile değilim ben ama işte nedir benim durumum hissettiklerim bi anlam karmaşası içindeyim
adetimin bitişinin 4 . gününde oldu olan ve anında ilacı içtim :26::26:

adetimin 7.gunu ictim 5saat sonra kasık agrım basladı arada agrıyor cok az ilactandır bence. ella kullanıp adet olan yokmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…