Aile Planlaması Norlevo Kullananların Paylaşım Alanı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
bir salaklık yapıp korunmasız ilişkiye girdik. 2-7 mayıs tarihleri arasında regl olmuştum ve ayın 12sinde ilişkiye girdim, içeri boşalma gibi bir durum olmadı ancak yine de içimize bir şüphe düştüğü için yaklaşık 48 saat sonra gece norlevo kullandım. ilacı biraz geç aldığım için hala içim rahat değil. oldukça düzenli bir regl takvimim vardır ve sanırım ilişkiye girdiğim tarih yumurtlamanın başladığı tarihe denk geliyor. sizce hamileliği kalma ihtimalim ne kadar ve böyle bir durumu nasıl anlayabilirim? hamilelik testlerini hangi dönemlerde yapmalıyım?

bir de ertesi gün sabah vücudumda kaşıntılı küçük kabarıklar oluşmaya başladı, şu an yenileri yok ama bunun ilaçtan mı kaynaklandığını merak ediyorum. bir de dün biraz karın ağrısı yaşadım. doktora gitmeme gerek var mı sizce? sonuçta norlevo sürekli kullanımda olan bir ilaç değil ve doktorun uygulayacağı ya da önereceği herhangi bir ilaç tedavisi başka yan etkilere yol açabilir. maalesef ki fazla alerjik ve yan etkiler konusunda hassas bir bünyem var.

Bugün nişanlımla ilişkiye girdik içime boşaldı 2 kere felan. Sonra norlevoyu kullandım hemen sice hamile olurmuyum

Bugün nişanlımla ilişkiye girdik içime boşaldı 2 kere felan. Sonra norlevoyu kullandım hemen sice hamile olurmuyum

canım sen gecen haftada yazmıştın bir hafatda 2 defa mı norlevo kullandın çok zaarrlı ama

Benim tecrübem şoyle oldu, geri çekilme yontemli bir ilişkiden sonra 12 saat içinde iki norlevoyuda içtim. 4 gün sonra kanama başladı ve hafif sayılabilecek şekilde 4 gün sürdü. Sonrasında da normal adet tarihimden 1 hafta geç olarak adet oldum.

Kizlar sakin norlevo gerekmedikce kullanmayın cunku cok cok zararli arkadasimda çoklu kist oluştu ve ilerde dogum yapmasini zorlastirick boyutta.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar ben gecen hafta sali 20 dakika sobra norlevo kullandim bugun 9 gun ama hala ara kanamam olmadi hamilemiyim acaba

eşimle 19 mayıs gecesi bi salaklık yapıp korunmasız ilişkiye girdik.6 mayıs da regl olmuştum. 12 saat içinde norlevo içtim. 12 gün oldu hiç bir tık yok.hiç bir yan etki yok. stresten ölmek üzereyim.4-5 gün sonra regl olmam gerek. sizce hamile kalmış olabilir miyim çok korkuyorum ya

eşimle 19 mayıs gecesi bi salaklık yapıp korunmasız ilişkiye girdik.6 mayıs da regl olmuştum. 12 saat içinde norlevo içtim. 12 gün oldu hiç bir tık yok.hiç bir yan etki yok. stresten ölmek üzereyim.4-5 gün sonra regl olmam gerek. sizce hamile kalmış olabilir miyim çok korkuyorum ya

kızllaarrr ...norlevoyu ilk defa kullandım..kullananlardan yardım istiyorum nolurrrr

ayin 2 sinde norlevoyu kullandim. 5 inde adetnolmam gerekiyordu ama olmadim. zaten bakreyim ve icimi de girmedi. sadece tereddut ettim. ne olir boyle birseyi yasamis olan varsa geciken varsa yazabilir mi ? gecikmesi normal mi

adetimin gecikmesi normal mi ilactan sonra? 3 gun gecikti ama hayatımda ilk defa gecikiyorum. hamilelige dair hicbie belirtim yok zaten olduğunu sanmiyorum israr edince ictim. lufen yardimci olun

arkadaşlar hiç tavsiye etmiyorum. daha sağlıklı korunma yolları seçin. mecbur kalmadıkça keyfi kullanmayın. ben kullanıyodum önceden. çok fena ağrılarımı artırdı ve adet düzensizliği yaptı. aman dikkat derim, yine de tabii ki sizin bedeniniz sonuçta...

mayısın 14 ünde norlevo kullandım aslında kullanmak durumunda kaldım 6 saat sonra ortalama içtim.onyedisi veya onsekizi gibi az miktarda kanamam oldu.mayısın yirmiyedisinde hasta oldum.ikinci günü herzamanki gibi yoğun paraça düşmeli olarak üçüncü günü de devam etdi fakat üçüncü günü akşam üstü kötü bir haber aldım ve üzüntü diye düşünüyorum çat diye azaldı dördüncü gün çok az oldu neredeyse akıntı şeklinde ve bitdi.haziranın yirmi dokuzunda en kötü olmalıydım ama bugün temmuz onbir ve hala tepki yok.tarlusal kullandım geçen hafta.yine bir şey yok .hamilemiyim diye korkmaya başladım.eczaneden test aldım işin garip kısmı teste baktığımda çizginin teki çok net görünüyo yani negatif ama ... sanki pozitif yerinde çok ince bir çizgi görür gibi oldum yakından çok yakın ışıkla bakınca göremedim .emin olamadım sizce bu durum ney....

mayısın 14 ünde norlevo kullandım aslında kullanmak durumunda kaldım 6 saat sonra ortalama içtim.onyedisi veya onsekizi gibi az miktarda kanamam oldu.mayısın yirmiyedisinde hasta oldum.ikinci günü herzamanki gibi yoğun paraça düşmeli olarak üçüncü günü de devam etdi fakat üçüncü günü akşam üstü kötü bir haber aldım ve üzüntü diye düşünüyorum çat diye azaldı dördüncü gün çok az oldu neredeyse akıntı şeklinde ve bitdi.haziranın yirmi dokuzunda en kötü olmalıydım ama bugün temmuz onbir ve hala tepki yok.tarlusal kullandım geçen hafta.yine bir şey yok .hamilemiyim diye korkmaya başladım.eczaneden test aldım işin garip kısmı teste baktığımda çizginin teki çok net görünüyo yani negatif ama ... sanki pozitif yerinde çok ince bir çizgi görür gibi oldum yakından çok yakın ışıkla bakınca göremedim .emin olamadım sizce bu durum ney....
testi ne zaman yaptın?

:KK53:
arkadaşlar hiç tavsiye etmiyorum. daha sağlıklı korunma yolları seçin. mecbur kalmadıkça keyfi kullanmayın. ben kullanıyodum önceden. çok fena ağrılarımı artırdı ve adet düzensizliği yaptı. aman dikkat derim, yine de tabii ki sizin bedeniniz sonuçta...
ne kadar geciktirdi.bende sorunumu yazdım cevaplaya bilirseniz sevinirim...

mayısın yirmi dokuzundan sonra ki dönemden sayarsam 40 gün oldu eczane testinde çıkmazmı diyosun..

ben onlara güvenmiyorum en garantisi kan testi ya
ayrıca norlevo kaldırıldı onun yerine ella diye bi ilaç var bende dün geceki hüsranımızın sonucunda acilen nöbetçi eczaneden aldığımızda söylediler öyle öğrendim bende kaygılıyım ama ne bileyim kimi benim için olmaz dio bilemedim sen bence kan testi yaptır ..eşin ne diyor??

ben onlara güvenmiyorum en garantisi kan testi ya
ayrıca norlevo kaldırıldı onun yerine ella diye bi ilaç var bende dün geceki hüsranımızın sonucunda acilen nöbetçi eczaneden aldığımızda söylediler öyle öğrendim bende kaygılıyım ama ne bileyim kimi benim için olmaz dio bilemedim sen bence kan testi yaptır ..eşin ne diyor??
ben kuruntu yapıyorum stresten dolayı regli olamıyorum onun düşüncesi bu....

X