Aile Planlaması Norlevo Kullananların Paylaşım Alanı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
geçicektir ilacın yan etkisi bence bende geçti 10gündn sonra. 25temmuzu bekliyorum. senin kac günün kaldı?

Bence sende bir şey yok çok kısa sürede içmişsin ilacı
evet ilişkiden 35-40 dk sonra içtim ama işte ilacada ne kadar güvenmeli, yani 3 kat daha etkili %98 etkili diyor ama şansız olduğum için o % 2 lik dilim arasına girmekten tırsmıyor değilim:18:

evet ilişkiden 35-40 dk sonra içtim ama işte ilacada ne kadar güvenmeli, yani 3 kat daha etkili %98 etkili diyor ama şansız olduğum için o % 2 lik dilim arasına girmekten tırsmıyor değilim:18:
O kadar doğurgan olduğunu düşünüyormusun peki.gerçi ben düşünöediğim halde strese girdim .ilaçtan sonra üç gün de bitince üstüne gördüm sandım.

O kadar doğurgan olduğunu düşünüyormusun peki.gerçi ben düşünöediğim halde strese girdim .ilaçtan sonra üç gün de bitince üstüne gördüm sandım.
valla bilemem tabi ama işte ne olacağınıda bilememek çıldırtıyor adamı :95::95::95::95::95:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…